Mariusz Piątkowski - opinie - Gdynia, Ginekolog

dr n.med. ginekolog-położnik, leczenie zaburzeń cyklu, niepłodność, prowadzenie ciąży, opieka onkologiczna, antykoncepcja.

Telefon kontaktowy: 

+48 601 625 625

Dane adresowe: 

Klif-Med
Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
81-553 Gdynia-Orłowo
Ul. Wrocławska 63

Dni i godziny przyjęć: 

wtorek, czwartek

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2009-06-25 13:55, Aktualizacja: 2010-05-05 22:01

Ranking lekarzy

Wiecej podobnych lekarzy: Ginekolog Gdynia
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Mariusz Piątkowski

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Patrząc na waszą opinię

Patrząc na waszą opinię jest to bardzo dobry lekarz.Zastanawiwm się nad wizyta u Pana Doktora.Ciekawi mnie jednak jak jest z cenami za wizytę ?

Rewelacyjny lekarz !

Rewelacyjny lekarz ! trafiłam do niego po potwornych przeżyciach z lekarką Anna Szczurowicz - przez która straciłam pierwsze dziecko! błędy diagnozie ileczeniu spowodowały poroninie - zniechęcona do lekarzy nie potrafiłam sie odnaleźć poszłam do doktora na rutynowa wizyte! jego podejście i spokojne tłumaczenie spowodowało ze postanowiłam spróbować !efet ten wspaniały człowiek wróciłmi zaufanie i chęc do zycia. dzięki niemu mam również córeczkę . dziekuję i szczerze polecam.

Witam, Kompetentny,

Witam,
Kompetentny, skuteczny i miły. Te trzy przymiotniki w wielkim skrócie charakteryzują dr Mariusza Piątkowskiego. Leczyłam się u doktora z powodu zaburzeń z tarczycą. Nie miałam problemów z zajściem w ciążę, ale bardziej z jej donoszeniem. I tym sposobem - dzięki doktorowi Piątkowskiemu - bezstesowo donosiłam ciążę i urodziłam córeczkę. Moje koleżanki zaś, które miały problemy z zajściem z ciążę, są już szczęśliwymi mamami. Leczyłam się u Dr Mariusza Piatkowskiego w Invicie i po latach odnalazłam doktora w prywatnym gabinecie przy ul. Wrocławskiej w Gdyni. Muszę przyznać, że panuje tu bardzo miła atmosfera (Pani w recepcji jest bardzo sympatyczna i pomocna, choć na początku sprawia wrażenie surowej - nie zrażać się, raczej docenić), zabawki dla dzieci (przydatne dla Pań, które mają już potomstwo), gazety do poczytania i generalnie nowocześnie wyposażony gabinet. I jeszcze jedno: jeśli umawiasz się na daną godzinę, to nie czekasz godzinami. W innych prywatnych gabinetach pomimo tego, że określają godzinę wizyty, czeka się bardzo długo.
Serdecznie polecam doktora innym Paniowm planującym ciążę i szukającym dobrego ginekologa.
M. z Gdańska

Dr Piatkowski to cudowna

Dr Piatkowski to cudowna osoba z bardzo profesjonalnym i niezwykle ludzkim podejsciem do pacjenta.
Powinien byc przykladem dla wielu lekarzy.
Znac tak oddana osobe swojemu powolaniu to dla mnie wielki zaszczyt.

a ja się zastanawiam czy

a ja się zastanawiam czy przeżyję ten pierwszy raz wizyty ...

Pan Doktor to

Pan Doktor to anioł.
Borykalam się z moim problemem od kwietnia chodząc od lekarza do lekarza . Wszyscy po kolei leczyli mnie roznymi masciami .Przekazywali informację ,ze jakos to bedzie.
Zaniepokojona nasilającymi się objawami zglosilam się do Pana Doktora Piątkowskiego, ktorego polecila mi lekarz pierwszego kontaktu.
Juz po pierwszej wizycie wiedzialam ,ze jestem pod opieką profesjonalisty i przede wszystkim lekarza z ogromnym powolaniem i chęcią pomocy pacjentowi. Pan Doktor to przemily i bardzo mądry lekarz. Skierowal mnie na pobranie wycinka do Szpiatala, sam zrobil zabieg. Dzieki temu, co by sie teraz nie dzialo wiem,ze jestem pod dobrą opieką . Bardzo dziekuję Panu Doktorowi ,a wszystkim pacjentkom polecam go w 100%. Gosia

Pełen profesjonalizm i

Pełen profesjonalizm i calkowite oddanie się pacjentowi zauważyłam wizycie u dr Piątkowskiego, obecnie staram się o dzidziusia, mam ogromną nadzieję, że również mi pomoże zajść w upragnioną ciążę, gorąco polecam

Najlepszy ginekolog na

Najlepszy ginekolog na świecie, jakiego znam. Nie mogłam zajść w ciążę, a po wizycie, już w drugim miesiącu byłam w ciąży. Słucha, nie ma się uczucia, że się spieszy do następnej pacjentki, póki nie wie, że wszystko jest w poarządku. No i najpierw robi badania, a potem przepisuje leki. Polecam z całego serca.
S z Sopotu

Drogie internautki i

Drogie internautki i wszystkie chcące wybrać najlepszych z najlepszych. Na Pana dr Mariusz Piątkowskiego trafiłam przed samą operacją. W niezwykły sposób przygotował mnie do niej, wspierał i pomagał dzięki czemu przebiegła w okolicznościach bezstresowych. Obecnie jestem pod jego okiem i wiem, że tak pozostanie, ponieważ zaufałam jego metodom leczenia i wiem, że z jego pomocą w końcu uda mi się osiągnąć zamierzony cel. Jeśli jeszcze nie wiecie do kogo udać się ze swoim problemem, mogę Wam polecić najwspanialszego człowieka, lekarza, profesjonalistę jakiego poznałam. Dziękuję za wszystko i życzę wielu sukcesów w wykonywanym zawodzie.
Pacjentka A.W.

Pana Dr Piątkowskiego znam

Pana Dr Piątkowskiego znam jeszcze z czasów invicty na przełomie 2002-2005 roku. Był pierwszym lekarzem do którego trafiłam z moim problemem. Bardzo spokojny i opanowany człowiek, udzielał mi odpowiedzi na moje wszystkie pytania, a miałam ich bardzo dużo za każdym razem kiedy odbywała się wizyta. Próbował jako lekarz pomóc mojej osobie i nie czarował, że na 100 % powiedzie się inseminacja za pierwszym podejściem, przedstawił fakty jak to może wyglądać , abym nie rozczarował się wynikiem. Kiedy inseminacja nie przyniosła skutku po raz drugi i ostateczne wyniki były gorsze ( nasienie męża) przedstawił nam sprawę jasno, że w grę wchodzi tylko i wyłącznie invitro i kieruje moją osobę do innego lekarza również z invicty.
Ja byłam bardzo zadowolona z podejścia Pana Piątkowskiego, mimo iż nie udało nam się wspólnie osiągnąć mojego upragnionego celu po przez inseminację, za to invitro było strzałem w dziesiątkę za pierwszym podejściem. Pozdrawiam serdecznie Pana i mam nadzieję, że do zobaczenia w u Pana w gabinecie.

ps. szukałam Pana w invicie i znalazłam namiary na prywatny gabinet z czego bardzo chętnie skorzystam

Pozdrawiam Joanna P.

Dr. Piątkowski jest

Dr. Piątkowski jest najwspanialszym i najbardziej oddanym lekarzem którego znam. Czas prywatny jest również czasem dla pacjentów. Nie ważne o której godzinie poprosisz o pomoc, uzyskasz ją. Dzięki doktorowi mam wspaniałą córeczkę, o którą starałam się przez długie lata, lecząc się u innych lekarzy-bez rezultatu- dr. Piątkowskiemu wystarczyły dwa miesiace. Polecam i jeszcze raz polecam. Życzę powodzenia i dalszych sukcesów w pracy zawodowej.

Polecam w 100% Pana doktora,

Polecam w 100% Pana doktora, super lekarz. ma odpowiednie i profesjonalne podejście do pacjenta, uważam, że jest świetnym specjalistą przy okazji całkiem miły, odpowiada na wszystkie pytania bardzo rzetelnie. Leczyłam się wcześniej u ginekologa przez długi czas i to był zmarnowany czas, dr Piątkowski zdziałał więcej przez kilka miesięcy niż poprzedni lekarz przez kilka lat.

Szanowni Państwo, Drodzy

Szanowni Państwo, Drodzy Pacjenci!
Zaskoczony i wdzieczny za serię przychylnych opinii na temat mojej pracy w tak waznej dla Państwa dziedzinie, chciałbym pozostać we wdzięcznej pamieci tych, którzy mieli czas i motywację by się wypowiedzieć na temat mojej pracy. Za przychylne opinię dziekuję, te krytyczne są również dla mnie wskazowką na przyszłość.

Ze szczgólną serdecznością pozdrawiam Mamy, które obecnie zajmują się swoimi potomkami , tak trudno wydartymi od losu, gdzie po drodze się spotkaliśmy.
Najblizsze dwa tygodnie to KONIEC WSPÓŁPORACY ZE SWISSMEDEM, któremu serdecznie dziekuję za współpracę, a z przyczyn podobnych jak poprzednio podziekowałem za współpracę z INVICTA; co nie zmienia faktu , że WIEDZA, DOŚWIADCZENIE JEDNAK NIE UMYKA.
Osoby ceniące moje kwalifilacje zapraszam do dalszej współpracy w ramamch samodzielnej Idywidualnej Praktyk Lekarskiej w Gdyni, w wielospecjalistycznym zespole przyjażnie nastawionych wzajemnie oraz przede wszystkim do pacjenta SPECJALISTÓW
z wyrazami najgłebszego szacunku
dr. med. Maiusz Piątkowski

Przystojny facet, chyba nie

Przystojny facet, chyba nie może być moim ginekologiem :)

Faktycznie, słuszna uwaga.

Faktycznie, słuszna uwaga. Taki ginekolog to najlepiej niech bedzie stary, gruby, łysy i garbaty.
A jeszcze lepiej, jak jest niedouczony i ma nieprofesjonalne podejście do problemu, z jakim zwraca sie do niego pacjent :)
Nie każdy, Szanowna Pani dysponuje aż tak szerokim wachlarzem zalet. Ubolewam, i pozdrawiam Panią Serdecznie!
M

Szanowni Państwo, Drodzy

Szanowni Państwo, Drodzy Pacjenci!

Od maja nie jestem już osiągalny w Swissmedzie.
Ososbom, dotychczas prowadzonym przrze mnie w ciąży, diagnozowanym w zakresie niepłodności , zaburzeń cyklu, nawykowych poronienień czy niepłodności męskiej, czy innych problemów natury ginekologicznej czy ginekologii onkologicznej, proponuję przyj etą ogólnie jakość leczenia. Nowa fornuła postępowania lekarskiego, którą wdrażam, odniennie od narzuconych poprednio prez pracodawcówców, jest powrotem do medycznego, a równocześnie humanitarnego,pozbawionego nastawionego na wyłączny zysk finaansowy, indywidualnego podejścia w stosunku do problemu pacjenta. Takiego podejścia nie mogłem realizować będąc podwykonawą komercyjnych firm medycznych, gdize przez kilka lat siwadczyłem usługi medyczne.
W nowej formule samodzielnej praktuki lekarskiej, oferuję indywidualizację czasu wizyty, należny czas poswiecony pacjentowi i jego problemowi, w ramach własnej praktyki lekarskiej, której ramy nie sa ograniczanie przez komercyjne, jedynie nastawione na zysk, korporacje, w których z róznych wzgledów funkcjonowalem dotychcczas, od teraz nieodwołalnie.
Wszyskich , którzy obarzylli mnie osobistym zaufaniem, zaprasszam do skutecznej wspólpracy, cekem rzeczywistego rozwiązania Państtwa problemu.
Mój kontakt pozostaje niezmieniony 506 64 46 66
z wyrazani szcunku

dr med. Mariuszz Piątkowski

Panie Doktorze, nie znam

Panie Doktorze, nie znam Pana osobiście, ale się do Pana wybieram z wizytą. Po lekturze zamieszczonych tu opinii, a przede wszystkim, pod wpływem gorącej rekomendacji mojej koleżanki, jestem bardzo zadowolona, że mogę spokojnie udać się do zaufanego Lekarza z powołania. Przykre to, ale spotkałam w swoim życiu kilku medyków (różnych specjalizacji) - rzeźników, nieuprzejmych, chamskich, niechętnie odpowiadających na pytania i nastawionych wyłącznie na zysk. Bycie lekarzem to nobilitacja, to jeden z najpiękniejszych zawodów, jaki można sobie wymarzyć. To profesja często bardzo trudna, stresująca i odpowiedzialna, poprzedzona latami ciężkiej nauki i wyrzeczeń, wymagająca ciągłego doszkalania się, dlatego też lekarzom należą się bdb., świetne zarobki. Niemniej jednak, człowiek, który poszedł na lekarza tylko z chęci zysku, a pacjentów traktuje jak zło konieczne, robi przy tym obrażoną minę na widok pacjenta oraz odnosi się do delikwenta, jak by mu ten conajmniej pół rodziny wymordował, powinien raczej zostać właścicielem zakładu pogrzebowego lub masarskiego, tudzież ubojni indyków! Dlatego, zawsze wielkim szacunkiem darzę lekarzy przez duże "L" - medyków z powołania i cieszę się, że kogoś takiego znalazłam w nowym miejscu zamieszkania. Pozdrawiam serdecznie Pana Doktora i szczęśliwe Pacjentki.

Jestem pod ogromnym

Jestem pod ogromnym wrażeniem empatii i wiedzy Pana doktora. Zadzwoniłam w piątek wieczorem z wynikami, że zaszłam w długo oczekiwaną ciążę. Reakcja Pana doktora była wspaniała. Bardzo się przejął, zrobił wszystko aby mi poradzic co robić dalej.. gdyby nie fakt, że była godzina 21, piątek i laboratoria już nie działały pewnie skierowałby mnie na badania NOW. Kurcze! Szok! Gdyby wszyscy lekarze byli tak zaangażowani i w taki sposób podchodzący do pacjenta jak Pan Mariusz Piątkowski byłoby CUUUUDOWNIE. Żaden lekarz NIGDY tak bardzo nie przejął sie moja sytuacją a juz zupełnie nie próbował mi pomóc nie zważając na swój prywatny czas. Zaczynam rozumieć co to powołanie.

Pana Dr,Piątkowskiego

Pana Dr,Piątkowskiego poznałam w dosc smutnych dla mnie okolicznosciach(rozpoznanie ciąży pozamacicznej),bedąc w szpitalu klinicznym Pan Dr Piatkowski podszedl do mojego przypadku bardzo indywidualnie..mam ma myśli to że tłumaczył mi ze spokojem i zrozumieniem co to tak naprawde jest i jakie są nastepstwa i czy kiedykolwiek bede miała szanse byc mama:)
Wzbudził we mnie nadzieje..a to najwazniejsze:)
Także Panie dr dziekuje..i pozdrawiam

Ja jestem bardzo zadowolona

Ja jestem bardzo zadowolona z konsultacji u Pana dr Mariusza Piątkowskiego. Jest to bardzo dobry, sumienny i jedyny, który zna się na tym czym się zajmuje, lekarz!!! W przeciwieństwie do wielu innych u których się leczyłam. Zawsze służy radą i pomocą. GODNY POLECENIA NA 100%.

W przeciwieństwie do Pani A

W przeciwieństwie do Pani A uważam, że Dr Piątkowski jest profesjonalnym lekarzem z powołania, który w każdej sytuacji zachowuje się zgodnie z najwyższymi standardami postępowania z pacjentem, nie tracąc zdrowego rozsądku i nie ulegając emocjom. Dzięki dociekliwości tego fachowca i indywidualnemu podejściu zaczynam po roku wychodzić z dolegliwości , której wcześniej nie były w stanie zdiagnozować "największe" sławy trójmiejskiej ginekologii i endokrynologii. Panie Doktorze, życzę wielu sukcesów i dziękuję za opiekę!

Dr Piątkowski... Ja

Dr Piątkowski...
Ja rownież leczyłam się kiedyś u tego lekarza. Niestety muszę przyznać, że był on małokomunikatywny. Na początku nie udzielał mi wyczerpujących informacji i odesłał mnie do szukania informacji w internecie. Rozumiem, że każda pacjentka zwraca się do lekarza z podobnym problemem, ale dla niej jest to jej osobisty problem, a w tym przypadku i dramat życiowy. Niestety praca z ludźmi wymaga indywidualnego podejścia do każdego z osobna. Pewnie czasami zmęczenie lub brak czasu bierze górę i stąd te niedomówienia.
Nie znam tej sprawy z Panią A., ale myślę że negatywne emocje i "dolewanie oliwy do ognia"na forum tu nie pomoże. To tylko świadczy jak sobie radzimy ze stresem i z własnymi emocjami.
Pozdrawiam

Witam, Panie doktorze,

Witam,
Panie doktorze, spotkaliśmy sie kilka lat temu w Invikcie. Pan diagnozował mój przypadek. Za profesjonalizm, ludzkie postępowanie i empatię - ogromne dzięki.

Dr Piątkowski to wspaniały

Dr Piątkowski to wspaniały lekarz i niezwykły człowiek. Trafiłam do Invicty 3 lata temu i to właśnie dzięki właściwej diagnozie postawionej przez dr. i odpowiedniemu leczeniu dziś mogę cieszyć się zdrowiem.

Miałem szanse wielokrotnie

Miałem szanse wielokrotnie stykać się z drem Piątkowskim i nie wierzę aby mógł się zachowywać w sposób naruszający jakiekolwiek standardy
Powodzenia doktorze !

Pan dr Piątkowski to

Pan dr Piątkowski to człowiek wielkiego serca i klasy. Trafiłam do dr kilka lat temu, świetnie mnie zdiagnozował, rzeczowo podszedł do problemów i niczego nie bagatelizował. Chamstwo?! Przez kilka lat "współpracy" z dr Mariuszem zdążyłam, myślę, odrobinę poznać Jego osobę i jestem pewna, że agresywne zachowanie pacjentki było niczym nie podyktowane. Panie dr, proszę nadal być takim samym człowiekiem jakim Pan jest.
Pozdrawiam bardzo serdecznie
Anna Więckowska

czy wie ktos moze czy pan dr

czy wie ktos moze czy pan dr przyjmuje na NFZ w Szpitalu Klinicznym lub gdziekolwiek? i ile czeka sie na wizyte?
W lipcu tego roku mialam robiana laparoskopie u pana dr, niedawno przeszlam badanie usg u lekarza prowadzacego i niby jest wszystko dobrze... jednak mecza mnie bole jak przed operacja...a to juz prawie 4 miesiace po... moj ginekolog lekcewazy moje uwagi,chcialabym sprobowac jakos zarejestrowac sie do dr Piatkowskiego... wydaje sie byc bardziej kompetenty w tej sprawie...

Bardzo spokojnie, rzeczowo,

Bardzo spokojnie, rzeczowo, opowiedział mi i przeprowadził przez pierwszą w moim zyciu wizytę ginekologiczną. Przychodząc bardzo się bałam, ale wszystko wytłumaczył, zbadał, a z wizyty wyszłam adowolona i nawet nie zauważyłam że przestałam być przerażoną. Pozrowienia!

Może ciążę dobrze

Może ciążę dobrze prowadzi,ale to ginekolog,a nie akuszerka.Rozpoczęłam leczenie u tego pana tylko dlatego,że ginekolog do którego zawsze chodziłam wyjechał do pracy do Norwegii(oczywiście do pracy w swoim zawodzie).Nie dość,że nie potrafił zaleczyć torbieli,które usadowiły się na moich jajnikach,to notabene po przepisanych hormonach przez tego pana z jednej torbieli utworzyły się trzy torbiele,a szczytem chamstwa ze strony tego pana był fakt, że gdy zasugerowałam mu, aby skierował mnie na laparoskopie,odpowiedział,że sugeruje mi zmianę lekarza,ponieważ ciężko tłumaczy mu się pewne rzeczy.Odradzam wizyty u tego pana,będę go polecać tylko swoim wrogom.

Pani Alicjo, od początku

Pani Alicjo,
od początku moją misją było pomóc Pani, jako pacjentce. Zrobilłem naprawdę wiele, konsultując Pani sprawę z największymi autorytetami w temacie , który dotyczył Pani sytuacji. Skończyło się jak wiadomo. Pani mnie pozwała, ekspert izby lekarskiej przeanalizował sprawę, z wiadomym skutkiem. Szanuję Pani pogląd,ale chciałbym się z Panią spotkac, i porozmawiać o sednie sporu. Mam otwararte podejscie i chetnie na spokojnie porozmawiam z z Pania;na spookojniie. Bo msm powody. miekniecznbie do upubuplcznienia.

MP

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania