lek.med. Łukasz Dąbrowski - opinie - Kielce, Chirurg

SZPITAL KIELECKI ŚW.ALEKSANDRA ul.KOŚCIUSZKI 25

Dane adresowe: 

Kościuszki 25, 25-316 KIELCE

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2014-08-06 17:29, Aktualizacja: 2014-08-06 17:29

Ranking lekarzy

Wiecej podobnych lekarzy: Chirurg Kielce
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o lek.med. Łukasz Dąbrowski

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Bardzo dobry lekarz.

Bardzo dobry lekarz. Uprzejmy, dokładny, wnikliwy. Bardzo szczerze oddany pacjentom.

Pan Doktor Dąbrowski

Pan Doktor Dąbrowski operował mi przepuklinę. Zabieg i rekonwalescencja przebiegły sprawnie. Pan Doktor bardzo miły i uprzejmy dla rodziny. I ma świetną pamięć.

Doktor Dąbrowski operował

Doktor Dąbrowski operował moją mamę, była bardzo zadowolona zarówno z opieki lekarskiej jak i pielęgniarskiej. Młody lekarz, bardzo sympatyczny i przyjazny pacjentom. Ma czas na udzielanie informacji i nie zbywa ludzi pod byle pretekstem jak inni potrafią. Mama wróciła do zdrowia i pełni sił dość szybko, bo słuchała zaleceń lekarskich. Uważam, że mimo młodego wieku to bardzo porządny lekarz.

Mój mąż został

Mój mąż został przywieziony do szpitala na Kościuszki i był operowany przez dr Dąbrowskiego z powodu pękniętego wrzodu. Pierwsze wrażenie miły i uprzejmy lekarz, szybko znalazł przyczynę bólu brzucha. Początkowo miałam wątpliwości co do jego doświadczenia bo jest młodym lekarzem ale z perspektywy czasu mogę go zdecydowanie polecić! Operacja i późniejsza rehabilitacja przebiegły sprawnie i teraz mąż czuje się dobrze. Podziękowania za opiekę należą się całemu personelowi oddziału chirurgicznego.

Lekarz młody i jeszcze nie

Lekarz młody i jeszcze nie zepsuty. Ma czas dla pacjenta. Uprzejmy i konkretny. Komplet badań, szybka diagnoza i operacja bez powikłań. Rekonwalescencja dość szybka, bo stosowałam się do zaleceń. Doktor zarówno przed jak i po zabiegu odpowiadał na wszystkie nurtujące mnie pytania. Wszystkie problemy zdrowotne zniknęły, a po bliźnie operacyjnej ani śladu. Porządny człowiek, któremu chce się pomagać chorym. Polecam dr Dąbrowskiego.

Bardzo dobry i sumienny

Bardzo dobry i sumienny lekarz. Szybka, prawidłowa diagnoza i sprawnie przeprowadzony zabieg. Blizna po operacji prawie jak po operacji plastycznej. Młody lekarz, ale widać, że wie co robi i robi to dobrze. Polecam tego operatora.

Potwierdzam to co pisali moi

Potwierdzam to co pisali moi poprzednicy.Lekarz z ogromnym sercem.Miły sympatyczny i zawsze chętny do rozmowy.Operacja przebiegła bezproblemowo, świetnie się czuję i sukcesywnie dochodzę do pełnej sprawności.Wspaniała obsługa od najwyższego do najniższego personelu!!Dziękuję!!

Po zabiegu i

Po zabiegu i rekonwalescencji bardzo dobry rezultat.Przekazuje bardzo dokładnie zalecenia.Widać że lubi bardzo swoją pracę i dlatego warto u niego się leczyć!! Polecam!!

Pan Doktor operował mi

Pan Doktor operował mi wyrostek robaczkowy, od początku postawił prawidłową diagnozę mimo iż nie wszystkie symptomy wskazywały że trzeba operować.Ciepły, sympatyczny, zawsze uśmiechnięty i chętny do wyjaśniania pacjentom oraz ich rodzinom przebieg operacji.POLECAM!!

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania