Ligia Brzezińska-Wcisło - opinie - Katowice, Dermatolog

Gabinet dermatologiczny
dr hab. nauk med. Spec. dermatolog Ligia Brzezińska-Wcisło

Telefon kontaktowy: 

0 32 251 63 32

Dane adresowe: 

40-057, Katowice, Drozdów 26
woj. śląskie
__________
Katowice, Generała Józefa Zajączka 18
woj. ślaskie

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2008-08-25 15:03, Aktualizacja: 2008-08-25 15:03

Ranking lekarzy

Wiecej podobnych lekarzy: Dermatolog Katowice
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Ligia Brzezińska-Wcisło

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Jestem przed wizytą i

Jestem przed wizytą i zaczelam sie bac!

Nie pomogli wręcz

Nie pomogli wręcz odwrotnie.
Moja historia jest inna, ale wyniosłej p prof. dobrze nie wspominam. Kiedy zauważyłam zmiany na głowie udałam się do dermatologa w swoim miejscu zamieszkania. Po prawie pół roku, gdy dermatolog nie widział poprawy zostałam skierowana do kliniki w Katowicach na badania i dalsze leczenie. Akurat tak trafiłam ze był to czas strajków lekarzy i pielęgniarek, a skierowanie "pilne" było odrzucane i przesuwane przez prawie 6 miesięcy. Wreszcie po pół roku zostałam łaskawie przyjęta i od razu zostawiona w szpitalu na badania i testy.
P. profesor widziałam tylko raz kiedy wezwała mnie na rozmowę na której z głupkowatym uśmiechem poinformowała mnie, że już nie da się nic zrobić, że badania nic nie wykazały i nie zna przyczyny mojego łysienia, więc dalsze leczenie już nie u niej. Co to za profesor. Przez strajki lekarzy w tym p. prof. straciłam możliwość wcześniejszego leczenia i być może jakiegoś ratunku. Do tej pory mam żal do lekarzy w Klinice, bo przez ich nieodpowiedzialność i brak zrozumienia straciłam wszystkie włosy bezpowrotnie.

Leczę się juz 5-lat na

Leczę się juz 5-lat na klinice dermatologicznej na francuskiej w katowicach i również u pani profesor ale to jest koszmar bo są przepisywane tylko leki które można tylko zamawiać przez internet i to bardzo drogie od 100- 400 zł. które w ogóle nie pomagają a nabijają kasę odpowidnim ;osobą; to się nadaje do prokuratury .EFEKTY LECZENIA SĄ ZEROWE;

ja też byłam pacjentką

ja też byłam pacjentką Pani doktor. Ta sama kuracja Pantovigar i Galaacet. Trichogram też miałam i podobno wszytsko było ok. Od tamtej pory minęło troche czasu a włosy dalej lecą z głowy i są poczatki łysienia. Pani doktor jest zdystansowana do pacjentow, niczego nie wyjaśnia i nie robi poszerzonych badań, zachowuje się jak księzna udzielna i wyrocznia bazując na swoim tytule, ale osobiście po wydaniu około 1000 pln na wizyty i dalsze pieniadze na te cudowne tabletki stanowczo nie polecam. wybierzcie innego lekarza.

Jedyny mój kontakt z tą

Jedyny mój kontakt z tą panią to krótka rozmowa w rejestracji, prośba o pilne PRYWATNE przyjęcie (po skierowaniu z pogotowia do dermatologa). Krótko mówiąc ?przerost formy nad treścią?. Lekarz ? dla mnie ? to ktoś kto idzie poszkodowanemu z pomocą, tym bardziej w pilnych i nie cierpiących zwłoki przypadkach. Tu niestety zostałam sprowadzona na ziemię.
Z powodu dolegliwości ?niedowytrzymania? panie w rejestracji z łaską powiedziały, że mam osobiście pytać panią profesor czy przyjmie mnie choćby jako ostatnią osobę na jej niby długiej liście, co też uczyniłam. Moje spotkanie z nią było dość krótkie i... upokarzające. Żałuję, że w ogóle tam pojechałam. Przyszła spóźniona i wytłumaczyła się tylko paniom w rejestracji, że jest strasznie zmęczona i wolałaby by nikt na nią z pacjentów nie czekał, co niestety dało się usłyszeć w poczekalni pełnej ludzi (przypominam, że próbowałam dostać się do niej prywatnie!). Po zwięzłym opisie mojej sytuacji i wielkiej prośbie o przyjęcie mnie, pani profesor zaczęła rozmawiać z recepcjonistkami na całkiem inny temat (właśnie ?wpisywała? pacjentów poleconych od koleżanek jeszcze na ten sam dzień) ? czułam się wtedy jak mały człowieczek błagający o litość... to było naprawdę upokarzające, jeszcze skwitowała to ironicznym uśmiechem i hasłem ?tym mi Pani nie zaimponowała? (opisem swojej sytuacji). Stwierdziła, że ma ciekawsze ?przypadki? z krańców Polski, a ja odniosłam wrażenie, że pacjenci dla niej to zło konieczne. Niestety - może i dla mnie też, ale o tym się raczej nie przekonam ? do wizyty nie doszło i mam nadzieję, że nie dojdzie. Zero współczucia, szacunku dla drugiej (cierpiącej) osoby, nie mówiąc już o opiekuńczości i zainteresowaniu się sprawą.

Witam ja równiez lecze

Witam ja równiez lecze swoje włosy u pani profesor i nie zgadzam się z Pani opinią oczywiście zaleciła mi równiez te leki Pantowivigar , Galacet które kupiłam.Miałam zlecone badania róznych hormonów;PROLAKTYNA,PROGESTERON,TESTOSTERON ,i badania w kierunku tarczycy TSH, FT4 ,FT3, jak również FOSFORAZA ANALITYCZNA, ŻELAZO,BIAŁKO-ELEKTROFOREZA,FERRYTYNA, PROTEINOGRAM,BIAŁKO CAŁKOWITE,SERUM PROTEINELECTROPHORESIS.Miałam również w ramach wizyty robiony w klinice TRICHOGRAM-BADANIE WŁOSÓW.Tak więc nie mam nic do zarzucenia Pani profesor

Byłam pacjentką pani

Byłam pacjentką pani profesor przez rok. Była dla mnie w tamtym czasie prawie wyrocznią. Tak utytuowana, fachowa, wierzyłam, że trafiłam w ręce specjalisty z najwyższej półki. Dostanie się do niej kosztowało wiele zabiegów, ale stawałam niemal na rzęsach- ja i mój mąż. Moim problemem jak łatwo się domyślic były włosy, a raczej ich masowy i nagły ubytek. Powiem krótko - terapia p.prof. jest standardowa, każdemu pacjentowi ze zbliżonym schorzeniem przepisuje tę samą kurację bez jakiegokolwiek wywiadu. Hasło - wypadanie włosów - odzew - Gelacet, Pantowigar (leki które trzeba sprowadzac z Niemiec). Byłam tego "nausznym" świadkiem siedząc wiele razy pod gabinetem. Generalnie szablonowa kuracja , 150 zł, następny proszę. Ja także znalazłam się w tym szablonie. Dodam - o zgrozo! Żadych szerszych badań! O podstawowych w takich przypadkach badaniach hormonów po prostu echo! Dawaj kasę i wypad! Na moją sugestię, że zalecona kuracja nie przynosi pozytywnych efektów i może warto sprawdzic inne możliwości, obraza w oczach p. prof. i mrożącym krew w żyłach tonem wygłoszona informacja, że wobec tego mogę poszukac innego lekarza.
Chcecie to się u p. prof. leczcie. Ja się wyleczyłam!
Znalazłam lepszych i bardziej nastawionych na pacjenta, a nie na kasę lekarzy.

Dzień dobry. Ja mam podobny

Dzień dobry. Ja mam podobny problem z włosami i już nie wiem co zrobić- byłam już u wielu dermatologów i odbijam się od drzwi do drzwi. Czy może mi Pani polecić jakiegoś innego dermatologa, lub powiedzieć jak Pani poradziła sobie z problemem?- Bardzo proszę o kontakt na email: madzia2707@gmail.com

Świetny fachowiec i

Świetny fachowiec i niesamowita osoba, ale przede wszystkim skuteczne i konkretne leczenie. Śmiało mogę napisać, że to najlepszy dermatolog w pełni tego słowa znaczeniu (a odwiedziłam juz bardzo wielu)

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania