SZPITAL KIELECKI ŚW.ALEKSANDRA - opinie - Kielce, Chirurg

ODDZIAŁ GINEKOLOGICZNO-POŁOŻNICZY,ODDZIAŁ ANESTEZJOLOGII I INTENSYWNEJ TERAPII,PRACOWNIA DIAGNOSTYKI OBRAZOWEJ,ODDZIAŁ NEONATOLOGICZNY,ODDZIAŁ CHORÓB WEWNĘTRZNYCH I DIABETOLOGII,ODDZIAŁ CHIRURGII OGÓLNEJ

Dane adresowe: 

ul.KOŚCIUSZKI 25
25-316 KIELCE

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2014-09-03 21:58, Aktualizacja: 2014-09-03 21:58

Ranking lekarzy

Wiecej podobnych lekarzy: Chirurg Kielce
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o SZPITAL KIELECKI ŚW.ALEKSANDRA

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Trafiłam na oddział gdyż

Trafiłam na oddział gdyż mam zdiagnozowaną endometriozę. Miałam robiony zabieg usunięcia endometrium.Lekarze-rewelacyjni a opieka pielęgniarek fantastyczna.

Polecam szpital św

Polecam szpital św Aleksandra jako placówkę do rodzenia. Personel całego oddziału ginekologii i położnictwa jest życzliwy, uśmiechnięty pomocny, nikt nie jest pozostawiony samemu sobie. Lekarze profesjonalni sale czyste.

W zeszłym roku miałem w

W zeszłym roku miałem w szpitalu na Kościuszki operację. Przygotowanie do niej przebiegło sprawnie i bez stresu. Opieka pooperacyjna wzorowa, leki przeciwbólowe podawane były na czas z duża dawką uśmiechu i zaangażowania. Lekarze to świetni specjaliści.

Nasz synek urodził się

Nasz synek urodził się poprzez CC a że był wcześniakiem trafił na oddział gdzie pracują same wspaniałe, wykwalifikowane pielęgniarki a ich podejście do maluszków rewelacyjne. To samo dotyczy lekarzy którzy robią, wszystko by maleństwa opuściły oddział zdrowe.

Leżałem na oddziale

Leżałem na oddziale Polecam oddział ginekologiczno położniczy. Wspaniała opieka, przyjazna atmosfera, lekarze konkretni zaangażowani w to co robią, pielęgniarki miłe. Obie z córką czułyśmy się bardzo dobrze podczas pobytu.

Wszystko na wysokim

Wszystko na wysokim poziomie,profesjonalna opieka, rzetelna informacja, zaangażowanie i autentyczne dążenie by nieść pomoc i wsparcie, by utrzymać życie i zdrowie.

Wspaniała opieka na

Wspaniała opieka na oddziale neonatologicznym szpitala na Kościuszki. Lekarze i pielęgniarki mają tam niesamowicie dużo serca, ciepła i cierpliwości dla maluszków i ich rodziców.

Wspaniały szpital i

Wspaniały szpital i niedawno otwarty oddział SOR szpitala na Kościuszki. Wspaniała opieka medyczna i pielęgniarska z ogromem wyrozumiałości i ciepła w mega trudnych chwilach dla pacjenta i jego rodziny

Bardzo się cieszę że

Bardzo się cieszę że wybrałam szpital na Kościuszki do porodu naszej córeczki. Położne fantastyczne, fachowa rzetelna opieka od przyjęcia do wypisu. Imponujące zaangażowanie lekarzy w swoją pracę.

Na oddział ten trafiłą

Na oddział ten trafiłą przywieziona karetką moja babcia która spadła ze schodów. Bardzo sprawnie zajęli się nią lekarze. Ponieważ bardzo bolała ją noga i biodro wykonano RTG po którym została skierowana na hospitalizację. Pracujący na oddziale lekarze i pielęgniarki to bardzo zgrane zespoły z mnóstwem empatii do pacjentów.

Niedawno wróciłam z

Niedawno wróciłam z oddziału chirurgii. Miałam operowany wyrostek. Lekarze jak i pielęgniarki niesamowicie życzliwi, mili i odpowiadający na każde pytanie związane z operacja. Jestem bardzo zadowolona z pobytu w tym szpitalu.

Niedawno wyszłam z

Niedawno wyszłam z oddziału wewnętrznego ze szpitala na Kościuszki. Warunki mnie zaskoczyły, czysto, miło a ludzie bardzo przyjemni. Lekarze bardzo rzeczowi i konkretni. Robią wszystko aby pomóc człowiekowi

Miesiąc temu leżałam na

Miesiąc temu leżałam na oddziale chirurgii ogólnej. Nigdy wcześniej nie widziałam takiego dobrego miłego, sympatycznego i zaangażowanego personelu jak tu na Kościuszki. Serdecznie dziękuję!

Leżąc na oddziale

Leżąc na oddziale chirurgii w szpitalu na Kościuszki spotkałam się z profesjonalizmem, empatią, serdecznością ze strony personelu medycznego i pomocniczego.

Na oddział chirurgii

Na oddział chirurgii szpitala na Kościuszki miałem operację onkologiczną. Bardzo polecam ten szpital ze względu na profesjonalną kadrę, opiekę, zaangażowanie lekarzy i niezwykłą dbałość o pacjenta.

Do poradni ginekologicznej

Do poradni ginekologicznej na Kościuszki zgłaszam się co jakiś czas. Już przy rejestracji pani jest bardzo miła. Lekarz który mnie leczy jest również bardzo rzetelny i szczery do tego ma czas by mnie wysłuchać i wyjaśnić o postępach w leczeniu. Jestem zadowolona.

Leżałam na oddziale

Leżałam na oddziale wewnętrznym w szpitalu na Kościuszki i cieszę się, że trafiłam właśnie tam bo leczenie moje oparte było na wykonanych wcześniej badaniach a nie na domysłach. Bardzo dobra także opieka pielęgniarska

Na oddziale anestezjologii i

Na oddziale anestezjologii i intensywnej terapii w szpitalu na Kościuszki leżał mój dziadek. Jest to wspaniały oddział z profesjonalną opieką, rzetelną informacją, zaangażowaniem by utrzymać życie drugiego człowieka

W szpitalu św. Aleksandra

W szpitalu św. Aleksandra miałam operację usunięcia woreczka żółciowego. Muszę przyznać, że pobyt mój odbył się w bardzo ciepłej i bezstresowej atmosferze dzięki świetnym lekarzom specjalistom, profesjonalistom którzy znajdą czas dla pacjenta. Opieka pielęgniarska bez zarzutów.

Witam serdecznie mam

Witam serdecznie mam zapalenie woreczka szukam b dobrego specjalisty dodam ze bardzo sie boje prosze o informacje pozdrawiam

Na oddziale wewnętrznym

Na oddziale wewnętrznym szpitala świętego Aleksandra leżałam w sierpniu. Życzyłabym wszystkim chorym takich oddziałów jak ten gdzie jest profesjonalizm, ogromna życzliwość, troska i szacunek dla chorego.

W szpitalu na Kościuszki

W szpitalu na Kościuszki byłem już kilka razy i zarówno na oddziale chirurgii ogólnej jak i na wewnętrznym. Szpital prezentuje najwyższy poziom usług medycznych dając pacjentowi poczucie bezpieczeństwa i wiary w rychły powrót do zdrowia. Oby tak było wszędzie.

Mój pobyt na oddziale

Mój pobyt na oddziale chirurgii szpitala św. Aleksandra wspominam dobrze zwłaszcza najwyższej klasy opiekę i zaangażowanie przed, w trakcie i po operacji oraz przygotowanie do dalszej walki z chorobą. Jestem zadowolony z wyboru szpitala.

Na oddziale wewnętrznym

Na oddziale wewnętrznym szpitala spędziłam kilka dni bo od jakiegoś czasu mam kłopoty z ciśnieniem. . Lekarze bardzo rzetelnie się mną zajęli, zrobiono mi szereg badań i co ważne dobrano odpowiednie leki po których jak na razie odczuwam poprawę mojego zdrowia. Cieszę się ze trafiłam pod opiekę profesjonalnych lekarzy.

W szpitalu św.Aleksandra

W szpitalu św.Aleksandra rodziłam synka. Był to mój drugi poród ale i tak trochę się bałam. Opieka była fantastyczna, poród odbył się bez problemów, lekarze i położne super. Pomoc i wszelkie rady udzielane były zawsze z uśmiechem i dużą dozą spokoju. Bardzo polecam ten szpital.

Leżałam na oddziale

Leżałam na oddziale wewnętrznym szpitala na Kościuszki i wiem, że to dobry szpital. Jest tam dobra organizacja pracy, przyjazna atmosfera, empatyczna postawa i wysoka kultura osobista lekarzy i pielęgniarek.

Miesiąc temu miałam

Miesiąc temu miałam wizytę kontrolna w poradni gdyż rodziłam poprzez cesarskie cięcie. Wchodząc byłam trochę speszona, ale zaraz po wejściu do gabinetu wszystko minęło. Pan doktor był bardzo miły i delikatny, obejrzał bliznę po operacji, zapytał o moje zdrowie i mojego dziecka. Odpowiadał na pytania ze spokojem i bez pośpiechu . Jestem zadowolona.

Wróciłam z oddziału

Wróciłam z oddziału wewnętrznego szpitala na Kościuszki i muszę przyznać, że to wspaniały szpital. Lekarze świetni specjaliści, w pełni zaangażowani w pomoc i leczenie pacjentów, pielęgniarki perfekcyjnie wykonują swoje obowiązki, do tego bardzo życzliwe.

Na oddziale tym przeszłam

Na oddziale tym przeszłam operację wyrostka robaczkowego. Jestem zadowolona bo wszystko poszło bardzo sprawnie dzięki świetnym lekarzom którzy nie kierują się rutyną, ale indywidualnym podejściem do pacjenta.

W lipcu leżałem na

W lipcu leżałem na oddziale wewnętrznym szpitala i mogę polecić go innym chorym. Opieka bardzo dobra, lekarze godni zaufania, kompetentni i co ważne to z sercem podchodzą do pacjenta i jego choroby.

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania