Rafał Łaszkiewicz Ultimed - opinie - Łódź, Stomatolog

Łódzki stomatolog Rafał Łaszkiewicz oferuje pełną opiekę stomatologiczną: usuwanie kamienia nazębnego i osadu z zębów, wybielanie i piaskowanie zębów, implanty i protezy bezklamrowe, leczenie nadwrażliwości zębów i próchnicy. Leczenie jest planowane razem z Pacjentem tak, aby zaspokoić jego potrzeby w chwili obecnej i w przyszłości. Gabinety mieszczą się w parterowym budynku i na jednym poziomie, co ułatwia korzystanie z usług osobom starszym i niepełnosprawnym.Do dyspozycji pacjentów jest parking przed wejściem do poradni.

Telefon kontaktowy: 

(0-42) 678 7774

Dane adresowe: 

ULTIMED

91- 403 Łódź, ul. Lubeckiego 8

Dni i godziny przyjęć: 

Poradnia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 18:00

Koszt wizyty: 
Zależny od usługi
Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2011-03-08 12:48, Aktualizacja: 2011-03-08 12:48

Ranking lekarzy

Wiecej podobnych lekarzy: Stomatolog Łódź
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Rafał Łaszkiewicz Ultimed

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Takich lekarzy jak dentyści

Takich lekarzy jak dentyści docenia się najczęściej w takich przypadkach gdy inny dentysta zrobi wam coś źle. Ja właśnie w takiej sytuacji się znalazłam. Wybrałam się do innego gabinetu i co prawda nie bolało, ale ząb był źle zrobiony. U Pana Rafała zawsze jest wszystko zrobione perfekcyjnie i już tylko tam będę chodzić z problamami z moimi zębami.

Rzeczywiście muszę

Rzeczywiście muszę potwierdzić te dobre opinie o tym lekarzu. Nie traktuje pacjenta jak kolejną osobę do skasowania. Bardzo indywidualnie podchodzi do każdego przypadku i stara się pomóc. Dzięki temu dentyście uratowałam dwa zęby. W innych gabinetach od razu chcieli się pozbywać moich szóstek. Co do samego gabinetu to jak najbardziej na plus, miło, schludnie, no i co najważniejsze pracują na nowoczesnym sprzęcie.

Jest to człowiek na

Jest to człowiek na właściwym miejscu, widać ze praca to jego pasja. Kazdego pacjenta traktuje poważnie i poświęca sporo uwagi. Potrafi rozwiązać każdy problem, a leczenie kanałowe, którego się strasznie bałem okazało się bezbolesne i wykonane fachowo bez żadnych komplikacji.

Dr Rafał Łaszkiewicz dla

Dr Rafał Łaszkiewicz dla mnie miód za serce lekarz. Nienawidziłam stomatologów i leczenia zębów. U Pana doktora w gabinecie czysto, schludnie, leczenie jest szczegółowo omawiane, zadziwia mnie jak potrafi prosto wytłumaczyć co będzie robione w danym przypadku. Lekarz sympatyczny, profesjonalny.

Rzeczywiście naprawdę

Rzeczywiście naprawdę dobry lekarz. Inny dentysta chciał już usuwać ząb, a panu Rafałowi udało się go uratować. Super, że na miejscu jest rentgen i profesjonalna aparatura, można wykonać kompleksową diagnostykę i nie zostajemy naciągnięci na niepotrzebne leczenie.

Jestem dziś po pierwszej

Jestem dziś po pierwszej wizycie zakończonej zresztą sukcesem. Poprawiane miałam leczenie trzech kanałów w zębie, ktoś kiedyś pseudo wyleczył, bo nie doleczył do końca, ale słowa nie powiedział. I tak latami funkcjonował ząb, aż do czasu. Zagnieździły się bakterie mogło zadziać się nieciekawie i w każdej chwili i porze dnia. Po dzisiejszej wizycie mam wyleczone, wypełnione kanały do końca, a przede wszystkim zdrowy ząb. Pan Rafał Łaszkiewicz jest bardzo cierpliwy, dokładny, precyzyjny, potrafi wyposażyć pacjenta w wiedzę. Na dokładkę dostałam stare sprzed 10 lat narzędzie, które w dawnym pseudo leczeniu pozostawiono mi również bez mojej wiedzy. Bardzo komfortowe warunki dla pacjenta i miłe, spokojne relacje z personelem!! Śmiało polecam, jeśli ktoś szuka, jak ja szukałam jeszcze trzy tygodnie temu. W przychodni ULTIMED zdobywają moje zaufanie.

Odkąd się leczę ceny

Odkąd się leczę ceny znacznie wzrosły, nie wiem czy są one wogóle ustalane z lekarzem czy Panie które tam pracują biorą sobie tak jak im się podoba??Być może wynika to z tego że personel się zmienia i jest nie doinformowany??Popieram komentarz powyżej.Upewnijcie się przed leczeniem(cen) z lekarzem a nie tymi kobitami.Wydawałoby się,że stały klient ma jakieś zniżki...

Lekarz morze ok, ale te

Lekarz morze ok, ale te kobity na portierce to rżną klienta na kasę o czym lekarz za pewne nie wie. Zanim zapłacisz zapytaj lekarza o cenę, bo na portierni kwotę Ci podwoja - lub bierz paragon.

W Łodzi ze stomatologów

W Łodzi ze stomatologów ja poleciłabym doktora Rafała Łaszkiewicza. Bardzo podoba mi się jego rzeczowe ale tez sympatyczne podejście, nie boję się zadawać szczegółowych pytań, bo mogę liczyć na zrozumiałą odpowiedź. Bardzo nie lubię nie wiedzieć co konkretnie i dlaczego należy zrobić z daną "przypadłością zębową", zwłaszcza jak mam za to sporo zapłacić. Wyjaśnienia doktora mnie przekonują. Zresztą i tak trzeba się zdać na swojego lekarza, więc dobrze jest mu ufać, a nie mieć wątpliwości dotyczące jego działań. Zadowala mnie także odpowiednie wyposażenie gabinetu, widać od razu, że doktor inwestuje w nowy sprzęt. Bywałam już u innych dentystów i nie zawsze byłam zadowolona. Często to kwestia podejścia, nikt nie chce się czuć jak kolejny petent "do załatwienia" i z głowy. A już najważniejsza jest dla mnie higiena, czym więcej przyborów jednorazowego użytku, tym lepiej, poza tym obowiązkowo rękawiczki, mycie rąk, itd. Zaniedbania w tym zakresie maksymalnie mnie odstraszają. Całe szczęście w tym gabinecie nie trzeba się o to martwić.

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania