Małgorzata Gadomska - opinie - Warszawa, Okulista

Małgorzata Gadomska okulista w Warszawie

Telefon kontaktowy: 

(022) 664-96-81

Dane adresowe: 

ul. Powstańców Śląskich 54a
01-381 Warszawa

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2009-03-27 10:13, Aktualizacja: 2009-03-27 10:13

Ranking lekarzy

Wiecej podobnych lekarzy: Okulista Warszawa
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Małgorzata Gadomska

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Do lekarki trafiłam z

Do lekarki trafiłam z przypadku ale cieszę się że właśnie wpadłam w jej ręcę ponieważ okazała się bardzo doświadczoną lekarką z ogromną empatią. Doskonale rozumiała moje obawy i potrafiła wszystko cierpliwe tłumaczyć, oby więcej było takich lekarzy!

te pozytywne opinie pisze

te pozytywne opinie pisze chyba sama dr, bo mam zupełnie inne wrażenia: niemiła, z olbrzymim dystansem, nie tłumacząca wątpliwości, zniecierpliwiona

Może i profesjonalistka,

Może i profesjonalistka, ale nie do końca jestem zadowolony z wykonanego przez nią zabiegu. Nie polecam z powodu słabej komunikacji z pacjentem. Zero wyjaśnień na etapie planowania zabiegu, czym się różnią zabiegi i dlaczego poleca ten konkretny. Potem zero informacji o procesie gojenia, chłód i dystans. Rozdrażnienie, że nie wszystko idzie zgodnie z planem. Może pani dr się wypaliła, bo wygląda na osobę, która wszystko robi z przymusu. Za takie pieniądze oczekuję i efektów, i uprzejmego traktowania, a tu zabrakło jednego i drugiego.

Uważam, że Pani doktor

Uważam, że Pani doktor Gadomska jest lekarzem z powołania, o dużym doświadczeniu zawodowym. Ma bardzo dobre podejście do pacjenta . Po przeprowadzonych badaniach Pani doktor objaśnia dokładnie jak wygląda zabieg i co się dzieje po. Przeprowadzała mi zabieg korekcji laserowej, jestem bardzo zadowolona.

Jestem bardzo zadowolona z

Jestem bardzo zadowolona z tej lekarki, zabieg miałam 2 miesiące temu i widzę swietnie! Korekcja laserowa to super sprawa. A Pani doktor spisała się na medal:)

Pani Małgorzata to bardzo

Pani Małgorzata to bardzo dobra lekarka, na pewno nie poszłabym do nikogo innego. Widać że korekcje przeprowadzała milion razy, bo robiła to jak by z " zamkniętymi oczami" heh, wyszłam bardzo zadowlona POLECAM!

Bardzo dobra lekarka,

Bardzo dobra lekarka, polecam wszystkich, którzy szukają zaufanego lekarza do korekcji laserowej, widać, że ma fach w rękach:) POLECAM byłam w klinice na grzybowskiej!

Profesjonalistka super

Profesjonalistka super lekarka! po zabiegu czuje się jak bym nigdy nie miał wady. polecam panią doktor oraz klinkę CMO LASER!

Polecam korekcja laserową u

Polecam korekcja laserową u Pani doktor, bardzo przykłada się do zabiegu, widać że zna się na rzeczy, przy okazji miła, sympatyczna kobitka, nie ma się czego bać.

Przeszłam zabieg laserowej

Przeszłam zabieg laserowej korekcji wzroku wykonany przez Panią Doktor. Nie mam zastrzeżeń - wszystko przebiegło bez sensacji, jak peeling, a nie poważna operacja na oczach. Polecam

Leczyłem się u tej lekarki

Leczyłem się u tej lekarki i nie można jej nic zarzucić. Miła, profesjonalna, dokładna. Robiłem zabieg w okolaserze. Polecam

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania