Lek. med. Anna Pasterska - opinie - Poznań, Laryngolog

Lek. med. Anna Pasterska to specjalista z wieloletnią praktyką zawodową na oddziale szpitalnym b. szpitala wojskowego oraz prywatnych klinikach i gabinetach lekarskich w Poznaniu.

W gabinecie laryngologicznym, w spokojnej i przyjaznej atmosferze zajmuje się leczeniem chorób uszu, nosa, zatok, gardła i krtani, zarówno u dzieci jak i u osób dorosłych.

Dzięki profesjonalnemu wyposażeniu gabinetu, doktor Anna Pasterka przeprowadza również specjalistyczne badania laryngologiczne, w tym endoskopowe i tympanometryczne.

Leczenie laryngologiczne:
- płukanie uszu
- usuwanie ciał obcych
- przedmuchiwanie trąbek słuchowych
- zabiegi zapobiegające krwawieniu
- przywracanie drożności nosa
- kwalifikacja do operacyjnego leczenia
- migdałków oraz przegrody nosowej
- kwalifikacja do aparatowania słuchu
- badanie endoskopowe

Telefon kontaktowy: 

509 376 900

Dane adresowe: 

Gabinet laryngologiczny
lek. med. Anna Pasterska
ul. Emilii Sczanieckiej 1A/24
60-215 Poznań
laryngolog@lekarz.poznan.pl
www.lekarz.poznan.pl/laryngolog

Koszt wizyty: 
120
Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2009-11-16 15:08, Aktualizacja: 2014-11-19 20:46

Ranking lekarzy

Wiecej podobnych lekarzy: Laryngolog Poznań
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Lek. med. Anna Pasterska

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Dobrze wspominam wizytę.

Dobrze wspominam wizytę. Pani laryngolog miła i fachowa osoba. Polecam gabinet

Bardzo dobry laryngolog ,

Bardzo dobry laryngolog , fajna osoba sympatyczna ale i fachowy lekarz!! Czułam, ze jestem w dobrych rekach i mam tego efekt - skutczene leczenie. Wielki pozytyw!!

Na wizytę do gabinetu pani

Na wizytę do gabinetu pani laryngolog trafiłam z moim synkiem przed kilkoma dniami. Wizyta byłą bardzo miła, doktor Pasterska okazała się mieć bardzo dobre podejście do dzieci. Nie skupiła się tylko na chorym uszku, ale sprawdziła wszelkie laryngologiczne obszary. Synek czuje się już dobrze. Polecam tego laryngologa dla wszystkich w Poznaniu.

Bardzo podenerwowana

Bardzo podenerwowana trafiłam do doktor Pasterskiej z moim synkiem, który łagodnie rzecz ujmując umieścił w swoim uszku ciało obce. Pani doktor, najpierw nas uspokoiła, później fachowo zabrała się do pracy. Po kilku minutach było po wszystkim, a Marcinek już wie od doktor Pasterskiej, że uszko nie jest dobrym miejscem na przechowywanie przedmiotów 

Pewnego razu mój syn,

Pewnego razu mój syn, mający okropny ból uszka, potrzebował nagłej wizyty. Było już po 18, a pani doktor przyjęła nas bez problemu. Innym razem przyszedłem do niej z kilkoma problemami na raz. Naturalnym byłoby obciążenie mnie dodatkową opłatą, ale i tym razem zostałem miło zaskoczony. Gorąco polecam!

Do laryngologa skierowałem

Do laryngologa skierowałem się z długotrwałymi problemami z gardłem.
Panią Doktor znalazłem bardzo szybko i nie sądziłem, że za pierwszym razem trafię na takiego dobrego lekarza. Jestem pozytywnie zaskoczony miłą atmosferą. Pani doktor ma niezwykłą cierpliwość i mimo długiej wizyty skrupulatnie sprawdziła moje gardło. Rezultatem tej wizyty jest czyste i bez infekcji gardło. :D Nie wierzyłem, że ktoś mi może z tym pomóc. Naprawdę polecam.

Pani laryngolog posiada

Pani laryngolog posiada przede wszystkim talent i lubi pomagać ludziom. Czuje się, że robi to z prawdziwego powołania. Nawet teraz zimą, gdy jest dużo pacjentów, poświęca tyle czasu ile potrzeba każdemu. Moja wizyta z zapalonym uchem trwała prawie pół godziny i ani razu nie wyczułem zniecierpliwienia pani lekarki. To się naprawdę ceni w zestawieniu z tradycyjną polską służbą zdrowia.
Szymon L.

Dobrego laryngologa w

Dobrego laryngologa w Poznaniu nie jest łatwo znaleźć. Na szczęście w końcu dobrze trafiłem. Byłem u dr Pasterskiej na płukaniu uszu - fajny gabinet, miła obsługa pacjenta, bez kolejek. Jeżeli ktoś ma podobne schorzenie to na pewno będzie zadowolony z efektów wizyty. Polecam

Pani Doktor Pasterska jest

Pani Doktor Pasterska jest świetnym fachowcem i sympatycznym człowiekiem :) Gabinet znajduje się przy ulicy Głogowskiej i jest dobrze oznakowany więc z dojazdem nie miałam żadnego problemu. Po infekcji nie ma już śladu, ale jeśli kiedyś mi się jeszcze coś przytrafi na pewno tam wrócę :)

Godny zaufania fachowiec,

Godny zaufania fachowiec, miałem operowaną krzywą przegrodę i zatoki i jestem usatysfakcjonowany z przebiegu i rezultatów zabiegu. Nic mnie już nie boli i nie występuje żadne krwawienie.

Byłam u Pani doktor z moją

Byłam u Pani doktor z moją 5cio letnią córeczką, która skarżyła się na ból ucha. Trochę się obawiałyśmy wizyty u lekarza, ale jak się później okazało zupełnie niepotrzebnie. Polecam gabinet Pani Pasterskiej

-----------------------------------------
iść.. ciągle iść.. w stronę słońca

Polecem gabinet. Pani Doktor

Polecem gabinet. Pani Doktor pomogła mi za pierwsza wizytą bez zbędnych ceregieli, czekania, którego miałem dostyć w swojej przychodni

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania