Zbigniew Ekman,Gabinet Lekarski ,Specjalista Chorób Oczu - opinie - Suwałki, Okulista

Zbigniew Ekman, specjalista chorób oczu, okulista w Suwałkach

Telefon kontaktowy: 

(087) 563 07 00
tel. 605 665 520

Dane adresowe: 

Kościuszki 83
16- 400 Suwałki
ekmanz@o2.pl

Koszt wizyty: 
od 100 do 200 zł
Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2009-03-22 21:06, Aktualizacja: 2022-03-23 10:01

Ranking lekarzy

Wiecej podobnych lekarzy: Okulista Suwałki
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Zbigniew Ekman,Gabinet Lekarski ,Specjalista Chorób Oczu

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Biorac pod uwage wielka

Biorac pod uwage wielka pomyslowosc Z. Ekmana w naciaganiu swoich kientow mam dla osob noszacych twarde soczewki kontaktowe pewna porade. Gdy idziecie po odbior nowych soczewek to koniecznie w okularach lub bez niczego a nie w soczewkach. Pan doktor udajac ze wyrzuca stare soczewki do kosza moze zalozyc wam je na oczy jako nowe za ktore zaplacicie pare tysi jak za nowe. Radze omijac to miejsce szerokim lukiem.

Złodziej oszust,

Złodziej oszust, zdiagnozował u mnie niby jaskrę, pojechałem do kliniki w Warszawie okazało się ze nie Mam Jaskry, nie chce dac nawet historii w Warszawie wszystko otrzymałem , tylko wyciąga kasę, Oszust, idę zgłosić to na Policję tyle ze mnie wydoił pieniędzy zasrany zbok

mi wprowadził celowo

mi wprowadził celowo zapalenie oka i zniszczył mi wzrok ide do sadu.

Nie mowie ze jest złym

Nie mowie ze jest złym lekarzem ale proponuje skonsultować się po jego wizycie jeszcze z kimś innym.Ja i żona nie mamy problemów ze wzrokiem. Poszliśmy do lekarza z dwu i pół rocznym dzieckiem.Pan doktor wyczuł że nie mamy zielonego pojęcia na temat wad wzrokowych.W pierwszy dzień pobadał i wziął 130zl przypisał kropelki i kazał przyjść na drugi dzień powiedział że dopiero wtedy będzie mógł zbadać (to po jakiego groma badał w pierwszym dniu jak nic nie mógł powiedzieć).Powiedziałem żonie że pewnie nie będzie brał za drugą wizytę pewnie że nie wziął 130 a szarpnął 150zł.No OK dla dobra dziecka wszystko przypisał okulary.Po zakupie okularów kazał przyjść na wizytę kontrolną za 3 tyg. 130zl. I kazał nosić jedno oczko zaklejone i wizyta za miesiąc 150zl. Kolejna za 3 miesiące 150zl i nowa wada wzroku "problem z widzeniem przestrzennym"mało tego przypisane kropelki i wizyta na drugi dzień. KONIEC poszliśmy do innego specjalisty niedawno otwarty gabinet gdzie badają tak małe dzieci okazało się że synek nie musiał nosić zaklejonego oczka (a możecie wyobrazić sobie przez co trzeba przejść żeby namówić tak małe dziecko do czegoś takiego) a o jakimś widzeniu przestrzennym nie ma mowy.Okularki są potrzebne ale wada powinna się sama skorygować wizyta 60zl i następna za pół roku.To tyle jeszcze raz piszę że nie jest złym specjalistą ale jest drogi (bo do tej pory tylko on badał tak małe dzieci) i nakręca na wizyty.

Zgadzam się. Lekarz drogi.

Zgadzam się. Lekarz drogi. Namawia na wizyty co pół roku i soczewki tylko z jego gabinetu że niby inne są źle i nie poleca. Sporo kasy ode mnie wziął . Nigdy nie dał recepty na soczewki bo to nie powinno mnie interesować jaką mam wadę tak mawiał przez co nie mogłam zamawiać soczewek przez internet które były by nawet o 1|3 tańsze od tych jego. A okulista równie dobry a może i lepszy jest w Sejnach koło dworca. Tam teraz chodzę i nie ma pracy problemow z receptą czy wglądem do historii leczenia. Wizyty kosztują zawsze tyle samo a nie raz 100 a raz 150.

Wybitny

Wybitny specjalista:dokładny,systematyczny,skupiony na pacjencie.Od 10 lat korzystam z pomocy okulistycznej dr-a Ekmana.Od 6 lat na stałe mieszkam w Irlandii.Corocznie planując przyjazd do Rodziny- uzgadniam terminy jeszcze z Omagh.Od trzech lat przyjeżdżam na wizyty z Żoną (Słowenką) i trzyletnim Synkiem:wszyscy mamy wady wzroku.W roku ubiegłym,w czasie badania okulistycznego, u mojej żony dr Ekman stwierdził niedosłuch i zaburzenia rytmu serca.Zaskoczyło nas to bardzo ale po powrocie do Irlandii skończyło się to aparatem wspomagającym słuch i lekiem regulującym pracę serca!Pierwsze dwa lata korzystałem z pomocy okulisty na miejscu ale to co robi dr Z. Ekman to jest inny poziom jakości;czas jaki poświęca na rozmowę o dolegliwościach,objawach,także takich pozaokulistycznych,dokładność,różnorodność badań,sprzętu powoduje że skuteczność i trafność pomocy jest nieporównywalna z okulistami wcześniej poznanymi.Nie zgadzam się z opinią że jest"drogo".Za wizytę płaci się jako koszt całkowity;nie ma dopłat za poszczególne części badania.W innych gabinetach płaci się odrębnie za pomiar ciśnienia,opis dna,pomiar wady,pomiary topograficzne et.etc. i sumarycznie kosztuje to ponad 2-3 razy więcej niż cena tzw. wizyty.Wiem-bo sprawdzałem i korzystałem!!Czas jaki przeznacza na badanie jest nielimitowany-bada tak długo aż zbierze wystarczające informacje. Dr Ekman zwraca uwagę niezwykłą erudycją i specyficznym,bardzo inteligentnym (motywującym!)poczuciem humoru;takie świeże pokrzywy,które otwierają oczy.Ja to cenię!Zdecydowanie polecam tego lekarza.P.S. W czasie tegorocznej wizyty-w poczekalni oczekiwała trzyosobowa polska rodzina mieszkająca w Norwegii-korzystają z pomocy lekarskiej dr-a Ekmana od 5 lat.
Robert Jurewicz

Stek bzdur i bredni. Prawie

Stek bzdur i bredni. Prawie jak lekarz, więcej jak szaman.Opłata za rozmowę zwieńczoną ofertą kupna soczewek kontaktowych oraz dalszymi badaniami na niby najnowszym z odzysku sprzęcie okulistycznym.Właściwie to laryngolog a nie okulista. Naiwność ludzka nie zna granic. W gabinecie byłem RAZ i o ten RAZ za dużo. Omijać szerokim łukiem.
Pozdrawiam sponsorów Ekmana.

Polecam, bardzo dobry

Polecam, bardzo dobry fachowiec.. Ma w sobie to coś ...

Powiem tak zawiodłem się

Powiem tak zawiodłem się na tym panu na całej linii.Po pierwsze poszedłem do niego by zbadał mój wzrok i przypisał mi soczewki.Wzrok mi zbadał i choć wizyta była droga to co do tego punktu większych zastrzeżeń nie mam.I teraz dopiero zaczynają się schody.Zaprosił mnie na kolejną wizytę z wynikami badań (np.stężenie moczu we krwi) nie wiem po co no ale jak trzeba to trzeba,badania te porobiłem i po tygodniu zameldowałem się z wynikami u pana dr.Podczas drugiej wizyty zdziwiło mnie to że na moje wyniki nawet nie spojrzał .Teraz do rzeczy ,soczewki oczywiście muszę zamówić u niego za kwotę uwaga 650zł.na pół roku. Ale to nie wszystko.Kolejną rzeczą jest to że pan dr.powiedział mi że pierwsze soczewki będą soczewkami pośrednimi a dopiero kolejne zamówione oczywiście u niego (innej opcji nie ma) za jedyne 450zł.będą tymi optymalnymi.Do tego wszystkiego dodam że na pytanie jak wielką mam wadę wzroku (chodziło mi konkretnie o parametry) usłyszałem i tu cytuję ,że sprawy techniczne nie powinny mnie obchodzić ja mam dobrze widzieć i tyle.Podsumowując u pana dr. wydałem ponad tysiąc zł.dalej nie wiem jak dużą mam wadę i oczywiście kolejnych soczewek tych za 450 zamawiał już nie będę.Marketing i nic więcej.

Nasz Doktor Ekman ukochany

Nasz Doktor Ekman ukochany leczy hemoroidy i zakłada czopki

Benedyktyńska

Benedyktyńska cierpliwość,precyzja,wnikliwość,korzystanie ze spostrzeżeń chorego,dociekliwość w zadawaniu pytań-owocuje to nadzwyczajną trafnością diagnoz.Stosuje niewiele leków,sprawdza ceny i dzwoni do aptek zanim przepisze leki by każdy przepisany lek był dostępny od zaraz!!Posiada dużo sprzętu specjalistycznego i widać że czerpie radość z udzielonej pomocy a na dodatek prosi o zgodę czy po 2-3 dniach może dowiedzieć się o przebieg leczenia!!Bardzo nam ( mnie i synowi ) pomógł.
Zdecydowanie wiarygodny.Polecam tego Lekarza.
Teresa Mizianko

Polecam!!!Absolutny

Polecam!!!Absolutny perfekcjonista:cierpliwy dociekliwy uważny i poważnie traktujący problemy z którymi przyszedłem.Ma bardzo dużą wiedzę ogólnomedyczną;trafnie kojarzył fakty z mojej przeszłości zdrowotnej bazując tylko na zgłaszanych dolegliwościach-jak gdyby czytał z dokumentacji lekarskiej.Bardzo mi pomógł i uwolnił od wieloletnich dolegliwości dermatologicznych a zaaplikowane twarde soczewki (mam 5 dioptrii plusowo-minusowego astygmatyzmu )są wybawieniem.Uczciwy i bez reszty zaangażowany w swej pracy.
Pasjonat muzyki poważnej ,teatru i...żagli(spędziłem w czasie dwu wizyt prawie 4 godziny!).W poczekalni spotkałem lekarza z dwójką dzieci z Białegostoku ,prawnika z Mrągowa i ... farmaceutę z Kowna:chyba tonie był przypadek!
Michał Zawirski

Mavit. Warszawa . Na

Mavit. Warszawa . Na astygmatyzm operacja w Centrum Medycznym Mavit w Warszawie.Kwalifikację polecam przeprowadzić w W-wie nie u Ekmana, ponieważ będzie negatywna i droga. W/g Ekmana operację mogą przeprowadzać lotnicy, nurkowie itp. Zwykłym ludziom poleca soczewki. Do powyższej opinii komentarz zbyteczny

Polecam gorąco ten Gabinet

Polecam gorąco ten Gabinet Lekarski:profesjonalny,doskonale wyposażony w sprzęt .Rzeczowy i cierpliwy,precyzyjny w badaniu i chyba oprócz wiedzy mający "nosa diagnostycznego"lekarz.W czasie moich wizyt -
czuje się że teraz myśli tylko o Twoich kłopotach-skuteczny i traktujacy pacjenta jak partnera .Precyzyjnie przedstawia swoja diagnozę i proponowane leczenie i ..oczekuje bardzo precyzyjnej realizacji.
Dodam jeszcze coś istotnego-mamy ( ja i córka)choroby przewlekłe :co 2 lata sam proponuje i sam uzgadnia badania konsultacyjne w akademickich ośrodkach spoza naszego regionu.Uzasadnia to faktem potrzeby upewnienia siebie i Nas o prawidłowości wybranego postepowania-mimo swego doświadczenia zachowuje pokore!!

Po raz pierwszy miałam

Po raz pierwszy miałam zrobione takie kompleksowe badanie wzroku. Pierwszy lekarz, który zanim cokolwiek przepisał dobrze sprawdził oczy. Wg mnie nie naciąga. Przedstawił mi wszystkie możliwości i koszty, a decyzja należała do mnie, nie namawiał na najdroższe rozwiązanie. Zero problemu z fakturą.

nie polecam. lekarz bardziej

nie polecam. lekarz bardziej niż oczami interesuje się paznokciami pacjenta i tym czy ma pryszcze na twarzy. bierze duzo kasy za nic. zrobil operacje oka pewnej dziewczynie ktora pozniej przez to miala duzo komplikacji. NIE POLECAM

Polecam ten Gabinet

Polecam ten Gabinet Lekarski!Poza skuteczną ,do tej pory, pomocą w kłopotach ocznych (długa rozmowa,dużo różnego sprzętu i jakieś krople które piekły jak sos Tabasco )uciążliwych i utrudniających mi pracę zawodową,poprzez zaproponowane mi badania laboratoryjne znalazł przyczynę mojej senności i ....nadmiernego pocenia się po niedużej pracy-anemię i pasożyty w jelitach.Obecnie powtarzam kurację prowadzoną przez Lekarza Rodzinnego;piszę o tym bo ...regularnie bywam u swoich lekarzy od kilku lat.Fachowo,rzeczowo i na dodatek ten Okulista ma poczucie humoru w komunikowaniu rzeczy mniej przyjemnych.

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania