Prywatny Gabinet dr n. med. Teresa Magdoń - opinie - Rzeszów

Prywatny Gabinet dr n. med. Teresa Magdoń
Rzeszów

Telefon kontaktowy: 

017 852 02 88

Dane adresowe: 

al. Piłsudzkiego  31
35-074 Rzeszów

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2009-07-20 05:23, Aktualizacja: 2009-07-20 05:23

Ranking lekarzy

Wiecej podobnych lekarzy:
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Prywatny Gabinet dr n. med. Teresa Magdoń

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Zgadzam się z negatywnymi

Zgadzam się z negatywnymi opiniami. Doktor Magdoń jest niekompetentna, bez grama chęci pomocy, nie słucha pacjenta. Brak jej empatii i cierpliwości. Nigdy więcej nie chcę mieć z nią do czynienia. Więcej z tego szkody niż pożytku.

Kultura osobistej tej Pani

Kultura osobistej tej Pani pozostawia zdecydowanie wiele do życzenia i zdecydowanie minęła się z powołaniem. Taki człowiek nie powinien być lekarzem.
Nie interesuje jej pacjent, a już tym bardziej jakiekowiek wyniki dotychczasowych badań (po przyjęciu do szpitala - została lekarzem prowadzącym), twierdząc, że właśnie teraz mnie bada (obijając moje nerki swoimi dłońmi i przesuwając dłonie po kręgosłupie). Brak chęci łączenia jakichkolwiek faktów i rozmowy z pacjentem, nie wspominając już o chęci znalezienia przyczyny dolegliwości zdrowotnych. Zdecydowanie odradzam.

Ta baba nie powinna być

Ta baba nie powinna być lekarzem. Jej potrzebny jest lekarz. Sama nie umie sobie pomóc, wystarczy na nią spojrzeć. Odradzam leczenie u tej niezrównoważonej baby.

NIe chce nic mowic ale dwa

NIe chce nic mowic ale dwa pierwsze posty sa z tego samego IP czyli ta sama osoba trzeci jest napisany w bardzo podobny sposob tak wiec pewnie ta sama osoba!!! Troche to zalosne !!!!!
Ja tam mam bardzo pozytywna opinie o tej pani!!! Bardzo dobry lekarz!!

ja jestem pacjetem T Magdon

ja jestem pacjetem T Magdon i zgadzam sie zpierwsza opinia ten lekaz jest do niczego ta pani nie powinna nikogo leczyc bardzo zle taktuje swoich pacjetow i nie ma pojecia jak leczyc mnie parawie wykonczyla a ordynator nefrologi na szopena i tak nie chce jej zmienic jako mojego lekarza.wszyscy unikajcie tego lekarza ,to zly lekarz

Zgadzam się że P. Teresa

Zgadzam się że P. Teresa Magdoń nie powinna absolutnie być lekarzem. Ja nie jestem jej pacjentem ale jestem bliską osobą jej pacjenta leczącego się w szpitalu w Rzeszowie na ul. Szopena. Najchętniej zmienilibyśmy tego lekarza ale niestety o wszystkim decyduje ordynator. Ręce opadają jak pani doktor postępuje z pacjentem. traktuje ich bardzo przedmiotowo i wydaje się że nie chce wcale pomóc pacjentowi. To bardzo trudne bo sytuacja pacjenta jest ciężka związana z chorobą a do tego dochodzi lekarz prowadzący który nie tylko nie pomaga ale też żle wpływa na psychikę chorego. Nie wiem po co tacy ludzie stają się lekarzami. ZDECYDOWANIE ODRADZAM

Pani Doktor T. Magdoń chyba

Pani Doktor T. Magdoń chyba przez pomyłke jest lekarzem, bowiem poza wiedzą, która i tak pozostawia wiele do życzenia nie ma nic wspólnego z tym zawodem, dlatego odradzam wszystkim wizyte u tej Pani.

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania