Zygmunt Nowacki - opinie - Kraków, Alergolog, Pediatra

GABINET LEKARSKI ALERGOLOGICZNO-PEDIATRYCZNY
dr nauk med. alergolog, specjalista chorób dziecięcych Zygmunt Nowacki

Telefon kontaktowy: 

tel. / fax: 0 12 411 54 88, 422-69-43;422-08-39

Dane adresowe: 

31-534, Kraków, Masarska 7 lok. II
woj. małopolskie

Dni i godziny przyjęć: 

poniedziałek - piątek 09.30?12.00 ; 16.00?19.00
soboty 10.00 - 13.00

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2008-09-20 12:27, Aktualizacja: 2008-09-20 12:27

Ranking lekarzy

Wiecej podobnych lekarzy: Alergolog Kraków Pediatra Kraków
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Zygmunt Nowacki

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

GENIALNY LEKARZ!!!! POMÓGŁ

GENIALNY LEKARZ!!!! POMÓGŁ MI JAKO JEDYNY Z CAŁEGO KRAKOWA! ! leczyłam sie u niego od przeczkola obecnie mam 30 lat ! i dziękuje mamie za to ,że zaczeła ze mna do niego chodzić ,alergia mi ustala astma zupelnie przeszła z wiekiem

Doskonały diagnosta i

Doskonały diagnosta i lekarz. Tak właśnie wyobrażam sobie leczenie; wizyta u lekarza, skierowanie na badania, 100% pewna diagnoza.
Są ludzie, którzy narzekają na koszty takiego leczenia - proponuję im sprawdzić, ile płacą na ubezpieczenie zdrowotne(sic!) i chorobowe, bo w każdym wypadku te dwie składni wystarczają na leczenie prywatne.

Każdemu polecam doktora

Każdemu polecam doktora Nowackiego, który leczy już moje trzecie dziecko. Najstarszą córkę (19 -to latkę) leczył gdy poszła do zerówki i zaczęła chorować. Wykrył alergię, ustalił alergeny, wyprowadził lekami wziewnymi. Bywało, że kiedy zaczynała kaszleć szłam do ośrodka zdrowia w rejonie i dostawałam calcium, po czym na drugi dzień , gdy było gorzej jechałam do doktora Nowackiego który wysłuchał zapalenie płuc. Trafna diagnoza, trafne leczenie. Takj było przez wiele lat. Dziś córka jest dorosła i zdrowa. Przeszła szereg serii odpornościowych, szczepień które zalecał lekarz, a efekt skutkuje dziś. Potem jeździłam z 10 ltetnim dziś synem. Alergik całą parą od pierwszych chwil. Sam dktor pobierał mu krew na badania ( z główki - fachowo i sprawnie), gdy mały miał ze dwa miesiace. Ustalił dietę, dziś nie ma śladu po alergii, je co tylko chce. No a terasz jeżdżę z 3,5 letnią córeczką. Dotąd zdrową, ale odkąd poszła do przedszkola, zaczęły się nocne napady kaszlu. W ośrodku zdrowia w rejonie gdy z nią chodziłam słyszałam,że gardło czyste więc nie ma co się kaszlem przejmować. Ale ja się przejmowałam, bo zdrowe dziecko nie kaszle. Pomyślałam o alergii i odwiedziłam kochanego doktora Nowackiego, który szybko zdiagnowował zapalenie zatok przynosowych i wysłał na wymaz, który ujawnił że jest w nosku bakteria. Skuteczne leczenie znanej przyczyny to znów sukces doktora Nowackiego. Mój mąż od 13 lat powtarza, jak któreś z dzieci zachoruje, że szkoda czasu na pójście do państwowego ośrodka gdzie co najwyżej zaleczą objawy, a i tak trafimy do doktora Nowackiego, który znajdzie przyczynę. Jesteśmy Mu bardzo wdzięczni za wieloletnią opiekę nad naszymi dziećmi. Szkoda tylko, że takiego podejścia nie mają lekarze "na państwowym". Ale wiem za co płacę i nie żałuję, choć nieraz naprawdę jest ciężko finansowo. Warto, bo jest efekt, a Doktor ma wpaniałe podejście do dzieci, częstuje gumą, rozdaje korony i chętnie się do Niego wraca.

Bardzo dobry lekarz!!!!

Bardzo dobry lekarz!!!! Przez 1.5 roku (na zlecenie innych lekarzy) podawałam mojemu dziecku leki (w kierunku astmy), plus antybiotyki sysytematycznie raz w miesiacu, ponieważ tak często chorował, zapalenie oskrzeli, zapelenie płuc, zapalenie gardła i tak w kółko, bo podobno dziecko alergiczne. Ataki ciagłego, duszącego kaszlu spedziły nam sen z powiek,
co wizyta to nowy lek wziewny, lub podwójna dawka. Zbuntowalam się w momencie kiedy mój syn otrzymalam kolejny steryd wziewny (dysk)bez wykonania podstawowych badań w kierunku astmy. Do pana Doktora Nowackiego trafiłam z polecenia koleżanki. Doktor Nowacki zlecił szereg badan, które potwierdziły jego diagnoze. Okazało sie, że przyczyną ,,ciągłej'' choroby mojego dziecka, była bakteria w zatokach, której nikt wcześniej nie ziagnozował. Od tamtej pory, nie podaje mojemu dziecku żadnych leków, przewlekły katar, kaszel i pół apteki w domu odeszły w niepamięc... Gorąco polecam wizytę u dr Nowackiego, pod względem fachowym jak również podejścia do Małych Pacjentów a także do rodziców, mam do Niego ogromne zaufanie.

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania