Prywatny Gabinet Neurologiczny Ewa Garczarek - opinie - Kalisz, Neurolog

Telefon kontaktowy: 

600511584

Dane adresowe: 

Legionów 60

Dni i godziny przyjęć: 

Rejestracja telefoniczna : 605-277-110 , 600-511-584

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2009-10-12 21:55, Aktualizacja: 2012-06-06 12:23

Ranking lekarzy

Wiecej podobnych lekarzy: Neurolog Kalisz
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Prywatny Gabinet Neurologiczny Ewa Garczarek

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Bardzo niesympatyczna

Bardzo niesympatyczna lekarka!!!. Miałam tą lekarkę na komisji w ZUS. Bardzo niesympatyczna kobieta, gburowata, odpyskuje, traktuje chorego człowieka jak jakiegoś śmiecia. Przepracowałam ćwierć wieku w jednej firmie w ciężkich warunkach, straciłam zdrowie, przez co ubiegałam się po L4 na zasiłek rehabilitacyjny, dość że czekając na komisję byłam prawie dwa miesiące bez środków do życia to jeszcze musiałam przez tą panią zwolnic się z pracy, gdyż mój obecny stan zdrowia nie pozwalał mi na powrót do pracy, a okres rehabilitacji mógł mnie choć w pewnym stopniu przywrócić do osoby czynnej zawodowo. Lekarka na komisji zaczęła mnie obrażać, że „ona takich ludzi zna i migają się od pracy”, niestety szkoda że tego nie nagrałam. Podły człowiek, strzeżcie się się tej lekarki, a już tym bardziej nie chodźcie do niej na prywatne wizyty.

WŁASNIE ZAMIERZAŁAM

WŁASNIE ZAMIERZAŁAM POJECHAĆ Z WIZYTA DO PANI DKOTOR , ALE JAK ODRADZACIE TO CHYBA ZREZYGNUJE , I POJADĘ DO INNEGO LEKARZA.

Jeszcze nigdy w życiu nie

Jeszcze nigdy w życiu nie spotkałam się z takiem karygodnym zachowaniem lekarza!!! Niekompetencja to jedno, ale chamskie zachowanie, brak jakiegokolwiek szacunku dla pacjenta i obrażanie osób niepełnosprawnych - to się nie mieści w głowie, że tak można traktować drugiego człowieka.

BARDZO NIEMIŁA PANI .

BARDZO NIEMIŁA PANI . ZDECYDOWANIE NIE POLECAM. 80ZL ZA 3 MIN DOSŁOWNIE.ZERO PODEJŚCIA DO PACJENTA. NIE , NIE , JESZCZE RAZ NIE.

Pani doktor miła,

Pani doktor miła, kompetentna. Da się z nią pogadać. Zna się na rzeczy. Umie wyprowadzić nawet tak trudnego pacjenta jak ja. Nie rozumiem tej nagonki na nią.... Jeżeli komuś coś faktycznie dolega, to ja z całym sercem polecam panią Ewę.

Lekarz Chamski totalnie.

Lekarz Chamski totalnie. Sama potrzbuje leczenia ale psychiatry. Totalne zero kultury i poszanowania dla pacjenta. Najważniejsza jest pewnie kasa. Brak kultury osobistej i odbieranie szacunku dla ludziom. Odradzam. Proponuję zapłacić i jechać gdziekolwiek indziej byle nie do niej.

Jestem bardzo zadowolony z

Jestem bardzo zadowolony z wizyty u Pani Doktor . Jest miła , fachowa i rzetelna w tym co robi Polecam

Nigdy w życiu nie

Nigdy w życiu nie spotkałem tak nekompetentnego i chamskiego lekarza.Szczerze nie polecam. Ona powinna najpierw sama siebie z niekompetencji i braku szacunku do pacjenta się wylleczyć a potem głęboko się zastanowić co powinna w życiu robic bo na pewno nie leczyć ludzi. Szczerze odradzam. Prawdopodobnie życie jej uratowała praca w komisji lekarskiej dla ZUS bo nikt jej nie chciał zatrudnić.

Lekarka niekompetentna i

Lekarka niekompetentna i bardzo droga. Najprawdopodobniej, niestety, tylko pieniądze są jej powołaniem, a jej mottem lekarskim "brak szacunku dla pacjenta". NIE POLECAM .

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania