Artur Zawadzki - opinie - Warszawa, Lekarz rodzinny

Dane adresowe: 

CM Vita Medica

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2011-10-10 14:00, Aktualizacja: 2011-10-10 14:01

Ranking lekarzy

Wiecej podobnych lekarzy: Lekarz rodzinny Warszawa
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Artur Zawadzki

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Nie polecam. Jest humorzasty

Nie polecam. Jest humorzasty i jego stosunek do pacjenta zależy od tego, którą mogą wstał danego dnia. Bada szybko i pobieżnie. Na ogół nie słucha co się do niego mówi.

Zdecydowanie odradzam.

Zdecydowanie odradzam. Zlekceważył chorobę mojego męża, i fakt że dusił się w nocy. Nie chciał dać skierowania na badania, mimo iż podejrzewaliśmy (na to wskazywały symptomy) chorobę zakaźną. Stwierdził, że mąż ma raczej problem natury psychicznej. W takim razie według pana doktora chyba obydwoje go mamy, ponieważ ja zaraziłam się od męża, a badania które wykonałam wskazały na krztusiec. Gratuluję "profesjonalnego" podejścia. Nie polecam

Odradzam jakąkolwiek

Odradzam jakąkolwiek stycznośc z panem doktorem. Pomijając niemiłe obycie, butność i zarozumiałość, uznaje pacjenta za natręta i co gorsza, jesli pacjent nie kona z bólu na jego oczach, to uważa go za symulanta (!!!). Jak widzi zas, że pacjent 2 razy w roku skorzystał z badania krwi i zwolnienia lekarskiego to od razu podważa kompetencje lekarza, który skierował na badania lub wystawił zwolnienie, iż na pewno było to niezasadne (!!!). Słowo "profilaktyka" jest więc panu doktorowi nieznane. Jeden z gorszych lekarzy, jakich widziałam i domyslam sie, ze ma mało pacjentów, bo usilnie sie lansuje w mediach, pisząc artykuliki o przeziębieniach (marna autoreklama). Trzymajcie sie jak najdalej od dr Zawadzkiego, a już na pewno nie dajcie mu zarobić na wizytach komercyjnych, bo jak płacić to za jakość, a tej u dr Zawadzkiego nie uświadczycie.

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania