Jerzy Skrobisz - opinie - Poznań, Chirurg

dr nauk med. Spec. chirurg Jerzy Skrobisz
Ordynator Oddziału Chirurgii Ogólnej B i Urazów Wielonarządowych z Pododdziałem Chirurgii Gastroenterologicznej i Endokrynologicznej Szpitala Wojewódzkiego w Poznaniu "Lutycka"( ul. Juraszów 7/19)

Telefon kontaktowy: 

0 61 866 04 30

Dane adresowe: 

61-728, Poznań, Bogusławskiego 16a
woj. wielkopolskie

Dni i godziny przyjęć: 

na telefon

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2008-08-22 18:11, Aktualizacja: 2008-08-22 18:11

Ranking lekarzy

Wiecej podobnych lekarzy: Chirurg Poznań
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Jerzy Skrobisz

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Strasznu CH.... Nie miły,

Strasznu CH.... Nie miły, może i dobry, ale brak szacunku do ludzi. Pokazuje swoją niższość społeczną takim zachowaniem, nic tylko wyciąga kasę.

W 2010 roku miałam dwie

W 2010 roku miałam dwie operacje tarczycy. Faktycznie Dr stanął na wysokości zadania. Żadnych komplikacji, powikłań. Jednakże fakt, że nie omieszkał zasugerować zapłaty oraz jego skłonność do adoracji i potrzeby atencji czynią z niego małego człowieka. Jeśli wiec bierzecie pod uwagę wydatek, to idźcie do niego bo Was wyleczy, ale na więcej nie liczcie. Niestety.

Czy doktor Skrobisz pracuje

Czy doktor Skrobisz pracuje jeszcze na Lutyckiej.Słyszałam że już nie.

czy ktos powie jaka jest ta

czy ktos powie jaka jest ta cena? ile trzeba zaplacic?

Powiem tak, fachura dobry.

Powiem tak, fachura dobry. Miałam operację w grudniu 2014 jak do tej pory ok. Po operacji kontrolę miałam na nfz i siebie i u Endo. Jeżeli chodzi o rozmowę z nim to trzeba umieć nie dać się podejść

od 1000 zł za operacje

od 1000 zł za operacje MINIMUM

od 1000 zł za operacje

od 1000 zł za operacje MINIMUM

Podzielam opinię, że to

Podzielam opinię, że to doskonały specjalista. Ma naprawdę fachową rekę do cięć. Ale oczekuje podziękowań w formie zapłaty i rzeczywiscie mówi o tym wprost co jest niegodne lekarza z taką wiedzą i na takim stanowisku. Pani doktorze cała Pana wiedza i umiejętność traci na wartości, kiedy oczekuje Pan pieniedzy za operację przeprowadzoną w publicznym szpitalu w ramach umowy z NFZ

Idąc na wizytę prywatnie i

Idąc na wizytę prywatnie i płacąc za nią 200 zł usłyszałam że jeśli nie chce operacji w jego prywatnej klinice to będę czekać rok. Kiedy poprosiłam o skierowanie do szpitala uslyszalam że, może mi je wystawić lekarz rodzinny.Po prostu skandal.. a już pytania typu Co Pani robi zawodowo? Poniżej poziomu. Należy jeszcze wspomnieć iż będąc na prywatnej wizycie Panie w rejestracji wprowadzają wszystkich w system ewus co sugeruje pobieranie opłat również z NFZ za wizytę..Brak slow

O jakiej kwocie tutaj mowa?

O jakiej kwocie tutaj mowa?

nie uprzejmy!!!nie miły!!!

nie uprzejmy!!!nie miły!!!

Pan Doktor jest znakomitym

Pan Doktor jest znakomitym chirurgiem. Spotkałem się z pełnym profesjonalizmem, oraz indywidualnym podejściem do pacjenta.

byłam na wizycie u pana

byłam na wizycie u pana doktora ze skierowaniem na operacje tarczycy, wizyta ekspresowa, żadnego badania umówiony termin operacji i oczywiście pan doktor nie omieszkał poinformować mnie, że po operacji spodziewa sie odpowiedniej zapłaty...dla mnie jest to zachowanie skandaliczne i CBA powinno zając sie dzialalnoscią pana doktora

Jestem świeżą pacjentką

Jestem świeżą pacjentką dr Skrobisza, Fachowiec super ale człowiek żałosny spragniony podziękowań bez granic.Opieka pielęgniarska za dnia miła jednak jeśli potrzebujesz pomocy w nocy to płakać się chce.

Pan Doktor Jerzy Skrobisz

Pan Doktor Jerzy Skrobisz jest znakomitym chirurgiem. Spotkałam się z pełnym profesjonalizmem, zaangażowaniem oraz indywidualnym podejściem do pacjenta. Lekarz z dużą wiedzą i praktyką, rzeczowy, bezinteresowny, o wysokiej kulturze osobistej. Podziękowanie Panu Doktorowi, wdzięczność i szacunek.Zdecydowanie Polecam dr Skrobisza jako wybitnego specjalistę.

O jakiej kulturze osobistej

O jakiej kulturze osobistej Pani mówi, jaka bezinteresowność - Pan doktor nie zna takich pojęć!!!

ciekawe ile kosztowała ta

ciekawe ile kosztowała ta beziteresowność ?

A ile to kosztował kiedy

A ile to kosztował kiedy doktor poprosił o pieniądze?

maria222 wspaniały lekarz i

maria222
wspaniały lekarz i cierpliwy, dokładny i precyzyjny chirurg, dbający by pacjent przy okazji operacji tarczycy głosu nie stracił

Fachowiec rzeczywiście

Fachowiec rzeczywiście bardzo dobry. Zrobił dziadka perfekcyjnie. Jednak sugerowanie dodatkowej zapłaty jest wręcz żałosne, człowieka na takim stanowisku, który winien być autorytetem nie tylko zawodowym ale też moralnym! Załamana jestem taką postawą !!!

Widzę ze opinie są

Widzę ze opinie są podzielone na temat pana doktora jestem ciekawa ile trzeba zapłacić ,czy to są duże kwoty?

Może i Pan Doktor jest

Może i Pan Doktor jest świetnym specjalistą, sama nie miałam do końca okazji się o tym przekonać. Zostałam skierowana do doktora w sprawie operacji tarczycy. Moja wizyta trwała zaledwie 5 minut. Doktor jedynie zapytał jak się ogólnie czuję i zbadał palpacyjnie szyję. Nie wyjaśnił mi niczego, ani jak będzie wyglądała operacja, co zostanie mi usunięte i jak będzie wyglądał okres rekonwalescencji. Był wręcz urażony jak zadawałam jakieś pytania, a na żadne z nich nie odpowiedział rzeczowo. Dodatkowo wszystkie badania i konsultacje miałam wykonać we własnym zakresie. Doktor umówił jedynie termin operacji w szpitalu. Szczerze nie polecam.

Ludzie mylicie sie i nie

Ludzie mylicie sie i nie polecajcie tego lekarza ludziom ubogim ,którzy za operację mimo skierowania z funduszu nie mogą zapłacić . To lekarz nie godny polecenia

Jest to nieprawda że jest

Jest to nieprawda że jest lekarzem bezinteresownym . To jest lekarz dla ludzi którzy mają pieniądze, brak kotaktu przed i po operacji NIE POOOOOLEcAM. ocena na mniej niż 0

W bieżacym miesiącu Doktor

W bieżacym miesiącu Doktor Skrobisz świetnie zoperował mi tarczycę - wole wieloguzkowe - zamostkowe. Jestem baaaardzo zadowolona z efektów operacji - Doktor Skrobisz zdołął wyłuskać fragmenty wola, które ukryły się za mostkiem i pomimo, że miałam wielki, gruby wałek wytworzony przez wole z guzkami, Pan Doktor zdołał zminimalizować nacięćie na mojej szyi do 6 cm, a zszył w taki wspaniały sposob, że po 3 tygodniach od operacji mam na szyi widoczną zaledwie cienką różową niteczkę, która - jak sądzę - do lata w ogóle stanie się niewidoczna. Pan Doktor opiekował się mną od początku do końca, na obchodzie zapowiedział, żę skoro on mnie operował, to on mi zdejmie szwy, co też uczynił, i zrobił to bardzo starannie, szybko i bezboleśnie.
Ponadto, ogólnie - POLECAM ODDZIAŁ CHIRURGII B NA LUTYCKIEJ, którym Pan DR Skrobisz kieruje - wszystko działa tam bardzo sprawnie, pielęgniarki i pozostały personel jest uprzejmy, sprawnie wykonuje swoje obowiązki, a dzień przed operacją lekarz anestezjolog przeprowadza z pacjentem dokładny wywiad, na którym trzeba wszystko powiedzieć jak na spowiedzi, o swoich chorobach i zażywanych lekach, co sprawia, że nikt nie ma problemów z wybudzeniem się po operacji. Oprócz tego Oddział godny polecenia , ponieważ jest świeżo po remoncie, jest miło, czysto, wszystkie sale posiadają własne łazienki z prysznicem i wc, łózka i sprzęty też są nowe, jest całkiem "przytulnie" - jak na warunki szpitalne. Lekarz i oddział godne polecenia. Doktor Skrobisz ma ogromne doświadczenie w operowaniu tarczycy, w tym osób z rakiem tarczycy, i wielu takich pacjentów do niego trafia, czasami poprawia on pracę po innych chirurgach. Inne jego pacjentki były z jego pracy, jak i z pobytu na Oddziale również bardzo zadowolone. Polecam też dr nauk med. Elżbietę Sipurzyńską Feder, która jest świetnym otolaryngologiem i świetnie operuje krtań,w tym różne trudne przypadki. Katarzyna z Ostrowa W.

Pozornie można odnieść

Pozornie można odnieść wrażenie, że dr Skrobisz to istny Judym. Nic bardziej mylnego! Może wszystko nabiera kolorów po zastosowaniu gomułkowskich bodźców materialnego zainteresowania. Optyka ma swoją cenę dosłownie i w przenośni. Podjęłam próbę dostępu do w/w medyka jako "przeciętna , uboga pacjentka". To była porażka dla dotychczasowych opinii. Szczegóły pomijam.

Lekarz - ba, ORDYNATOR,

Lekarz - ba, ORDYNATOR, który ma czas dla pacjentów ! Zaprasza na rozmowę do swojego gabinetu, gdzie serdeczną rozmową pozwala wystraszonym chorym choć trochę oswoić lęk. Toż to cud prawie! A jednak. Profesjonalny, rzeczowy... ale też ciepły i pełen empatii . Działa jak balsam na wystraszonych, czekających na zabieg pacjentów.
Rzadko spotykana dobra atmosfera panująca w Oddziale Chirurgii B.
Przy takim szefie - nie może być inaczej. Lekarze - super. Byłam również pod wielkim wrażeniem metod pracy i dużej kultury osobistej dwóch pań w sekretariacie Pana ordynatora. Można ? Można !

jedyne z czym sie można sie

jedyne z czym sie można sie zgodzic to z tym ,że jest to Ordynator i z tym,że zaprasza do swojego gabinetu wystraszone osoby przed operacja. A po co ?
Mi sie zapytał czy ma mi robic operacje , ja sie zgodziłam i mi oznajmił ,że musi byc za to USZANOWANY.
Po opercji przychodził do pokoju jak sęp. Operacja była robiona na fundusz NFZ a Skrobiszowi i tak trzeba było zapłacić .
Lekarz powinien ludziom pomagać a nie żyrować na ludzkiej chorobie.
Ordynator Skrobisz wredny cham nie zapłacisz w terminie to jak cie zmierzy to az wszystkiego człowiekowi sie odechce
Nie powinien pracowac w szpitalu i pozornie pomagac ludziom

te słowa to chyba o sobie

te słowa to chyba o sobie sam pisze Pan Ordynator, bo przecież nie pacjentka.

PROFESJONALISTA!!!!

PROFESJONALISTA!!!! WSPANIAŁY LEKARZ I CZŁOWIEK. ŚWIETNY KONTAKT Z PACJENTEM. OKAZUJE ZAINTERESOWANIE OD PRZYJŚCIA DO SZPITALA, AŻ DO WYJŚCIA. MIŁY I SYMPATYCZNY. POLECAM WSZYSTKIM !!!!!!!!

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania

Wybrane opinie i komentarze