Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Psychiatryczny W Radecznicy - opinie - Radecznica, Neurolog, Psychiatra, Psychoterapeuta

Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Psychiatryczny W Radecznicy
oddziały psychiatryczne, poradnia odwykowa, zakład opiekuńczo-leczniczy Radecznica

Telefon kontaktowy: 

084 681 80 05

Dane adresowe: 

ul. Klasztorna  4
22-463 Radecznica

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2009-06-26 09:20, Aktualizacja: 2009-06-26 09:20

Ranking lekarzy

Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Psychiatryczny W Radecznicy

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Jestem Ofiarą kłamstwa

Jestem Ofiarą kłamstwa falszu i manipulacji, obłudy i szykanowania ze strony byłej dyrekcji Szpitala Psychiatrycznego w Radecznicy ul Klasztorna 4 za kadencji Administratora Dyrektora Czyżewski Tomasz i jego zastępców w latach 2017 do 2020. Ale pisałem prawdę zgłaszałem prawdę i mówiłem prawdę tak jak Jezus Chrystus jest prawda , bo Wierzę w Jezusa Chrystusa i Moc Boska i poprzez moja Modlitwę i innych Osób i Zakonników ten fałsz i manipulacja i zatajanie i tlamszenie Mnie i ciemierzenie Mnie i zastraszanie Mnie, ten fałsz i obłuda i manipulacja zostało zniszczone szczerą Modlitwą. Dużo Ludzi mi pomogło. Oddałem się pod opiekę Matki Boskiej Częstochowskiej Królowej Polski i ich zło i chęć uciszenia Mnie i tłumienia Mnie szykanowanie Mnie straciło na wartości bo to było zło. I Święty Antoni mi pomógł bo to było tam na tej Górze gdzie objawił się Święty Antoni z Padwy. Teraz są Nowi Dyrektorzy którzy dokonali przeszkolenia Kobiet Pan Salowych żeby nie dopuszczaly się do Nas nagich chorych Psychicznie Mężczyzn na oddziałach Męskich do mycia , wydawania bielizny po myciu, zmiany pampersow i do wiązania podczas którego ściągają majtki i zakładają pampersy Pacjentom Mężczyznom. Bo My chorzy psychicznie Mężczyźni jesteśmy bezradni strapieni, zdezorientowani, przestraszeni pomyleni, obojętni, bezkrytyczni, i nie możemy tych próśb i postulatów wyartykuowac z powodu nasilenia choroby nerwicy, natrectwa. strachu . Wierzę że teraz są Parawany na korytarzu podczas mycia żeby Panie Terapeutki Nas nie obnazaly i wierzę że teraz Mężczyźni nam pomogą wykonać te czynności intymne, higieniczne, pielęgnacyjne i wiązanie. Wierzę że teraz jest tak jak pisze na stronie internetowej Szpitala Psychiatrycznego w Radecznicy _ Misja Szpitala ulga w cierpieniu. Bo tak było planowane już w 1664 Roku Pańskim dnia 8 Maja wtedy to się zaczęło wtedy to Święty Antoni Objawił się biednemu Mieszkancowi Wsi Radecznica Szymonowi Tkaczykowi o powiedział Święty Antoni że tu wytrysnie zrodelko i żeby wybudować tu w tym. miejscu Kapliczke i że Każdy chory strapiony, otepialy i inne dolegliwości gdy napije się tej wody ze zrodelka i spocznie na tym Wzgórzu to bez łaski zdrowia i pocieszenia nie odejdzie. I wierzę że teraz za nowych Panów dyrektorów Szpitala w Radecznicy Panów Lobejko Lukarz i Andrzej Mirosław i Andrzej Kowalski tak jest bo ostatnio Jestem zdrowy i nie byłem w Szpitalu Psychiatrycznym w Radecznicy chciałbym żeby było dobrze już. Zachęcam i doradze tym którzy są manipulowani krzywdzeni zastraszani i skrzywdzeni przez kłamstwo i fałsz żeby zawsze mówili prawdę i dużo się Modlili a napewno zło zniszczą. Oddajcie wszystkie troski do Świętego Antoniego. Pisałem Stanisław K były Pacjent w trakcie remisji choroby psychicznej. Z Panem Bogiem.

Niema w słowniku

Niema w słowniku cywilizowanego słowa które by określiło zachowanie tych Dam na oddziałach meskich i nie ma takiego słowa które by określiło twoje cierpienie z powodu tych obnazen przy tych damach podczas mycia czy najbardziej podczas wiązania bo ponieważ podczas wiązania nie miałeś szansy nawet się osłonić rękami bo ręce miałeś związane. Współczuję tyle ci mogę napisać.

Stanisław nigdy nie pozwól

Stanisław nigdy nie pozwól żeby jakaś szuja zrujnowala ci życie nich salowe zapamiętają do zasranej smerci co ci zrobiły. Pozdrawiam

Szpital psychiatryczny w

Szpital psychiatryczny w Radecznicy to w okolicy najwiekrzy pracodawca tam pokolenia już pracują i salowe zawsze pracowały na oddziałach meskich i będą nadal się pchaly te pipy na oddzialy męskie bo praca w cieple i pełny etat w nocy smaczne sobie śpią jeszcze super widoki młodych Pacjentów na oddziałach meskich tego nie dasz rady zmienić bo to już się tak zakorzenilo że dopiero jaka zaraza musi nastąpić żeby to te pipy zrozumiały że nie pomagają a wręcz szkodzą pacjentom, panie Staszku daj Pan sobie z tym spokój i z koniem się nie kopaj bo karetkę ci przyślą lub co innego złego a tym pipmom nich ślepia spuchną. Amen.

W średniowieczu chorych

W średniowieczu chorych psychicznie bito i palono na stosach za herezje i potem te wiązańia powrozami i umieszczano w zimnych lochach jeszcze niedawno robiono im lobotomie i elektrowstrząsy teraz kobiety obnazaja chorych psychicznie mężczyzn i ściągają majtki i zakładają pampersy podczas wiązania. Pytanie kiedy to się skończy . Czy naprawdę brakuje kilku mezczyzn salowych żeby pomogli im się tym pacjentom mezczyznom umyć czy przebrać.

Nic taki pacjent nie poradzi

Nic taki pacjent nie poradzi potężnemu bogatemu Człowiekowi z platformy. To tak jakby z koniem się KOPAĆ. A to i salowe będą bezkarne za rozbieranie Pacjentów.

Też tak uważam wplywowy

Też tak uważam wplywowy dyrektor i słaby zastraszony pacjent skrzywdzony przez Salowe. Wynik znany bez komentarza.

A czego się spodziewać po

A czego się spodziewać po byłym dyrektorze z partii namiestnikow niemieckich i ruskich pachołków _ tylko kłamstwa. Dobro Pacjentów sprzedane za 30 srebrnikow a i salowe skorzystały. Nadzieja w Nowym Zarządzie.

A czego się spodziewać po

A czego się spodziewać po byłym dyrektorze z partii namiestnikow niemieckich i ruskich pachołków _ tylko kłamstwa. Dobro Pacjentów sprzedane za 30 srebrnikow a i salowe skorzystały. Nadzieja w Nowym Zarządzie.

A czego się spodziewać po

A czego się spodziewać po byłym dyrektorze z partii namiestnikow niemieckich i ruskich pachołków _ tylko kłamstwa. Dobro Pacjentów sprzedane za 30 srebrnikow a i salowe skorzystały. Nadzieja w Nowym Zarządzie.

A czego się spodziewać po

A czego się spodziewać po byłym dyrektorze z partii namiestnikow niemieckich i ruskich pachołków _ tylko kłamstwa. Dobro Pacjentów sprzedane za 30 srebrnikow a i salowe skorzystały. Nadzieja w Nowym Zarządzie.

Te skargi i szukanie prawdy

Te skargi i szukanie prawdy i pomocy pacjenta stanislawa kiedyś staną się viralem jak dyrektor i jego pozycja tuszowal te sprawy dużo ludzi to czyta.

Nie możesz zmienić tego co

Nie możesz zmienić tego co się wydarzyło ale możesz zrobić coś dla innych i to zrobiłeś, wystarczy tego już żyj i pracuj i zapomnij. A o tych damach nie będę nawet komentował. A dyrektor to wstyd, kompromitacja i porażka na cały świat.

Panie Staszku co u Pana

Panie Staszku co u Pana słychać czytamy Pana wpisy, myślimy że Pan Bóg posłużył się Panem żeby pomóc innym. Dokonywaly się niegodxiwosci i nieludzkie traktowanie i rozbieranie Mężczyzn chorych Psychicznie przy tych Paniach Salowych. Wierzymy że dużo Pan zrobił dla Innych Pacjentów Mężczyzn. Jestem Salowy. Proszę o odpowiedz bo martwię się o Pana. Pozdrawiam.

U mnie jest w miarę w

U mnie jest w miarę w porządku i stabilnie Mam remisjie choroby psychicznej pracuje zarabiam i chodzę do Kościoła i jestem silny Męski i odważny i pomagam. Ale źle przeżywam to traktowanie podczas pierwszego pobytu w Szpitalu Psychiatrycznym w Radecznicy na byłem traktowany jakbym nie był Człowiekiem a ja czułem i wstydzilem się. Też tak jest podczas pierwszego epizodu choroby psychicznej że tak początkowo Człowiek tak się zaczyna bać tak zaczyna mylić się takie jest cierpienie psychiczne i takie nerwobole i wogole źle samopoczucie takie depresja i inne dolegliwości i dyskomfort i tak potem trafiamy do Szpitala Psychiatrycznego w Radecznicy i to jest już apogeum tego nasilenia choroby psychicznej i to jest ta faza krytyczna i gdyby nie pobyt w Szpitalu to nawet było by najgorsze nawet są takie złe myśli żeby odebrać sobie Życie i dobrze że są takie Szpitale Państwowe Psychiatryczne bezpłatne no i tak wtedy w tym krytycznym momencie podczas pierwszych dwóch do trzech Tygodni My jesteśmy zagubieni tacy jest ostra faza choroby, otepienia, przerażenia, strapienia, nieporadnosci, bezradności, pomylenia, strachu, ograniczenia intelektualnego, cierpienia psychicznego i wtedy jesteśmy tacy bezkrytyczni i nie możemy poradzić sobie z intymnościa go z powodu choroby i oslabiania lekami ręce mamy zgrabiale i takie minowolne ruchy i takie że aż oczy bolą takie bóle i nerwobole Ja nawet miałem takie że szczęka mi się sama zaciskala. I w tym takim momencie podczas mycia grupowego wydawały Kobiety Panie Salowe nam nagim bieliznę i ręczniki kąpielowe i majtki i piżamy na korytarzu głównym gdzie nie było parawanow i jeszcze Panie Terapeutki chodziły po korytarzu. Ja też nie wiedziałem przez kilka Dni nawet gdzie jestem i co się ze Mną dzieje to ciężko to wszystko pisać. I potem gdy po dwóch Tygodniach nie chciałem się już myć przy Kobietach Paniach Salowych to zacząłem uciekać przed myciem do drzwi wyjściowych to i ucieklem z oddziału to gdy przywiozła Mnie Policja spowrotem to poszedłem na Swoje łóżko o położyłem się to przyszło dwóch Mężczyzn Salowych i Kobieta Pani Salowa i Panowie Salowi Mnie związał a Kobieta Pani Salowa s ciągnęła Mi majtki i założyła pampers. I Ja to tak przeżyłem i nadal przeżywam i tak Mam takie koszmary nocne i zrywam się po nocach po prostu przestraszyli Mnie poczułem się jak zwierz dziki tak Mnie obdarli i tej intymności. I potem jeszcze gdy zgłaszałem do Dyrektora Szpitala Psychiatrycznego w Radecznicy Pana Czyżewski Tomasz to Mnie ignorować kłamał i zastraszal Policja a Ja mówiłem prawdę mówiąc to nie kłamałem. Rzecznika Praw Pacjenta zapewnił go ze wszystko w Szpitalu Psychiatrycznym w Radecznicy na jest w porządku i nie ma problemu i to Mnie boli bo chciałbym coś zrobić dla Innych Pacjentów Mężczyzn a spodkalem się z falszem i obłuda że strony Pana Dyrektora Czyżewski ego i jego zastępców tych Siepaczy i Poplecznkow. Teraz dużo się Modlę do Świętego Antoniego i wierzę że taraz jest tam w Szpitalu Psychiatrycznym w Radecznicy na oddziałach Męskich że jest jakaś poprawa. Ja przeżyłem takie zachowania że strony Kobiet Salowych i Terapeutkek na które nie byle ani gotowy ani przygotowany i nie byłem na to odporny i złamali Mnie te Pani3w bardzo złej chwili gdy byłem słaby i chory i niesamodzielnym po prostu wykorzystały chwilę słabości i i obnażyly Mnie i tak czuję się wykorzystany ja też jestem wstydliwym Kawalerem Mam wykrztakcenie zawodowe i tak to źle znoszę takie traktowanie. Pozdrawiam Pana i dziękuję za zainteresowanie.

Stanisław mówisz że u

Stanisław mówisz że u ciebie wszystko w porządku a ja uważam że cierpisz denczysz się i źle znosisz te obnazania przy tych damach salowych i musisz z tym żyć, bo taki jest świat silni wykorzystują słabszych i to nawet te damy salowe w chwili słabości wykorzystują sexualnie słabszych pacjentow chłopców.

Też tak uważam że już

Też tak uważam że już nic nigdy nie będzie dla niego takie same on przeżywa traume którą zrobili mu ludzie a konkretnie te panie salowe. Psycholog.

Błędne koło faszerowanie

Błędne koło faszerowanie lekami i podnieta dla pań salowych fałszywe leczenie.

Czyzewiecki tuszowal te

Czyzewiecki tuszowal te patologie bo brał duża kasę i był przy korycie politycznym ale nie wszyscy tańczyli tak jak on grał i wszyscy wszystko widzieli ale jeszcze i Czyzewiecki narzre się tych pieniędzy. Też Salowym jestem. A ty z którego oddziału bo ja z ZOLu Boga do tego nie mieszaj bo to sam diabeł pcha te salowe do nagich sytuacji przy mężczyźnie pacjencie chorym .

Jeszcze i tym Damom salowym

Jeszcze i tym Damom salowym jeszcze dupe umyja to zobaczą na swojej dupie jak to jest i co się czuje wtedy i przypomna sobie co czuli pacjeci gdy byli nadzy i oni te damy się podniecaly . Kij ma dwa końce. I damy nie rządzie się Czyim bo dostaniecie kijim. Podgladaja i udają że pomagają. Taka prawda. Proste.

Tak zdrowo rozsądkowo to co

Tak zdrowo rozsądkowo to co te Milfy i Gilwy dalej zwane salowe i terapeutki coś ich trzyma na oddziałach męskich czyżby huc. A może co innego. Czy ktoś to zakończy. Czy ktoś to rozliczy. Może.

Salowe same maja kompleksy i

Salowe same maja kompleksy i niskie poczucie własnej wartości to odreagowuja upokarzaniem chorych psychiczne pacjentow i czują wyższość i podniete. Zwykła hipokryzja i fałszywa pomoc. Pytanie. Kim jesteś salowo.?

Gratuluję profesjonalnej

Gratuluję profesjonalnej kadry kobiecej na oddziałach meskich inteligentne Panie Salowe i Terapeutki , współczuję cierpienia i braku możliwości poprawy zdrowia Pacjentom Mężczyznom.

Kim jesteś wszyscy wiemy,

Kim jesteś wszyscy wiemy, jaką trzeba być Hiena żeby Salowa Kobieta pchała się do mycia Pacjentów Mężczyzn i sprawdzania pampersow czy wiązania i podczas wiązania wyciąga ręce do ściągania majtek związanemu Mężczyźnie bo oczywiście trzeba założyć pampers. Nawet nie wyobrażam sobie jaki wstyd i upokorzenia czują Mężczyźni chorzy psychicznie.

Wykorzystać

Wykorzystać nieświadomość wywołana nasileniem choroby psychicznej i się podniecić to byle szumowina potrafi. Salowa pcha się do tego co nie leży w jej kompetencji.

To pseudo medyczne

To pseudo medyczne zachowania a nawet gorsze jeszcze zdziczenie i to jest samopas pielęgniarek oddzialowych które wysługuje się salowymi.

Salowe Kobiety niech

Salowe Kobiety niech zwrócą się do Egzorcysty i przejdą Spowiedź Sakramentalna bo nie można jednocześnie łamać praw Pacjenta i udawać Katoliczki a robić to z czego tyko Szatan się cieszy a mianowicie Sodomy i Gomory. To że Oddziałowe Pielęgniarki udają że nie widzą lub polecają te zachowania nie upoważnia Was do nagich czynności przy Mężczyznach chorych psychiczne. Jest zawsze kilku Mężczyzn Salowych to pomogą Pacjentom Mężczyznom.

Pamiętam, to wszystko. To

Pamiętam, to wszystko. To już 10 lat gdy zachorowalem psychicznie, było w 2013 Roku. Wtedy prowadziłem firmę gdy Sąsiad zaczął donosic do różnych Urzędów zaczęło się już w Styczniu 2013 Roku zacząłem się bać tego Sąsiada potem zacząłem się wstydzić czułem się gorszy od Innych potem w Lecie zacząłem czuć się sledzony i podsluchiwany przez Kogoś w domyśle jakichś Urzędów. I tak trafiłem w Wrześniu 2013 Roku do Szpitala w Radecznicy na oddział 5 Męski jeszcze wtedy to był 5 oddział na górze tam gdzie teraz jest oddział Sądowy Ordynator była Pani Doktor Edyta Warzycka Rychlik a Pani Pielęgniarka Oddziałowa Elżbieta Bartnik i też była Psycholog fajna Pani Socha i tam nie wiedziałem nie rozumiałem co się ze Mną dzieje byłem przestraszony, nieporadny zdezorientowany, bezradny przerażony, przestraszony i przyszedł Pan Salowy powiedział że jest mycie i polecił i iść się umyć to było tak po Tygodniu pobytu to poszedłem do łazienki tam stała Pani Terapeutka taka szczupła czarnula Nazwiska nie podam bo jest RODO i ta Pani Terapeutka stała w drzwiach łazienki i przynosiła ubrania ręczniki z szaf na korytarzu i pilnował porządku wstydzilem się tej Pani Terapeutki i wsydzilem się być nago i wsydzilem się wyjść z pod prysznica po ręcznik bo ta Pani Terapeutka stała w drzwiach i wydawała ubrania i piżamy i ręczniki, wstydzilem bo Ja Jestem takim wstydliwym Kawalerem wtedy miałem w 2013 Roku miałem 35 lat ta Pani Terapeutka też była w podobnym wieku czułem gwalt wstyd i wykorzystanie. A nie byłem w stanie się poskarzyc do Pani Ordynator bo nie znałem swoich praw i nie byłem w stanie wyartykuowac swoich przeżyć z powodu nasilenia choroby byłem taki ograniczony intelektualnie potem za tydzień znowu było mycie to znowu Pani Salowa uczestniczyła w myciu gdy podszedłem i zobaczyłem że Pani Salowa kazała mi się rozbierać i myć postanowiłem odejść z tego miejsca w tym czasie zobaczyłem że Pani Doktor Szymańska Maruszak wychodzi z oddziału i coś Mnie tcnelo żeby uciec i uciekam z oddziału 5 na zewnątrz i poszedłem na przystanek autobusowy i tam przyjechała Policja i z powrotem zawiezli Mnie na oddział 5 tam poszedłem na swoje łóżko i położyłem się leżałem tak około 10 minut i przyszło dwóch Panów Salowych i Kobieta Pani Salowa i Panowie Salowi przetrzymali i ręce i nogi i potem związali a Kobieta Pani Salowa sciagnela mi majtki i po minucie założyła pampersy czułem się jak zwierz dziki gdy tak leżałem na plecach związany i jaderka i siurdaka na wierzchu odsloniony wstydzilem się tym bardziej dlatego że przy Kobiecie Pani Salowej zrobili mi uczynili to wiązanie i rozbieranie do naga bo zawsze podczas wiązania ściągają majtki i zakładają pampersy Pacjentom Mężczyznom. Przestraszyli Mnie wtedy. . . Byłem związany od 14 do 22 wtedy przyszedł taki Pan Salowy na nocną zmianę dał mi papierosa i odwiazal Mnie. Potem już grzecznie mylem się zarówno przy tej Pani Terapeutce i Pani Salowej czasem też było mycie przy Panu Salowym to było normalne Humanitarne Ludzkie. I w Listopadzie w 2013 Roku wyszedłem ze Szpitala. Potem w Grudniu 2013 Roku znowu trafiłem na oddział 2 Męski na oddział Pani Doktor Ordynator Serafin Marzena gdzie Panią Pielęgniarka Oddziałowa była Pani Dorota Lapinska tam znowu Panie Salowe sprawdzaly pampersy i obmywaly nagich zabrudzonych Pacjentów Mężczyzn w łazience i też Panie Salowe uczestniczyły w myciu ogólnym i trzeba było po myciu wyjść na korytarz główny hol i pobrać od Pani Salowej to było krepujace i wstydliwe i bolesne przeżycie ale Pani Terapeutka nie przychodziła do mycia i też nie podglądala Nas to była fajna Pani Terapeutka . Potem w Kwietniu 2014 roku trafiłem na oddział 3 Męski tam Ordynatorem był Pan Doktor Ordynator Piotr Krzewicki a Pani Oddziałowea Alicja Cichocka tam widziałem jak dwie Kobiety Panie Salowe zwiazaly młodego Pacjenta i sciagnely Jemu majtki i założyły pampers i też Panie Salowa sprawdzała pampersy i też Panie Salowe uczestniczyły czynnie przy myciu i też tych niesamodzielnych obmywaly w łazience i też ta garbata Terapeutka przychodziła pod pozorem udawała i Nas obserwowała i podglądala gdy ubieralismy się nadzy na korytarzu bo parawanow nie było. Potem gdy poznałem tam Mojego Lekarza Pana Doktora Piotr Krzewicki który jest najlepszym Lekarzem Psychiatra na Świecie zacząłem regularnie brać leki które mi przepisał SULPIRYD i PERAZIN i nabralem pewności Siebie i akceptacji i Męstwa i Odwagi i nie wstydzę się już Nikogo i nie boję. Pan Doktor Krzewicki Piotr przyjeżdża do Biłgoraj i co Miesiąc chodzę do Niego porozmawiać staliśmy się Kolegami i już tak 9 lat jest. Potem powiedziałem do Pana Doktora tym że byłem obnazany przy Kobietach Paniach Salowych i Terapeutkach obiecał mi Pan Doktor że zakończy ten proceder na oddziale 3 potem chciałem żeby w całym Szpitalu na wszystkich Oddziach Męskich żeby Te Panie Salowe nie wykonywały tych czynności intymnych, higienicznych i pielęgnacyjnych i wiązania podczas którego ściągają majtki Panie Salowe Kobiety i zakładają pampersy. Poszedłem do Pana Dyrektora Czyżewski Tomasz który powiedział że Panie Salowe i Terapeutki mogą to wykonywane na oddziałach Męskich potem poszedłem do Pana Dyrektora od Pielęgniarstwa Pana Grzegorza Wojdyla który że Mnie kpil i drwil w tej kwestii. Potem pisałem Listy i elaile do Pana Czyżewski Tomasz i On zgłosił na Policję że go nakam. Potem napisałem do Rzecznika Praw Pacjenta i ale Ci Dyrektorzy oklamal Jego Rzecznika Praw Pacjenta fałszywie zeznali i zatuszowali że tych czynności nie wykonują Panie Salowe Kobiety i Terapeutka. Potem pojechałem do Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie i spodkiem się z Panem Marszałkiem Stawiarski i On zlecił kontrolę w wyniku której Pan Dyrektor Tomasz Czyżewski został pognali że szpitala tego Nikczennika Obludnika fałszywego klamcy. Potem Dyrektorem zostań Pan Doktor Lukarz Lobejko super Człowiek i fajny Lekarz z Biłgoraj z którym rozmawiałem i wszystko powiedziałem i obiecał Mi pomóc zakończyć ten proceder obnazanie przy Paniach Salowych i Terapeutkach Pacjentów Mężczyzn chorych Psychicznie Mężczyzn i zrozumiał Mnie to wyrozumiały Człowiek Lekarz. Ja wierzę że teraz jest już dobrze to już 10 lat od tych wydarzeń przykrych to już Dekada i czas leczy rany ale nie zapominam tego przeżycia już i koszmary nocne przeminely i już zaczynam normalnie żyć. Pisałem prawdę wierzę w prawdę prawda sama się obronila i wierzę w Sprawiedliwości Boską wierzę że Święty Antoni pomógł mi w mojej chorobie i pomógł mi w mojej walce o poszanowanie godności i intymności chorych Psychicznie Mężczyzn w Szpitalu Psychiatrycznym w Radecznicy na oddziałach Męskich. Może kiedy i Panie Salowe zostaną odesłane z Oddziałów Męskich na oddziały Kobiece i godnie i intymne i Humanitranie pomogą Nam Mężczyźni Panowie Salowi. Czas leczy rany ale pamiętać trzeba i będę się już słuchać poleceń gdybym zachorował ponownie bo znowu Mnie mogą związać i rozebrać przy Pani Salowej. Przestraszyli mnie przy tym myciu i wiazaniu przy Paniach Salowych i Terapeutkach ale wybaczam Im bo nie wiedziały co czynią. Te Panie nie rozumialy że nie możemy się zasłonić rękami przy myciu bo ręce mamy zgrabiale jesteśmy struchleni bezradni chorzy pomyleni i tak to wyszło. Ja teraz znowu pracuje zarabiam podróżuje chodzę do Kościoła i do Radecznicy przyjeżdżam do Klasztoru jestem już innym Człowiekiem może nawet silniejszym i nie boję się już pisać i mówić prawdy. Pisałem Stanisław K

List do Lekarzy Psychiatrów

List do Lekarzy Psychiatrów i Psychologów. Proszę Państwa podczas pierwszego epizodu choroby psychicznej i podczas nasilenia choroby My chorzy psychicznie Mężczyźni jesteśmy tacy przestraszeni, zdezorientowai, pomyleni, obojętni, bezkrytyczni, bezradni zalezni od Innych i potrzebujemy pomocy, leków, pomocy przy czynnościach mycia bo nie możemy Sami się umyć bo nie mamy przyborów, mydła ręczników, bielizny, nie potrafimy ustawić ciepłej wody i możemy się poparzyc gorąca woda i powinien Ktoś z Personelu pomoc Nam umyć się proszę żeby pomogli Nam Mężczyźni Panowie Salowi bo to jest konieczność wyższa i pomoc Humanitarna. Natomiast proszę i błagam zwracajcie uwagę żeby Kobiety Panie Salowe nie uczestniczyły w tym myciu bo to jest krepujace i wstydliwe i bolesne przeżycie bo to jest też wykorzystanie sexualne bycie nago przy Kobietach Paniach Salowych zawodach niemedycznych podczas nasilenia choroby psychicznej bo też wydają Nam ubrania na korytarzu głównym gdzie nie ma parawanow i też Inne Panie Salowe i Terapeutki Nas obnazaja podgladaja na oddziale 3 Męskim to i Pani Terapeutka lubi stać o Nas oglądać nagich gdy ubieramy się na korytarzu ospali nadzy osłabieni lekami też na oddziale 5 jest podobnie bo tam Nam stoliki z ubraniami wystawiają. Też Panie Salowe łamią prawo do poszanowaniu godności i intymności ponieważ sprawdzają pampersy na oddziałach Męskich i zaprawadzaly do łazienki obywuja pod prysznicem też Panie Salowe które dopuszczają się do wiązania podczas którego sciagaly majtki i zakładały pampersy. Ja osobiście byłem wiązany za to że nie chciałem się myć przy Paniach Salowych i też dwóch Panów Salowych i Kobieta Pani Salowa ciągnęła mi majtki i założyła pampers. Wsydzilem się że odsłonił Mi siurdaka i jaderka czułam gwałt bo przy Kobiecie Pani Salowej Mi to wiązanie i rozbieranie uczynili. Też zgłaszałem te zachowania do Rzecznika Praw Pacjenta w Warszawie i do Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie i do Ministerstwa Zdrowia ale były dyrektor do spraw Pielęgniarstwa Pan Grzegorz Wojdyla i główny dyrektor były Pan Tomasz Czyżewski oklamali te instytucjie i fałszywie perfidnie zapewnili Ich te Instytucje kontrolujące że te Panie Salowe nie wykonywały tych czynności to było perfidne kłamstwo na szkodę Pacjentów Mężczyzn. Chciałbym dodać że w rozmowie ze Mną Ci Panowie byli Dyrektorzy mówili że Panie Salowe mogą wykonywać te czynności intymne, higieniczne, pielęgnacyjne i wiązanie podczas którego ściągają majtki i zakładają pampersy i też mogą mych Pacjentów Mężczyzn pod prysznicem i sprawdzać pampersy i uczestniczyć w myciu grupowym. Mam dowody tych rozmów. A do Rzecznika Praw Pacjenta i Urzędu Marszałkowskiego sklamali zatuszowali fałszywie zeznali że nie wykonują tych czynności intymnych, higienicznych i pielęgnacyjnych i wiązania podczas którego ściągają majtki Panie Salowe Kobiety a oddziałach Męskich. Bardzo to przeżyłem ponownie trafiłem do Szpitala w Radecznicy w 2019 Roku tam nadal Te Kobiety Panie Salowe. Dlatego piszę do Was Państwa Lekarze pomóżcie Nam Pacjentom Mezczyznom w tej kwestii poszanowania godności i intymności chciałem prosić o jakieś oparcie i Pomoc w tej sprawie. Proszę odeślijcie Kobiety Panie Salowe z oddziałów Męskich na inne stanowiska na oddziały Kobiece. Ja teraz Mam remisje choroby lecze się amulatoryjnie nie pije alkoholu pracuje zarabiam prowadzę swoją firmę biorę systematycznie leki rano Perazin 100 i Sulpiryd i na noc Perazin 200 i Sulpiryd. Ja Jestem taki wstydliwy Kawaler i tak sobie żyje. Ciężko Mi że Ci dwaj Dyrektorzy na szczęście byli Dyrektorzy tak klamali fałszywie i perfidnie. Ja Lekarzy i Pielęgniarki bardzo szanuje bo to zawody medyczne obowiązuje je Przysięga Hipikratesa i tajemnica zawodowa i pomagają Ludziom na ratunek a Bogu na chwalę. Pisałem Stanisław K były Pacjent.

Witam chciałem przeprosić

Witam chciałem przeprosić Pana Doktora Marek Piotrowski za swoje zachowanie i chciałbym napisać że Pan Doktor Psychiatra Marek Piotrowski to bardzo dobry Lekarz ponieważ teraz na jego oddziale Męskim gdzie On jest Ordynatorem nie pracują Kobiety Panie Salowe bardzo Go Jego Pana Doktora szanuje za takie zachowanie ponieważ można się umyć przy pomocy Mężczyzn Panów Salowych godnie i intymne i humanitarnie. Wszyscy Ordynatorzy oddziałów Męskich powinni brać przykład z Pana Doktora Marek Piotrowski to szlachetne i Ludzkie zachowanie w tej kwesti poszanowania godności i intymności. Bo Kobiety Panie Salowe zawody niemedyczne nie dopuszczają się na Jego oddziale Męskim do wiązania Pacjentów Mężczyzn i podczas wiązania bo podczas wiązania ściągają majtki i zakładają pampersy Pacjentom Mężczyznom. I też Kobiety Panie Salowe nie sprawdzają pampersow i nie uczestniczą w myciu ogólnym. Życzę Panu Doktorowi Dużo zdrowia i miłości i żeby Nam chorym psychicznie Mężczyznom pomagał do końca Świata i Dzień dłużej. Ubolewam że nadal Kobiety Panie Salowe pracują na oddziałach Męskich 5 i Męskim 3 i na ZOL u. Z Poważaniem Stanisław K.

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania