SZPITAL KIELECKI ŚW.ALEKSANDRA - opinie - Kielce, Chirurg

ODDZIAŁ GINEKOLOGICZNO-POŁOŻNICZY,ODDZIAŁ ANESTEZJOLOGII I INTENSYWNEJ TERAPII,PRACOWNIA DIAGNOSTYKI OBRAZOWEJ,ODDZIAŁ NEONATOLOGICZNY,ODDZIAŁ CHORÓB WEWNĘTRZNYCH I DIABETOLOGII,ODDZIAŁ CHIRURGII OGÓLNEJ

Dane adresowe: 

ul.KOŚCIUSZKI 25
25-316 KIELCE

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2014-09-03 21:58, Aktualizacja: 2014-09-03 21:58

Ranking lekarzy

Wiecej podobnych lekarzy: Chirurg Kielce
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij i promuj

Opinie o SZPITAL KIELECKI ŚW.ALEKSANDRA

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Niedawno wróciłam z

Niedawno wróciłam z oddziału chirurgii. Miałam operowany wyrostek. Lekarze jak i pielęgniarki niesamowicie życzliwi, mili i odpowiadający na każde pytanie związane z operacja. Jestem bardzo zadowolona z pobytu w tym szpitalu.

Niedawno wyszłam z

Niedawno wyszłam z oddziału wewnętrznego ze szpitala na Kościuszki. Warunki mnie zaskoczyły, czysto, miło a ludzie bardzo przyjemni. Lekarze bardzo rzeczowi i konkretni. Robią wszystko aby pomóc człowiekowi

Miesiąc temu leżałam na

Miesiąc temu leżałam na oddziale chirurgii ogólnej. Nigdy wcześniej nie widziałam takiego dobrego miłego, sympatycznego i zaangażowanego personelu jak tu na Kościuszki. Serdecznie dziękuję!

Leżąc na oddziale

Leżąc na oddziale chirurgii w szpitalu na Kościuszki spotkałam się z profesjonalizmem, empatią, serdecznością ze strony personelu medycznego i pomocniczego.

Na oddział chirurgii

Na oddział chirurgii szpitala na Kościuszki miałem operację onkologiczną. Bardzo polecam ten szpital ze względu na profesjonalną kadrę, opiekę, zaangażowanie lekarzy i niezwykłą dbałość o pacjenta.

Do poradni ginekologicznej

Do poradni ginekologicznej na Kościuszki zgłaszam się co jakiś czas. Już przy rejestracji pani jest bardzo miła. Lekarz który mnie leczy jest również bardzo rzetelny i szczery do tego ma czas by mnie wysłuchać i wyjaśnić o postępach w leczeniu. Jestem zadowolona.

Leżałam na oddziale

Leżałam na oddziale wewnętrznym w szpitalu na Kościuszki i cieszę się, że trafiłam właśnie tam bo leczenie moje oparte było na wykonanych wcześniej badaniach a nie na domysłach. Bardzo dobra także opieka pielęgniarska

Na oddziale anestezjologii i

Na oddziale anestezjologii i intensywnej terapii w szpitalu na Kościuszki leżał mój dziadek. Jest to wspaniały oddział z profesjonalną opieką, rzetelną informacją, zaangażowaniem by utrzymać życie drugiego człowieka

W szpitalu św. Aleksandra

W szpitalu św. Aleksandra miałam operację usunięcia woreczka żółciowego. Muszę przyznać, że pobyt mój odbył się w bardzo ciepłej i bezstresowej atmosferze dzięki świetnym lekarzom specjalistom, profesjonalistom którzy znajdą czas dla pacjenta. Opieka pielęgniarska bez zarzutów.

Witam serdecznie mam

Witam serdecznie mam zapalenie woreczka szukam b dobrego specjalisty dodam ze bardzo sie boje prosze o informacje pozdrawiam

Na oddziale wewnętrznym

Na oddziale wewnętrznym szpitala świętego Aleksandra leżałam w sierpniu. Życzyłabym wszystkim chorym takich oddziałów jak ten gdzie jest profesjonalizm, ogromna życzliwość, troska i szacunek dla chorego.

W szpitalu na Kościuszki

W szpitalu na Kościuszki byłem już kilka razy i zarówno na oddziale chirurgii ogólnej jak i na wewnętrznym. Szpital prezentuje najwyższy poziom usług medycznych dając pacjentowi poczucie bezpieczeństwa i wiary w rychły powrót do zdrowia. Oby tak było wszędzie.

Mój pobyt na oddziale

Mój pobyt na oddziale chirurgii szpitala św. Aleksandra wspominam dobrze zwłaszcza najwyższej klasy opiekę i zaangażowanie przed, w trakcie i po operacji oraz przygotowanie do dalszej walki z chorobą. Jestem zadowolony z wyboru szpitala.

Na oddziale wewnętrznym

Na oddziale wewnętrznym szpitala spędziłam kilka dni bo od jakiegoś czasu mam kłopoty z ciśnieniem. . Lekarze bardzo rzetelnie się mną zajęli, zrobiono mi szereg badań i co ważne dobrano odpowiednie leki po których jak na razie odczuwam poprawę mojego zdrowia. Cieszę się ze trafiłam pod opiekę profesjonalnych lekarzy.

W szpitalu św.Aleksandra

W szpitalu św.Aleksandra rodziłam synka. Był to mój drugi poród ale i tak trochę się bałam. Opieka była fantastyczna, poród odbył się bez problemów, lekarze i położne super. Pomoc i wszelkie rady udzielane były zawsze z uśmiechem i dużą dozą spokoju. Bardzo polecam ten szpital.

Leżałam na oddziale

Leżałam na oddziale wewnętrznym szpitala na Kościuszki i wiem, że to dobry szpital. Jest tam dobra organizacja pracy, przyjazna atmosfera, empatyczna postawa i wysoka kultura osobista lekarzy i pielęgniarek.

Miesiąc temu miałam

Miesiąc temu miałam wizytę kontrolna w poradni gdyż rodziłam poprzez cesarskie cięcie. Wchodząc byłam trochę speszona, ale zaraz po wejściu do gabinetu wszystko minęło. Pan doktor był bardzo miły i delikatny, obejrzał bliznę po operacji, zapytał o moje zdrowie i mojego dziecka. Odpowiadał na pytania ze spokojem i bez pośpiechu . Jestem zadowolona.

Wróciłam z oddziału

Wróciłam z oddziału wewnętrznego szpitala na Kościuszki i muszę przyznać, że to wspaniały szpital. Lekarze świetni specjaliści, w pełni zaangażowani w pomoc i leczenie pacjentów, pielęgniarki perfekcyjnie wykonują swoje obowiązki, do tego bardzo życzliwe.

Na oddziale tym przeszłam

Na oddziale tym przeszłam operację wyrostka robaczkowego. Jestem zadowolona bo wszystko poszło bardzo sprawnie dzięki świetnym lekarzom którzy nie kierują się rutyną, ale indywidualnym podejściem do pacjenta.

W lipcu leżałem na

W lipcu leżałem na oddziale wewnętrznym szpitala i mogę polecić go innym chorym. Opieka bardzo dobra, lekarze godni zaufania, kompetentni i co ważne to z sercem podchodzą do pacjenta i jego choroby.

Witam leżałam na oddziale

Witam leżałam na oddziale ginekologiczno położniczym. Lekarze tam pracujący mają niesamowite podejście do pacjentek, które przychodzą do tego szpitala pełne wiary i optymizmu.

Był wieczór a ja nagle

Był wieczór a ja nagle bardzo źle się poczułam. Mąż bez chwili wahania zawiózł mnie do szpitala na Kościuszki. Na Izbie Przyjęć zajęły się mną wspaniałe panie pielęgniarki które zaraz poinformowały lekarza o moim stanie. Szybko i sprawnie zrobiono mi zlecone przez lekarza badania, podano kroplówkę. Byłam zaskoczona tak sprawną i fachową opieką. Widać, że są szpitale gdzie pracują ludzie z powołania.

Niedawno byłam pacjentką

Niedawno byłam pacjentką oddziału wewnętrznego szpitala na Kościuszki i mogę powiedzieć, że pracują tam świetni lekarze którzy są bardzo dobrze zorganizowani i którym zależy na tym by pomóc ludziom chorym w ich cierpieniu i problemach zdrowotnych.

szpital kiepski stary PRL

szpital kiepski stary PRL ZENADA lepiej omijac to miejsce szerokim wiem bo bylem masakra

Zgadzam się z poprzednimi

Zgadzam się z poprzednimi wypowiedziami, również uważam że to najlepszy szpital i oddział neonatologiczny na jaki mogliśmy z synkiem trafić. Opieka wzorowa! Polecam ten szpital.

Czy mogę Was prosić o

Czy mogę Was prosić o namiary na dobrego lekarza ginekologa pracującego w szpitalu na Kościuszki? Bardzo proszę o pomoc.

Do poradni chirurgicznej

Do poradni chirurgicznej zgłosiłam się na kontrolę pooperacyjną. Doktor bardzo sympatyczny człowiek, super specjalista obejrzał ranę i równie jak ja był zadowolony z procesu gojenia się. Cieszę się że wszystko poszło tak sprawnie.

Na oddziale ginekologicznym

Na oddziale ginekologicznym szpitala kieleckiego znalazłam się gdyż miałam robiony tam zabieg onkologiczny. Mimo iż bardzo się bałam to czas upływał mi w bardzo przyjemnej i życzliwej atmosferze. Personel bardzo pomógł mi przeżyć te trudne dla mnie chwile. Na razie wszystko jest w porządku i mam nadzieję że tak pozostanie.

Leżałam w szpitalu św

Leżałam w szpitalu św Aleksandra w Kielcach na oddziale chirurgii. Wspaniały personel, opieka i atmosfera. Wszyscy byli bardzo zaangażowani w opiekę nad pacjentkami. Lekarze to super specjaliści.

Spędziłam kilka dni na

Spędziłam kilka dni na oddziale wewnętrznym szpitala na Kościuszki, gdzie spotkałem się ze wspaniałym zespołem lekarzy i pielęgniarek. Opieka na wysokim poziomie, widać tam i daje się to odczuć zainteresowanie pacjentów, cierpliwość, wyrozumiałość w stosunku do ludzi starszych. Lekarze bardzo kompetentni którym nie jest obojętne zdrowie drugiego człowieka.

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
10 + 8 =
Rozwiąż proste równanie z matematyki i wprowadź wynik. Na przykład dla 1 + 3 wprowadź 4.

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania