Anna Wilczek - Jääskeläinen - opinie - Poznań, Ginekolog, Położnictwo

Lek. med. Spec. ginekolog położnik Anna Wilczek-Jääskeläinen

więcej na stronach gabinetu dr Anny Wilczek-Jääskeläinen:
www.annawilczek-jaaskelainen.ginweb.pl

Telefon kontaktowy: 

0 604 21 13 70

Dane adresowe: 

60-616, Poznań, Wołyńska 12
woj. wielkopolskie

Dni i godziny przyjęć: 

poniedziałek, środa 16.00-20.00
rejestracja telefoniczna:
poniedziałek-piątek 09.00-14.00

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2008-08-13 18:56, Aktualizacja: 2008-12-16 13:48

Ranking lekarzy

Wiecej podobnych lekarzy: Ginekolog Poznań Położnictwo Poznań
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Anna Wilczek - Jääskeläinen

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Witam. Dziwią mnie

Witam.
Dziwią mnie negatywne komentarze na temat Pani doktor, aktualnie prowadzi moją drugą ciążę i nie mam zastrzeżeń.Odpowiada na pytania, robi usg, daje zdjęcia na pamiątkę i zawsze można zadzwonić po poradę.

P.Anna Wilczek to osoba

P.Anna Wilczek to osoba mijająca się ze swoim powołaniem. Chodziłam do niej do 7 m-ca ciąży. Usg miłam zrobione przez p. dr. tylko w 8 i 12 tyg. ciąży. Przez cały czas nie wiedziałabym co się dzieje z moim dzieckiem gdybym nie trafiła do szpitala a już nie wspomnę o zwykłym badaniu ginekologicznym które robiła kiedy jej się chciał i znowu gdybym nie trafila do szpitala to bym nawet nie wiedziała że mam zakażenie dróg rodnych i zagrożenie przedwczesnym porodem. Na szczęście szybko zmieniłam lekarza i jest wszystko pod dobrą kontrolą.

Osoba niekompetentna ,nie

Osoba niekompetentna ,nie uczuciowa,brak jej włąściwego podejścia do kobiet które są w ciąży. Brak jej wrażliwości. Jest w tym temacie bardzo cyniczna. Twierdzi że kobieta powinna prace fizyczną wykonywać do 9 miesiąca. Jest bardzo wulganarna odnośnie personalnym. Jest nie obiektywna zawodowo co nie powinno się zdarzać w taki zawodzie jak ginekolog położnik!!!!Nikomu nie życzę takiej opieki medycznej ,tym bardziej w ciąży. Bo niestety ale dochodzi tylko do tragedi!!!

Zadowolone moga być tylko

Zadowolone moga być tylko kobiety które nie mają problemów ze zdrowiem tylko muszą się liczyć z tym, że jak będzie się coś działo nie mają szans na poprawną diagnozę. Ja na moje nieszczęście chodziłam do niej kilka lat, twierdziła że brak miesiączki jest powodem że "jestem młoda", ani razu mi nie zrobiła dodatkowych badań. Jak poszłam do innych lekarzy nie było wątpliwośći że mam PCO, przez te kilka lat z p. WIlczek potowrzyły mi się cysty które niestety nie znikną nigdy i mogą uniemożliwić mi zajście w ciąże. Droga pani doktor, jak się nie umie zdjagnozować pacjenta to kieruje się na dodatkowe badania!

Anna wilczak osoba na

Anna wilczak osoba na poczatku miła ale nie mozna było do prosić się skierowań na badania urodziłam w 42 tyg przez ostatnie 10 tyg.nie miałam robionego usg bo stwierdziła po co jak sie dobrze czuje .urodziłam córke 3600 zmarła po 3 dobach na polnej powiedzieli podziekowac Ani Wilczek tak prowadziła ciąze moją

cudowna Pani doktor,

cudowna Pani doktor, konkretna i rzeczowa, bez przesadnej niepotrzebnej histerii poprowadzila do konca moja pierwsza ciaze teraz prowadzi druga. Jestem bardzo zadowolona, nie mam najmniejszych zastrzezen.

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania