SZPITAL KIELECKI ŚW.ALEKSANDRA - opinie - Kielce, Chirurg

ODDZIAŁ GINEKOLOGICZNO-POŁOŻNICZY,ODDZIAŁ ANESTEZJOLOGII I INTENSYWNEJ TERAPII,PRACOWNIA DIAGNOSTYKI OBRAZOWEJ,ODDZIAŁ NEONATOLOGICZNY,ODDZIAŁ CHORÓB WEWNĘTRZNYCH I DIABETOLOGII,ODDZIAŁ CHIRURGII OGÓLNEJ

Dane adresowe: 

ul.KOŚCIUSZKI 25
25-316 KIELCE

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2014-09-03 21:58, Aktualizacja: 2014-09-03 21:58

Ranking lekarzy

Wiecej podobnych lekarzy: Chirurg Kielce
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o SZPITAL KIELECKI ŚW.ALEKSANDRA

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Oddział chirurgii tego

Oddział chirurgii tego szpitala, to jakiś żart. Nie ma od kogo uzyskać informacji. Nikt pacjentow nie informuje na czym ma polegać zabieg ani kiedy będzie wykonany. Chorzy mają informację na łóżku "zabieg" więc trzymani są na całkowitej diecie nawet 48h, bo nikt nie informuje, że operacji nie będzie
Może długi weekend ma wpływ na podejście do chorych

Nie kwestionuję kompetencji personelu ale chaos ponujący na oddziale i lekceważenie pacjentów, to tu chyba norma.
W szpitalu tym leżała również dwukrotnie moją mamą i sytuacja była podobna. Wstyd.

Ja swoje pobyty na oddziale ginekologocznym tego szpitala wspominam dobrze.
Tam kontakt z lekarzami i poelęgniarlami oceniam bardzo pozytywnie.
Aleksandra.

W szpitalu na Kościuszki

W szpitalu na Kościuszki byłam dwa razy. Jeden z mamą, drugi z siostrą i w obu przypadkach byłam oburzona. W przypadku mamy zostałysmy poinformowane, iż lekarz który miał ją badać czeka na nas w gabinecie lekarskim i zaraz do nas wyjdzie. Po godzinie zapukalam do owych drzwi i okazało się, że tego lekarza tam nie ma. Wystalysmy się jak głupie... Z moją siostrą z kolei czekałam 8 h na anestezjologa, miała skierowanie na zabieg, lekarz się nie pojawił, nie wspomnę, iż żadna z pielęgniarek nawet nie zainteresowała się nami. Gorzej ignorować się nie dało. Suma sumarum moja siostra poszła do Pan pielęgniarek, przypomniała im o swojej obecności zastajac owe Panie na oglądaniu ślubu Księcia Hurrego :D. PORAŻKA!!!

Jestem bardzo zadowolona z

Jestem bardzo zadowolona z ostatniej wizyty w poradni z synkiem wcześniakiem. Świtne podejście pani doktor do maluszka a przede wszystkim dokładne przebadanie synka i pochwała odnośnie żywienia dziecka i pielęgnacji.

Niedawno miałem robioną

Niedawno miałem robioną operację przepukliny w szpitalu na Kościuszki. Pracuje tam świetny personel lekarski i pielęgniarski, skupieni i zaangażowani w to co robią.

Leżałem niedawno na

Leżałem niedawno na oddziale wewnętrznym szpitala św. Aleksandra i właśnie tam spotkałem się z życzliwością i profesjonalną opieką

Na oddziale ginekologii

Na oddziale ginekologii szpitala na Kościuszki spędziłam kilka dni. Zostałam przyjęta na planową operację. Operację wykonał wysokiej klasy specjalista, profesjonalista, bardzo życzliwy i sympatyczny lekarz. Personel oddziału zawsze miły życzliwy i uśmiechnięty.

Obsługa super, świetni

Obsługa super, świetni fachowcy, ludzie którzy leczą nie zadzierają nosa i nie unikają udzielania wyjaśnień

Wspaniała opieka na

Wspaniała opieka na oddziale neonatologii. Lekarze błyskawicznie zajeli się moim synkiem mają niesamowicie dużo serca i wspaniała opieka na oddziale neonatologii. Lekarze błyskawicznie zajęli się moim synkiem mają niesamowicie dużo serca i ciepła dla małych pacjentów i ich rodzin.pła dla małych pacjentów i ich rodzin.

Wspaniały szpital,

Wspaniały szpital, wspaniała opieka medyczna. Panie pielęgniarki z ogromrm wyrozumiałości i ciepła w bardzo trudnych chwilach dla pacjenta, ze złotymi sercami.

Byłem pacjentem oddziału

Byłem pacjentem oddziału chirurgii szpitala na Kościuszki i wiem, że lekarze i pielęgniarki pracują z pełnym oddaniem.

Trafiłam na oddział gdyż

Trafiłam na oddział gdyż mam zdiagnozowaną endometriozę. Miałam robiony zabieg usunięcia endometrium.Lekarze-rewelacyjni a opieka pielęgniarek fantastyczna.

Polecam szpital św

Polecam szpital św Aleksandra jako placówkę do rodzenia. Personel całego oddziału ginekologii i położnictwa jest życzliwy, uśmiechnięty pomocny, nikt nie jest pozostawiony samemu sobie. Lekarze profesjonalni sale czyste.

W zeszłym roku miałem w

W zeszłym roku miałem w szpitalu na Kościuszki operację. Przygotowanie do niej przebiegło sprawnie i bez stresu. Opieka pooperacyjna wzorowa, leki przeciwbólowe podawane były na czas z duża dawką uśmiechu i zaangażowania. Lekarze to świetni specjaliści.

Nasz synek urodził się

Nasz synek urodził się poprzez CC a że był wcześniakiem trafił na oddział gdzie pracują same wspaniałe, wykwalifikowane pielęgniarki a ich podejście do maluszków rewelacyjne. To samo dotyczy lekarzy którzy robią, wszystko by maleństwa opuściły oddział zdrowe.

Leżałem na oddziale

Leżałem na oddziale Polecam oddział ginekologiczno położniczy. Wspaniała opieka, przyjazna atmosfera, lekarze konkretni zaangażowani w to co robią, pielęgniarki miłe. Obie z córką czułyśmy się bardzo dobrze podczas pobytu.

Wszystko na wysokim

Wszystko na wysokim poziomie,profesjonalna opieka, rzetelna informacja, zaangażowanie i autentyczne dążenie by nieść pomoc i wsparcie, by utrzymać życie i zdrowie.

Wspaniała opieka na

Wspaniała opieka na oddziale neonatologicznym szpitala na Kościuszki. Lekarze i pielęgniarki mają tam niesamowicie dużo serca, ciepła i cierpliwości dla maluszków i ich rodziców.

Wspaniały szpital i

Wspaniały szpital i niedawno otwarty oddział SOR szpitala na Kościuszki. Wspaniała opieka medyczna i pielęgniarska z ogromem wyrozumiałości i ciepła w mega trudnych chwilach dla pacjenta i jego rodziny

Bardzo się cieszę że

Bardzo się cieszę że wybrałam szpital na Kościuszki do porodu naszej córeczki. Położne fantastyczne, fachowa rzetelna opieka od przyjęcia do wypisu. Imponujące zaangażowanie lekarzy w swoją pracę.

Na oddział ten trafiłą

Na oddział ten trafiłą przywieziona karetką moja babcia która spadła ze schodów. Bardzo sprawnie zajęli się nią lekarze. Ponieważ bardzo bolała ją noga i biodro wykonano RTG po którym została skierowana na hospitalizację. Pracujący na oddziale lekarze i pielęgniarki to bardzo zgrane zespoły z mnóstwem empatii do pacjentów.

Niedawno wróciłam z

Niedawno wróciłam z oddziału chirurgii. Miałam operowany wyrostek. Lekarze jak i pielęgniarki niesamowicie życzliwi, mili i odpowiadający na każde pytanie związane z operacja. Jestem bardzo zadowolona z pobytu w tym szpitalu.

Niedawno wyszłam z

Niedawno wyszłam z oddziału wewnętrznego ze szpitala na Kościuszki. Warunki mnie zaskoczyły, czysto, miło a ludzie bardzo przyjemni. Lekarze bardzo rzeczowi i konkretni. Robią wszystko aby pomóc człowiekowi

Miesiąc temu leżałam na

Miesiąc temu leżałam na oddziale chirurgii ogólnej. Nigdy wcześniej nie widziałam takiego dobrego miłego, sympatycznego i zaangażowanego personelu jak tu na Kościuszki. Serdecznie dziękuję!

Leżąc na oddziale

Leżąc na oddziale chirurgii w szpitalu na Kościuszki spotkałam się z profesjonalizmem, empatią, serdecznością ze strony personelu medycznego i pomocniczego.

Na oddział chirurgii

Na oddział chirurgii szpitala na Kościuszki miałem operację onkologiczną. Bardzo polecam ten szpital ze względu na profesjonalną kadrę, opiekę, zaangażowanie lekarzy i niezwykłą dbałość o pacjenta.

Do poradni ginekologicznej

Do poradni ginekologicznej na Kościuszki zgłaszam się co jakiś czas. Już przy rejestracji pani jest bardzo miła. Lekarz który mnie leczy jest również bardzo rzetelny i szczery do tego ma czas by mnie wysłuchać i wyjaśnić o postępach w leczeniu. Jestem zadowolona.

Leżałam na oddziale

Leżałam na oddziale wewnętrznym w szpitalu na Kościuszki i cieszę się, że trafiłam właśnie tam bo leczenie moje oparte było na wykonanych wcześniej badaniach a nie na domysłach. Bardzo dobra także opieka pielęgniarska

Na oddziale anestezjologii i

Na oddziale anestezjologii i intensywnej terapii w szpitalu na Kościuszki leżał mój dziadek. Jest to wspaniały oddział z profesjonalną opieką, rzetelną informacją, zaangażowaniem by utrzymać życie drugiego człowieka

W szpitalu św. Aleksandra

W szpitalu św. Aleksandra miałam operację usunięcia woreczka żółciowego. Muszę przyznać, że pobyt mój odbył się w bardzo ciepłej i bezstresowej atmosferze dzięki świetnym lekarzom specjalistom, profesjonalistom którzy znajdą czas dla pacjenta. Opieka pielęgniarska bez zarzutów.

Witam serdecznie mam

Witam serdecznie mam zapalenie woreczka szukam b dobrego specjalisty dodam ze bardzo sie boje prosze o informacje pozdrawiam

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania