NZOZ Przychodnia Lekarska Witomino - opinie - Gdynia, Ginekolog, Laryngolog, Lekarz rodzinny, Neurolog, Pediatra

NZOZ Przychodnia Lekarska Witomino
USG Gdynia
www.przychodniawitomino.pl

Telefon kontaktowy: 

58 624 18 24

Dane adresowe: 

ul. Konwaliowa  2
81-651 Gdynia

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2009-06-04 09:21, Aktualizacja: 2021-03-02 16:02
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o NZOZ Przychodnia Lekarska Witomino

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

polecam przychodnię, bardzo

polecam przychodnię, bardzo szybko zdiagnozowano mi poważny problem zdrowotny i dzięki operatywności mojej doktor (gab.102:)) nie odesłano mnie ponownie z kwitkiem ze szpitala. Trocjhę trudno sie dodzwonić ale to powszechny problem wszystkich przychodni i szapiatli(że nie wspomnę urzedów, banków itp.) Jako zdiagnozowany chory przewlekle moge zapisac się na nastepna wizytę tuż po wyjści z gabinetu. tak trzymajcie.
Karol.P.

Moim zdaniem lekarze są

Moim zdaniem lekarze są bardzo dobrzy daje im 5+. A co do rejestratorek to jest zupełnie inaczej i jak dla mnie 3 to dość wysoka ocena. Ale sądzę, że największym minusem tej przychodni są pacjenci w wieku emerytalnym stojący tam już od 6 rano jak nie wcześniej i stąd te kolejki. Jakby każdy podszedł o 7.30 stanął w kolejce albo zadzwonił na pewno byłoby inaczej. A jak Ci starsi ludzie z całym szacunkiem stoją już od 6 rano to robi się ogromna kolejka i nie ma miejsca.

Kto tutaj pisze te opinie???

Kto tutaj pisze te opinie??? Mieszkam na Witominie od ponad 30 lat i większego burdelu niż tam nie widziałam nigdzie (a był czas kiedy jeździłam z dzieckiem na Karwiny, więc porównanie mam).Dodzwonićsię do tej placówki graniczy z cudem:jakieś 2 godziny kręcenia, po czym dowiadujemy się że miejsc brak; można równiez postać godzinę dwie tak jak dzisiaj na mrozie, a i tak można otrzymać informację, że do konkretnego lekarza miejsc brak, chociaz nie ma możliwości wcześniejszej rejestracji czy rejestracji internetowej. Lekarze często z przypadku, a 'diagnozy' (na podstawie osłuchania i zajrzenia w gardło podejmuje się leczenie wirusa lub bakterii!!!!) często błędne, czego efekty bywają opłakane (np. przejście od 'wirusa' do nieleczonego zapalenia płuc u mojego dziecka). Szczerze więc NIE POLECAM!!! A dyrektorce nie zazdroszczę zdolności organizacyjnych i poczucia honoru :)

BĄDŹ ODWAŻNY /ODWAŻNA I

BĄDŹ ODWAŻNY /ODWAŻNA I SIĘ PODPISZ

Polecam. Mniej i bardziej

Polecam. Mniej i bardziej fajni lekarze ale jest OK. Panie w rejestracji zróżnicowane (p. Kasia jest the best a p. Małgosia=porażka jeśli nie jesteś jej ulubieńcem ;0) Trochę ciasno ale za to czysto i jak na miejsce tłumnie odwiedzane przez pacjentów nawet przytulnie. Fakt, że czasem trudno się dopchać przez tłumy staczy (często widze tych samych emerytów) ale jako czynny zawodowo człek, za to przewlekle chory od jakiegos czasu mogę się zapisac z wyprzedzeniem i jest spoko. W sumie ocena na 4+

HA,ha, jakiś lizus, ta

HA,ha, jakiś lizus, ta przychodnia to porażka na całej linii.

bądź oważny i się

bądź oważny i się podpisz

Polecam placówkę. Miła

Polecam placówkę. Miła obsługa, kompetentny personel, szybkie reagowanie. Może trochę dużo zgłaszających się chorych ale od momentu wprowadzenia zapisów naprzód dla przewlekle chorych nie mogę złego słowa powiedzieć. No chyba, że trafię na panią Małgosię - rejestratorkę to bywa niefajnie-za dużo gada i pokrzykuje. Zgłaszam postulat o wymianę tej persony na kogoś grzeczniejszego.

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania