Jan Sprogis - opinie - Szczecin, Urolog

Dane adresowe: 

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 2
ul. Powstańców Wielkopolskich 72
70-111

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2011-06-24 15:23, Aktualizacja: 2011-06-24 15:23

Ranking lekarzy

Wiecej podobnych lekarzy: Urolog Szczecin
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Jan Sprogis

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Lekarz chamski i nie

Lekarz chamski i nie posiadający za grosz szacunku. Wypuścił mnie z gabinetu z zapaleniem nerki, nie przepisując na to żadnych leków…

Jestem po wizycie u tego

Jestem po wizycie u tego lekarza i zgadzam się z opiniami poprzedników. Lekarz chamski, niekulturalny, też kazał schudnąć. Przy wzroście 169 ważę 73kg.A on powiedział, że na oko to mam 15kg nadwagi. Jeszcze żaden lekarz nie podniósł mi tak ciśnienia. Zgadzam się, że powinien siedzieć na emeryturze a nie szargać pacjentom nerwy. Omijajcie tego lekarza z daleka.

Okropny lekarz! Trafiłam do

Okropny lekarz! Trafiłam do niego, bo nie było do niego kolejki! Nic mi nie pomógł. Kazał schudnąć i dał reklamę gabinetu dietetycznego, który prowadzi ktoś z jego rodziny! Próbował wykonać usg nerki, ale nie udało mu się, więc kazał przyjść z nowym usg od innego lekarza za pół roku! Po tej wizycie zmieniłam specjalistę.

Potwierdzam większość

Potwierdzam większość zamieszczonych tu opinii. Chamski lekarz. Zupełnie nie słucha pacjenta. Nie polecam wizyt u tego urologa.

najgorszy lekarz w

najgorszy lekarz w szczecinie - chamski, wredny, potrafi obrazic pacjenta, nie pomogl mi nie przepisal lekow, kazal schudnac i tyle z wizyty... a czekalem 3 miesiace... OMIJAJCIE!!!! niewiarygodne ze taki skur... pracuje w szpitalu!!!

Zgadzam się z poprzednimi

Zgadzam się z poprzednimi opiniami , żle wychowany , nie kompetentny i już powinien spadać na emeryturę a nie szarpać nerwy chorym i często bezradnym ludziom

Moja opinia jest zgoła

Moja opinia jest zgoła odmienna od poprzednich. Miałem czterokrotny kontakt z p.dr Sprogisem, za każdym razem był bardzo konkretny i życzliwy. Oprócz badań wymieniał mi również cewnik i wystawił skierowanie na dalsze specjalistyczne badania. Każdy ma prawo mieć własne odczucia, moja opinia jest bardzo pozytywna.

Nigdy jeszcze nie pisałem w

Nigdy jeszcze nie pisałem w takich portalach i nie oceniałem lekarzy, bo nie widziałem potrzebny, ale teraz postanowiłem sobie, że napiszę, aby przestrzec innych. Omijajcie tego lekarze - zgadzam się z przedmówcami. Lekarz jest bardzo chamski, jest po prostu wulgarnym gburem który tylko rozszarpie wam nerwy.

Najgorszy lekarz jakiego

Najgorszy lekarz jakiego spotkałem w życiu! Przeżyłem przez niego wielkie upodlenie! Lekarz nie ma ZA GROSZ szacunku dla pacjenta! Wyśmiewa się z niego, obraża go, wcale nie robi badań. To kpina! Ten stary dziad powinien pójść na niezasłużoną emeryturę!

Lekarz okropny, omijajcie go

Lekarz okropny, omijajcie go szerokim łukiem!

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania