Ryszard Dębicki - opinie - Poznań, Ginekolog, Położnictwo

lek. med. Spec. ginekolog, położnik Ryszard Dębicki

Telefon kontaktowy: 

0 61 848 02 61

Dane adresowe: 

60-637, Poznań, Wołyńska 34
woj. wielkopolskie

Dni i godziny przyjęć: 

wtorek, czwartek 16.00-18.00

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2008-08-12 09:23, Aktualizacja: 2008-08-12 09:23

Ranking lekarzy

Wiecej podobnych lekarzy: Ginekolog Poznań Położnictwo Poznań
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Ryszard Dębicki

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Szanowni Państwo, Pisanie

Szanowni Państwo,

Pisanie skarg w internecie nic nie daje. Jeżeli ktoś chce złożyć skargę, to najlepiej do Narodowego Funduszu Zdrowia w Warszawie lub Izby Lekarskiej.

Czy pan doktor przyjmuje

Czy pan doktor przyjmuje również na fundusz??? Jutro ide do lekarza potwierdzić ciąże ale nie jestem zbyt przekonana do tej kobiety do której chodziłam raz w roku:/:/ i myślę nad zmianą lekarza

Chcesz mieć chłopca jak

Chcesz mieć chłopca jak marzenie, to konieczne będzie z Panem dr Ryszardem Dębickim z Poznania zobaczenie.
Panie Doktorze bardzo dziękujemy za niespotykaną oraz troskliwą opiekę. Życzymy wszystkiego najlepszego oraz samych szczęśliwych finishów.
H. K. L.

Niegrzecznie mnie

Niegrzecznie mnie potraktował kiedy przyszłam po śmierci mojej mamy (Nowotwór). Poprosiłam o badanie piersi i zrobienie cytologi ponieważ przez dwa lata jak do niego chodziłam (ograniczał się jedynie do pisania recept). Spytał się czego od niego oczekuję, przecież on nie jest od badania piersi , a cytologię zrobi jak uzna to za słuszne. Muszę powiedzieć że zdębiałam, tym bardziej , że często miałam stany zapalne. Mówił takim podniesionym tonem i w tak arogancki sposób , że jedynie co zrobiłam to wyszłam i się popłakałam. To było krótko po śmierci mamy więc byłam jeszcze w strasznym stanie psychicznym , a ten człowiek potraktował mnie gorzej jak bezdomną , która przychodzi i żebrze o badania. zero delikatności i taktu. Trzymajcie się od niego z daleka.

Najpierw człowiek,

Najpierw człowiek, później lekarz. Gorąco polecam. Specjalista, jakich mało. Dziękuję za wszystko Panie doktorze!

Najlepszy lekarz jaki

Najlepszy lekarz jaki kiedykolwiek się mną opiekował. Dzięki Jego pomocy, ostrożności, pewności siebie i spokojowi w czasie prowadzenia ciąży donosiłam maleństwo do terminu porodu. A po drodze przeżyliśmy ciągłe plamienia, przesuwające się przodujące łożysko, krwawienia w 8 miesiącu, zastój w nerce i 2 miesięczny pobyt na patologii ciąży. Lekarz z powołania, doświadczony, szczery do bólu, sympatyczny, z poczuciem humoru, opiekuńczy i całkowicie BEZINTERESOWNY!!!!! Polecam każdej kobiecie. Wielkie podziękowania Panie Doktorze :-)

Jest to najlepszy lekarz do

Jest to najlepszy lekarz do jakiego trafiłam. Bardzo rzeczowy, ale wszystko zawsze wytłumaczy, a w gdy czegoś nie rozumiem - chętnie wyjaśnia wszelkie niejasności.
Mimo że czasem powie coś prosto z mostu to zawsze wychodzę od niego spokojniejsza i pewna, że jestem w dobrych rękach :)
Przewrażliwionym koleżankom odwiedzić tych fałszywo-miłych lekarzy, którzy potrafią jedynie słodko gadać.
Dr Dębicki to naprawdę specjalista najwyższych lotów!

Dębicki jest dobry tylko

Dębicki jest dobry tylko wtedy, gdy wszystko idzie dobrze, na zasadzie "sukces ma wielu ojców". Kiedy idzie coś nie tak, okazuje się tchórzem, uciekajacym przed pacjentką i chowającym się na szpitalnych korytarzach.
Chodzilam do niego prawie 15 lat. Jedno dziecko urodzilam bez problemu, 10 lat temu, potem były poronienia 4 razy, ani razu lekarz nie potraktowal tego powaznie, nie zlecił ŻADNYCH badań, na zasadzie: "co ma być to i tak będzie".
Córkę urodziłam 3 lata temu, gdy skorzystałam z pomocy lekarzy z Polnej, bo Dębicki i tak nic nie doradzil.
Teraz jestem świeżo po urodzeniu martwego syna- ciąża a jakże, prowadzona przez doktora Dębickiego. Na wypisie ze szpitala dł. dziecka 3 cm, po badaniu histopatologicznym, robionym w innym szpitalu- 10 cm. doktor zaniżył wyniki przy swoich badaniach, bo przecież jak zwykle nie chcial mieć problemu.
W poniedziałek będzie pogrzeb mojego synka. Zawsze chcielismy miec synka Rysia i tak daliśmy na imię. O ironio, tak jak doktor Ryszard, który nie kiwnął palcem, aby tą ciążę uratować...

super lekarz. narazie

super lekarz. narazie najlepszy u jakiego byłam. pacjentki tzn ja wychodze od niego spokojniejsza, polecam go. rozumie każdą sytuacje i wspiera. tlumaczy wszystko ze spokojem. uważam , że to najlepszy lekarz, któremu pozwolilam poprowadzic moja ciaże. a jest to moj trzeci lekarz, a jestem w 12 tygodniu ciazy. terminy do niego też nie sa zadługie. polecam

Pan dr Dębicki jest

Pan dr Dębicki jest wspaniałym, doświadczonym specjalistą. Jest to nie tylko moje zdanie ale wszystkich pacjentek, które do Niego trafiły bądź przez zwykły przypadek, bądź za namową koleżanki. Wszystkim polecam tego Lekarza

Poprostu najlepszy lekarz w

Poprostu najlepszy lekarz w Poznaniu.

Rewelacyjny spaecjalista. Od

Rewelacyjny spaecjalista. Od 7 lat staraliśmy się o dziecko. Leczyłam się u 3 profesorów na Polnej i bezskutecznie. Dr Dębicki przeprowadził bardzo skąplikowaną operację i na 2 dni przed rocznicą tejże operacji urodził się nasz synek. Dziś właśnie skończył pół roczku. Czyż to wspaniały lekarz? Gdyby nie dr Dębicki pewnie do dziś nie byłabym matką. Dodam jeszcze, że mam za sobą 3 poronienia. Żaden z lekarzy, u których bywałam wcześniej nie podjął się przeprowadzenia operacji, dzięki której mogłam donosić ciążę (dodam jeszcze, że nawet nie wspomnieli nic o operacji).
Dziękuję Panie Doktorze

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania