Andrzej T. Kozok - opinie - Kraków, Endoskopia, Fizjoterapeuta, Foniatra, Laryngolog

Centrum Laryngologii.
Dr n. med. Andrzej T. Kozok

mail: ankozok@op.pl

Telefon kontaktowy: 

0 601 45 74 80

Dane adresowe: 

31-046, Kraków, św. Gertrudy 8 lok. 6

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2008-09-13 13:49, Aktualizacja: 2008-09-13 13:49
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Andrzej T. Kozok

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Przed operacją oczywiście

Przed operacją oczywiście kilka wizyt obowiązkowo. Wykonał mi zabieg przegrody nosowej za 10 000 zł .
Zabieg całkowicie nie udany. Na wizycie po zabiegu mimo nieudanej operacji sam doktor oglądając przegrodę chwalił swoją pracę jak to dobrze ją wykonał . Jak już skończył monolog, zapytałem czy będzie zwrot pieniędzy . Pan Kozok odpowiedział że niestety nie odda, może jeszcze założyć " fastrygę ". Nie odważyłem się na to.
Nie polecam

Tomasz

Udałem się do doktora z

Udałem się do doktora z problemami przegrody nosowej.
Po kilku wizytach poddałem się operacji w Szpitalu Bonifratrów w Krakowie , oczywiście odpłatnie za kwotę 10000,00 złotych.
Po zagojeniu się ran, po kilku tygodniach okazało się, że nie ma żadnej poprawy.
Wykonałem prywatnie w szpitalu wojskowym badanie rezonansem magnetycznym, które zostało nagrane na płytę CD wraz z opisem lekarza. Z opisu jasno wynikało , krótko mówiąc jest źle , zwężenie utrudniające oddychanie
Pojechałem na wizytę i co to było dla mnie zaskoczeniem, pan doktor oglądając mój nos, nie mógł się nachwalić przed samym sobą jak dobrze zrobił , jaka duża przepustowość powietrza, pierwsza klasa. W tym momencie dałem lekarzowi płytę wraz z opinią. Po zobaczeniu i przeczytaniu stwierdził, że on się z tą opinią nie zgadza.
Powiedziałem doktorowi, że jest tragedia i nie ma żadnej zupełnie żadnej poprawy nadal przez nos nie oddycham.
Wystąpiłem o zwrot pieniędzy odpowiedź brzmiała krótko . Odmowa.
Każdy z nas chciałby pracować zarabiać pieniądze i nie ponosić żadnej odpowiedzialności za swoją pracę

Zdecydowanie nie polecam.
Pacjent

Na początek chcę

Na początek chcę wszystkich ostrzec przed tym człowiekiem. Potrafi patrzeć tylko na grubość swojego portfela, a nie na prawdziwe problemy pacjentów.
Po wizycie u laryngologa dostałam zalecenie, aby skonsultować się z foniatrą. Oczywistą rzeczą jest, że swoje poszukiwania oparłam na wyszukiwarce internetowej, co zaowocowało wizytą u p. Kozoka. Jak się później dowiedziałam, ten człowiek wcale nie jest foniatrą. Przyszłam do niego jedynie z problemem ze strunami głosowymi. Poinformował mnie, że z moimi strunami jest wszystko w porządku, po czym rozpoczął poszukiwania. Z jego gabinetu wyszłam z chorymi zatokami, bakterią w gardle, zatkanymi przewodami słuchowymi (mimo, że nie zgłaszałam żadnych problemów ze słuchem) i świadomością, że w najbliższym czasie czeka mnie operacja wycięcia migdałków. Co prawda dostałam skierowanie na wymazy (oczywiście w prywatnym gabinecie wskazanym przez tego człowieka), podczas wizyty również przeprowadzał mi różnego rodzaju badania, które tylko potwierdziły "domysły" "doktora". Dostałam lekarstwa na wszystkie moje "dolegliwości". Szczęśliwa, że to rozwiąże moje wszystkie problemy zdrowotne udałam się do apteki, gdzie zostawiłam naprawdę sporą ilość pieniędzy. Ale w końcu na zdrowiu nie ma co oszczędzać...
W sumie byłam na 3 wizytach u tego człowieka. Byłam wypłukana z pieniędzy, ale wciąż z wiarą, że to mi pomoże. Dopiero koleżanka otworzyła mi oczy, gdyż stwierdziła, że to niemożliwe, iż mam wszystkie możliwe problemy laryngologiczne. Dla pewności wypożyczyłam badania z gabinetu pana Kozoka i udałam się do innego laryngologa. Jakież było moje zaskoczenie, gdy okazało się, że wszystkie moje "choroby" okazały się fikcyjne i wymyślone przez pana Kozoka. Zdjęcie na podstawie którego rzekomo miałam zatkane zatoki według tego lekarza potwierdzało, że nie ma żadnego problemu. Po przeprowadzonych gruntownych badaniach okazało się, że również nie posiadam trzeciego migdału, a pozostałych 2 także nie trzeba usuwać. Po opisaniu badania na drożność trąbek słuchowych przeprowadzonego przez p. Kozoka, pani dr stwierdziła, że na podstawie tego badania nie da się stwierdzić żadnych nieprawidłowości. Po wykonaniu prawidłowego badania okazało się, że jest wszystko w porządku. Co najlepsze uzyskany wynik badania przeprowadzonego przez p. Kozoka świadczył o niesprawnym urządzeniu bądź nieumiejętności posługiwania się nim. Pani doktor stwierdziła również, że wykryta przez p. Kozoka bakteria jest bakterią, która w niczym nie przeszkadza i może bytować w organizmie. Nie trzeba jej leczyć (a p. Kozok chciał ją leczyć antybiotykami i zastrzykami).

Straciłam mnóstwo pieniędzy i nerwów. Mam nadzieję, że chociaż inni nie popełnią tego błędu i bogatsi o moje doświadczenie zastanowią się 2 razy, zanim zdecydują się na wizytę u tego Pana. Dla mnie tacy ludzie nie mogą być nazywani lekarzami.

Witam! Ja tak samo jak inni

Witam! Ja tak samo jak inni zostałam oszukana przez p.Kozoka.Zostawilam u niego tyle pieniędzy a on mi tylko wmawial ze mam zapalenie zatok i inne choroby.Oczywiscie badania prywatne i sterta lekarstw.Uwazajcie na niego!!!!BN8

dr. Kozok to dobry lekarz,

dr. Kozok to dobry lekarz, ale zeby kierowac pacjentów ze szpitala do prywatnego gabinetu na Gertrudy 8 to nie jest w porządku

Jestem pełen podziwu dla

Jestem pełen podziwu dla umiejętności i podejścia do pacjenta. W styczniu 2011 roku miałem zabieg usunięcia polipów. Po tym zabiegu odżyłem na na nowo mimo moich 69 lat. Ani ja ani pacjenci przebywający ze mną na oddziale nie spotkali się z wyłudzeniem lub żądaniem pieniędzy. Ogólnie świetny specjalista polecam go bardzo. Lekarze z innych szpitali mogli by brać z niego przykład. On jak i kierowany przez niego oddział zasługuję na najwyższe uznanie.

Polecam Miałam robiony

Polecam
Miałam robiony zabieg zatoki + migdały.
Straszny ból,ale dzięki temu wróciłam do życia!!
Bardzo dobra opieka w 5 WSK w Krakowie. Miłe pielęgniarki.
U dr Kozoka jak w wojsku :)

Doskonały specjalista,

Doskonały specjalista, świetny chirurg, wyratował moje zdrowie zniszczone przez bandę partaczy. Równie serdeczny w prywatnym gabinecie jak publicznym szpitalu. Serdecznie dziękuję i polecam wszystkim potrzebującym skutecznego laryngologa!

Witam, pilnie potrzebuję

Witam, pilnie potrzebuję pomocy dobrego specjalisty dla dziecka. Bedę wdzięczna za dane kontaktowe do dr-a Kozoka. Jaki jest najlepszy dostęp ( prywatnie czy w poradni) , jaki jest koszt wizyty prywatnej? Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Mieszkam w Nowym Targu i od

Mieszkam w Nowym Targu i od lat przyjeżdżam do Doktora do Krakowa. Naprawde warto i każdemu polecam! Dr Kozok ma wspaniałe podejscie do pacjenta, skutecznie leczy i nie faszeruje (jak inni lekarze) antybiotykami bez potrzeby. Jako jedyny zlecił mi fizjoterapię i dzięki temu teraz czuję się świetnie! To niesamowite, zamiast łykać pełno tabletek, chodziłam na zabiegi i wreszcie pomogło!! Każdemu życzę takiego lekarza.

doskonały, kompetentny

doskonały, kompetentny lekarz. I dobre żarciki ma :-D

Jeszcze raz z serca

Jeszcze raz z serca dziękuję za Wielki Przykład Człowieczeństwa wobec cierpiącego człowieka. Nie umiem mówić, ale w sercu mam ogromną wdzięczność i radość, że mogłam poznać takiego Lekarza jak Pan doktor- kompetentnego, rzeczowego, zdecydowanego, wrażliwego, kulturalnego.
Bardzo dziękuję za opiekę w czasie pobytu na Pańskim oddziale w 5 WSK na ul. Wrocławskiej w Krakowie.
Pozdrawiam bardzo, pamiętam w modlitwie s. KAsia

Jeszcze raz z serca

Jeszcze raz z serca dziękuję za Wielki Przykład Człowieczeństwa wobez cierpiącego człowieka. Nie umiem mówić, ale w sercu mam ogromną wdzięczność i radość, że mogłąm poznać takiego Lekarza jak Pan doktor- kompetentnego, rzeczowego, zdecydowanego, wrażliwego, kulturalnego.
Bardzo dziękuję za opiekę w czasie pobytu na Pańskim oddziale w 5 WSK na ul. Wrocławskiej w Krakowie.
Pozdrawiam bardzo, pamiętam w modlitwie s. KAsia

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania