Maria Zawrotna-Szymaniak - opinie - Poznań, Internista

Gabinet internistyczny
lek. med. internista Maria Zawrotna-Szymaniak

Telefon kontaktowy: 

0 61 879 02 41

Dane adresowe: 

61-159, Poznań, os. Piastowskie 75
woj. wielkopolskie

Dni i godziny przyjęć: 

poniedziałek - piątek: 08.00-18.00

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2008-08-19 10:48, Aktualizacja: 2008-08-19 10:48

Ranking lekarzy

Wiecej podobnych lekarzy: Internista Poznań
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Maria Zawrotna-Szymaniak

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

ODRADZAM A WRĘCZ

ODRADZAM A WRĘCZ OSTRZEGAM!!!!!!!!! pani Doktor to dużo za dużo powiedziane. U mojego taty zdiagnozowano raka przełyku w dość zaawansowanym stopniu, a "Pani Doktor" odmówiła wypisania zielonej karty (wymagany dokument do natychmiastowego przyjęcia do szpitala i co za tym idzie rozpoczęcia leczenia), a Jej argumentem za odmową były słowa: nie bo nie......... nie mam takiego obowiązku. Jak można tak potraktować pacjenta w tak poważnym stanie. Byliśmy w trzech szpitalach gdzie każdy był w szoku, że nie mamy karty ponieważ ta kobieta ma swoje widzi misie. SZOK............

Szpital przyjmuje pacjentów

Szpital przyjmuje pacjentów ze zdiagnozowaną chorobą onkologiczną zarówno z tzw; zieloną kartą jak i bez niej. Konieczne jest posiadanie skierowania do szpitala oraz oczywiście wyniku badania potwierdzającego rozpoznanie onkologiczne.

Szpital przyjmuje pacjentów

Szpital przyjmuje pacjentów ze zdiagnozowaną chorobą onkologiczną zarówno z tzw; zieloną kartą jak i bez niej. Konieczne jest posiadanie skierowania do szpitala oraz oczywiście wyniku badania potwierdzającego rozpoznanie onkologiczne.

Polecam. Do Pani Doktor

Polecam. Do Pani Doktor Zawrotnej jestem zapisana od trzech lat (jakieś 3-4 stany chorobowe) i nigdy nie miałam żadnych problemów. Pani Doktor jest bardzo rzeczowa, podchodzi do pacjenta uprzejmie i z zaangażowaniem, może nie należy do najcieplejszych osób pod słońcem, ale i nie po tym poznaje się dobrego lekarza.
Jeśli zaś chodzi o skierowania - być może trudno "wyprosić" skierowanie na badania, które się akurat komuś zamarzą, nie wiem, bo jeśli jakiegoś specjalistycznego badania potrzebowałam, ze względu na objawy czy moje obawy, to z inicjatywy Pani Doktor skierowanie dostawałam.

Jestem pacjentem pani

Jestem pacjentem pani Zawrotnej-Szymaniak,nie jestem znajomym,nie zanoszę czekoladek itd. Nigdy nie miałem żadnych obiekcji,co do leczenia,nie miałem problemów ze skierowaniami na potrzebne badania dodatkowe. Pani doktor moim zdaniem jest w pełni zaangażowana,kompetentna i wyrozumiała. POLECAM,SUPER LEKARZ!

W DALSZYM CIĄGU ODRADZAM

W DALSZYM CIĄGU ODRADZAM WIZTĘ!DZISIAJ BYŁAM U PANI DOKTOR MARII ZAWROTNEJ SZYMANIAK.BARDZO GRZECZNIE POPROSIŁAM JĄ O SKIEROWANIE NA PODSTAWOWE BADANIA:MORFOLOGIA,OB I TOMOGRAFIĘ KOPMUTEROWĄ GŁOWY!OCZYWIŚCIE JAK ZWYKLE PANI DOKTOR ODMÓWIŁA MI TYCH SKIEROWAŃ.JESTEM NAPRAWDĘ ZBULWERSOWANA ZACHOWANIEM PANI DOKTOR.ALE JEŚLI BĘDZIE TAK DALEJ TO CHYBA ZMUSZONA BĘDĘ ZROBIĆ BAŁAGAN I OSTRO POROZMAWIAĆ Z PRZEŁOŻONYM PANI DOKTOR!!!!

Lekarz rodzinny nie posiada

Lekarz rodzinny nie posiada kontraktu na finansowanie kontrolnych badań z wykorzystaniem tomografu komputerowego .

ODRADZAM WIZYTĘ U PANI

ODRADZAM WIZYTĘ U PANI DOKTOR. PRZYCHODZĄC DO GABINETU PANI DOKTOR OPISAŁEM DOLEGLIWOŚCI ( BÓL GARDŁA, GORĄCZKI ITP UTRZYMUJĄCE SIĘ OD PONAD 2 TYGODNI ). PANI DOKTOR NAWET MNIE NIE OSŁUCHAŁA ( TO JEST NIE ZBADAŁA ZA POMOCĄ SŁUCHAWEK LEKARSKICH ), POMIJAM FAKT ŻE NIE ZAGLĄDAŁA CO DZIEJE SIĘ Z GARDŁEM. W CIEMNO PRZEPISAŁA ANTYBIOTYK. TYDZIEŃ PÓŹNIEJ TRAFIŁEM RAZ JESZCZE Z INFORMACJĄ IŻ LEKI NIE POMOGŁY. KOLEJNY RAZ BEZ BADANIA I TO CO MNIE ZASKOCZYŁO, PANI DOKTOR Z ODLEGŁOŚCI OKOŁO METRA BEZ LAMPKI I PATYKA WIDZIAŁA NA ODLEGŁOŚĆ MOJE CHORE GARDŁO.
REZULTAT CHOROBA PONAD MIESIĄC. NIE POLECAM I ODRADZAM.

u mnie to samo. Podobne

u mnie to samo. Podobne objawy. W efekcie jestem zmuszona po raz 4-ty w ciągu miesiąca udać się na wizytę;/

Szczerze wątpię w

Szczerze wątpię w prawdziwość tej opowieści .Ja mam bardzo dobry kontakt z moją lekarką.

myślę, iż osoba

myślę, iż osoba komentująca wypowiedzi niezadowolonych internatów albo nie była pacjentką Pani doktor albo jest znajomą.
Tu ewidentnie przyda się dyktafon albo kamerka, dzięki której wszystko było by widoczne.

Oczywiście pacjentem od

Oczywiście pacjentem od dawna.Z życzeniami samych dobrych dni oraz zdrowia i większego dystansu do problemów -Antydyktafonista -Antykamerkowicz.

Pani Doktor Zawrotna jest

Pani Doktor Zawrotna jest bardzo fajnym lekarzem, zawsze konkretna ale tez wyrozumiala, zawsze pomoze gdy jest problem, nie ma klopotu ze skierowaniami czy receptami a i jak sie ja grzecznie poprosi to sie dostanie np. ulubione lekarstwo albo takie ktore sie juz zna.

ODRADZAM WIZYTĘ!DZISIAJ

ODRADZAM WIZYTĘ!DZISIAJ BYŁAM W APTECE ABY WYKUPIĆ LEK O NAZWIE COAXIL 12,5 MG.OKAZAŁO SIĘ,ŻE JEST 100%(PROCENT)PŁATNY!PRZY PRÓBIE WYKUPIENIA TEGO LEKU OKAZAŁO SIĘ,ŻE RECEPTA NA TEN LEK NIE ZAWIERAŁA ODPŁATNOŚCI 30%(PROCENTOWEJ).PANI FARMACEUTKA NIESTETY ODESŁAŁA MNIE PONOWNIE DO PANI DOKTOR PO NOWĄ RECEPTĘ NA TEN LEK.DLATEGO TERAZ TRZEBA PO WYJŚCIU OD PANI DOKTOR SPRAWDZAĆ KAŻDĄ RECEPTĘ CZY POSIADA ODPŁATNOŚĆ NA DANY LEK,INACZEJ MOGĄ BYĆ PROBLEMY Z WYKUPEM LEKÓW1

Jeśli pacjentka nie

Jeśli pacjentka nie dostarczyła opinii z Poradni Zdrowia Psychicznego o konieczności kontynuowania tego leku z 30% zniżką , wówczas przysługuje odpłatność 100%

ODRADZAM!Pani doktor zawsze

ODRADZAM!Pani doktor zawsze ma jakies "ALE" kiedy ma wypisac skierowanie na dodatkowe badania, nie mowiac juz o zwolnieniu lekarskim. Zapisuje na kazda chorobe najdrozszy w aptece tran Ecomer. Szczerze mowiac to boje sie nawet brac to co mi przepisze.

Zarówno skierowania na

Zarówno skierowania na badania laboratoryjne jak i długość odroczenia chorego od pracy ,mają ścisły związek z zaawansowaniem choroby -nie przysługują wszystkim tylko z tego powodu że zgłosili się do lekarza.Ecomer od dawna jest znany jako stymulator odporności psychofizycznej i nie jest przepisywany na receptę.

Ja odkąd stosuję Ecomer

Ja odkąd stosuję Ecomer mniej choruję ;również stan skóry się poprawił.

ODRADZAM!PODCZAS WIZYTY NIE

ODRADZAM!PODCZAS WIZYTY NIE BADA PACJENTÓW,NIE RUSZA SIĘ Z ZA BIURKA I NIE CHCE DAWAĆ SKIEROWAŃ NA PODSTAWOWE BADANIA LEKARSKIE (PROFILAKTYCZNIE,SPRAWDZAJĄCE STAN ZDROWIA PRZYSŁUGUJĄCE PACJENTOM).

W istocie nie wiadomo w

W istocie nie wiadomo w jakim celu autor anonimu miałby zgłosić się do lekarza.Termin "profilaktyczne,sprawdzające stan zdrowia przysługujące pacjentom "podstawowe badania lekarskie , do których należy kierować pacjentów obowiązkowo - nie istnieje. Lekarz kieruje chorego do badań dodatkowych w uznanych przez siebie przypadkach i zakresie.

Termin jako taki być może

Termin jako taki być może nie istnieje (??), ale jednak raz na jakiś czas należy wykonywać badania kontrolne - choćby morfologię czy ogólne badanie moczu. Odpowiedź świadczy o kompletnej ignorancji kwestii zdrowia ludzkiego i PROFILAKTYKI.

JA RÓWNIEŻ ODRADZAM!PANI

JA RÓWNIEŻ ODRADZAM!PANI DOKTOR JEST NIE KOMPETĘTNA!NIE BADA TAK JAK NALEŻY.NIE RUSZA SIĘ Z ZA BIURKA.NIE DAJE SKIEROWAŃ NA BADANIA PODSTAWOWE I PROFILAKTYCZNE!

Autor anonimu nie wyjaśnia

Autor anonimu nie wyjaśnia co ma oznaczać pojęcie "bada tak jak należy " Zakres metod diagnostycznych zależy przecież od doświadczenia lekarza a nie wyobrażeń pacjenta.W przypadku kiedy badając chorego ;lekarz nie ma jeszcze ustalonego poglądu jeśli chodzi o diagnozę i leczenie -wysyła chorego do badań dodatkowych.Podział na badania podstawowe i profilaktyczne nie istnieje.

Polecam Pania Doktor.

Polecam Pania Doktor. Kompetentna i rzeczowa. Otrzymuję skierowania na potrzebne badania :)

Ja również potwierdzam tę

Ja również potwierdzam tę opinię;Polecam.

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania

Wybrane opinie i komentarze