NZOZ Przychodnia Nr. 4 W Tychach - opinie - Tychy, Lekarz rodzinny

NZOZ Przychodnia Nr. 4 W Tychach
Tychy

Telefon kontaktowy: 

0502 216 457

Dane adresowe: 

ul. Piłsudskiego  27 / 32
43-100 Tychy

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2009-07-25 20:26, Aktualizacja: 2009-07-25 20:26

Ranking lekarzy

Wiecej podobnych lekarzy: Lekarz rodzinny Tychy
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o NZOZ Przychodnia Nr. 4 W Tychach

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Mieszkam od niedawna

Mieszkam od niedawna niedaleko i myślałam, by zapisać się do tej przychodni. Zostanę jednak na terenach przemysłowych w Dea Salus, gdzie mam abonament, chociaż to kawałek od centrum.

a ja dziś byłem tam i

a ja dziś byłem tam i normalnie sajgon, miałem pilna sprawę do załatwienia, wywalili mnie z uniwersytetu medycznego za komisyjne zaliczenia, których nie zaliczyłem i miałem donieśc zaświadczenie o ekg i rtg, i normalnie pielęgniarka jak to usłyszała, to kopnęła mnie w dupę w wywalila za drzwi.
Co za kultura, zeby nie rozumiec pacjenta, który narobił przekrętów na uczelni, za handel chemikaliami z koreańcami z którymi ciężko się dogadac. Zero tolerancji i wyrozumiałości !!!
Do przychodni więcej nie pójdę. Moi kolesie po fachu też tam boją się iśc.

To co mnie spotkało w owej

To co mnie spotkało w owej przychodni było po prostu skandaliczne! Czekałam 2 godziny w kolejce do medycyny pracy (potrzebowałam podpisu pod zaświadczeniem na studia). Gdy w końcu pielęgniarka ,łaskawie podeszła i wzięła ode mnie skierowanie weszłam do gabinetu doktor powiedziała, iż nie podpisze mi tego oświadczenia, ponieważ jak to nazwała "to się sprzeciwia z jej sumieniem", czego zupełnie nie rozumiem, miałam skierowanie, chciałam zapłacić (na drzwiach gabinetu pisze iż kosztuje to 50 zł). Tak więc pytam się miło tej niekompetentnej kobiety o co jej chodzi a ona wyrzuciła mnie z gabinetu (otworzyła drzwi i praktycznie wypchnęła mnie z gabinetu!!!). Uważam, iż takie zachowanie jest całkowicie niedopuszczalne! jestem oburzona postawą owej lekarki, która po to tam jest i za to dostaje pieniądze, żeby przyjmować osoby takie jak ja!!! Jeśli pani peterek-sojka nie radzi sobie w kontaktach z kulturalnymi ludźmi, może powinna zakończyć praktykę lekarską (która polega na kontakcie z ludźmi) i poszukać nowego zajęcia, które nie będzie wymagało tej "jakże trudnej" dla niej sztuki miłego i kulturalnego zachowania wobec drugiej osoby!

nie narzekaj tylko napisz

nie narzekaj tylko napisz skargę do kier.przychodni,a póżniej do rzecznika pacjęta NFZ Katowice.PRZESTAŃMY NARZEKAĆ I ZRÓBMY COŚ SAMI POZDRAWJAM/ ja tak zrobiłem w sprawi lekarki w przychodni 4/

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania