Zbigniew Kosztowny - opinie - Lubin, Ginekolog

lek. med. Zbigniew Kosztowny, ginekolog w Lubinie

Telefon kontaktowy: 

076 746 63 40

Dane adresowe: 

Armii Krajowej 35a
59-300 Lubin

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2009-02-23 13:13, Aktualizacja: 2009-02-23 13:13

Ranking lekarzy

Wiecej podobnych lekarzy: Ginekolog Lubin
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Zbigniew Kosztowny

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Nie polecam, a wręcz

Nie polecam, a wręcz przestrzegam przed korzystaniem z jego usług, odpychający i prymitywny "lekarz". Brak jakiegokolwiek podejścia do pacjentek. Na oddziale ginekologicznym w Legnicy wykonał mi zabieg bez znieczulenia. Miałam mieć zbieg pod opieką anestezjologiczną i byłam już po wywiadzie z anestezjologiem . Po tym zabiegu poszłam do ginekologa po 1,5 roku. Nie będę pisała epitetów pod jego adresem, ponieważ nie znajduję odpowiednich.

Pacjentka od wielu lat i

Pacjentka od wielu lat i stanowczo nie polecam poprostu brak słow

Styczność w szpitalu w

Styczność w szpitalu w Legnicy na o. ginekologii: straszny człowiek, bez etyki, bez wyczucia. W jego kompetencje rodem z wczesnego PRL wątpią wszyscy lekarze jakich znam. Podejście do pacjentek tak prymitywne, że położne tylko głowami kręcą co rzecze pan "doktór". Poza przykrościami psychicznymi powiem tylko, że gdyby nie wczesna interwencja mojego lekarza skończyłoby się inaczej. Schematyczny prymityw. Życzę niepowodzeń, choć chyba więcej fizycznie się nie da więcej. Żegnam. Ps. praca w piekarni jest taką miłą inicjatywą...

Witam. Jestem pacjentką

Witam. Jestem pacjentką Pana Doktora od niedawna, ale myślę, że pozostanę na dłużej. Już na pierwszej wizycie zrobił na mnie dobre wrażenie. Jest dokładny, rzeczowy i konkretny. Podczas badania jest delikatny i wzbudza zaufanie. Już na pierwszej wizycie postawił konkretną diagnozę i przypisał odpowiednie leki, dzięki którym poczułam się o wiele lepiej. Dowiedziałam się, że jest profesjonalistą w wykonywaniu zabiegów nietrzymania moczu. Postanowiłam zaufać i jestem już tydzień po zabiegu, wszystko poszło dobrze, a po 2 dniach już byłam w domu i czuję się bardzo dobrze. Zobaczę jak będzie dalej, ale już teraz widzę różnicę na lepsze i wierzę, że zabieg przyniósł oczekiwane rezultaty. Jak na razie jest OK i z całą odpowiedzialnością mogę polecić wszystkim potrzebującym paniom tego lekarza. Pozdrawiam.

Nie polecam , najgorszy

Nie polecam , najgorszy lekarz jakiego kiedy kolwiek poznałam. Zero podejścia do pacjentki , zero jakiego kolwiek zrozumienia , człowiek w szoku czy z dzieckiem wszystko dobrze a Pan Doktor jeszcze dobija , wyśmiewa się , po co wgl przyszłam do niego, chyba logiczne że jak by się nic nie działo to bym nie latała po nocach po szpitalu, tym bardziej że zostałam skierowana na kontrolę , bardzo nie miły .

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania