Marlena Ewa Kazoń - opinie - Warszawa, Psychoterapeuta

Marlena Ewa Kazoń

Jestem psychoterapeutą rodzinnym, psychoonkologiem i doktorantką Instytutu Psychologii Polskiej Akademii Nauk w Warszawie.

Ukończyłam podyplomowe studium psychoterapeutyczne realizowane przez MABOR Centrum Psychologiczno-Medyczne i Centrum Doradztwa i Szkoleń, atestowane przez European Association of Psychotherapy, zaakceptowane przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne.

Ukończyłam podyplomowe studia z zakresu psychoonkologii w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie.

Superwizuję swoją pracę u superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Od 2009 r. pracuję w zorganizowanym przez siebie zespole psychoterapeutycznym: BYĆ W HARMONII w Warszawie. Prowadzę psychoterapię indywidualną, rodzinną oraz psychoterapię par i małżeństw.

W pracy psychoterapeutycznej integruję metody i techniki różnych szkół terapeutycznych, dobierając je pod względem specyfiki problemów klienta oraz jego potrzeb i możliwości.

Telefon kontaktowy: 

792390814

Dane adresowe: 

ul. Nowy Świat 49 208
Warszawa, 00-042, mazowieckie
www.marlenakazon.pl

Dni i godziny przyjęć: 

od poniedziałku 10:00 do soboty 20:00

Koszt wizyty: 
od 100 zł do 180 zł
Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2014-01-06 01:20, Aktualizacja: 2014-01-06 01:20

Ranking lekarzy

Wiecej podobnych lekarzy: Psychoterapeuta Warszawa
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Marlena Ewa Kazoń

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Zgadzam się z treścią

Zgadzam się z treścią osób wypowiadających się, miałem nieprzyjemność z tą panią przed dziesięciu laty. Jeżeli chodzi o wsparcie w trudnych momentach, to chyba skuteczniejsi są przyjaciele, czyli laicy. Germanistką była przeciętną, quasi wymagającą, ale zawsze działała tak - szczególnie w poprzednim miejscu zamieszkania, którym było Bielsko - Biała, że dorobiła się na naiwnych nadużywając przy prośbach o pomoc zdolności pseudoaktorskich lub katechizując. Ponieważ z powodu na pozór sposobu bycia była akceptowaną, w miejscu pracy dotrwała do końca, jednak osoby, które pomogły jej za darmo, starała się wyeliminować z najbliższego otoczenia. Ponieważ rozprawy sądowe toczyłyby się o niewielkie pieniądze, ludzie oszukani nie decydowali się na wytaczanie procesów, ona sama na niskich sumach i naiwnych pomocnikach skorzystała dorabiając się przed trzydziestką mieszkania i nowej Toyoty Yaris, jednak chyba z powodu spadku popularności musiała zmienić miejsce zamieszkania. Zawsze gdy szło o pieniądze, tłumaczyła się, że pracodawca jej nie zapłacił, nie ujawniała jednak jego danych. Nie wiem, czy nadaje się na psychologa, powinna mieć raczej kontakty ze spychologami, którzy by jej uświadomili, że jej sposób bycia nie musi owocować sukcesami w normalnym otoczeniu.

Niestety nie mogę

Niestety nie mogę potwierdzić pozytywnych opinii o tej specjalistce, dwa razy wystawiła mnie z wizytą domową. Za pierwszym razem nawet nie uprzedziła telefonicznie, ze nie dojedzie. Nie widziała w tym żadnego problemu. Przy kolejnej szansie spóźniła się 40 minut ! Spotkanie również n ie należało do udanych.

Ta pani nie jest

Ta pani nie jest psychologiem ,a germanistką. Skończyła natomiast całą masę kursów jak wielu. Niestety, ale mam takie same odczucia jak inna pisząca tu osoba. Załatwia wszystko krzykiem, zero empatii. Zdecydowanie niepolecam.

Spotkałam tą osobę kilka

Spotkałam tą osobę kilka razy poza jej firmą. Zachowywała się strasznie. Wyzywała od tępych i niedouczonych, krzyczała, krytykowała wygląd. Ktoś mi powiedział, że jest psychologiem, terapeutą. Jeżeli będę kiedyś potrzebowała tego rodzaju pomocy ominę ją szerokim łukiem i każdemu kto zapyta odradzę. Przeraziło mnie i wystraszyło zachowane tej osoby. Nie potrafiłabym po tym co usłyszałam i zobaczyłam zwierzyć się tej osobie ze swoich lęków i bolączek.

Faktycznie profesjonalna i

Faktycznie profesjonalna i merytoryczna opinia odnosząca się do proponowanych usług i umiejętności. ;-)

Zdecydowanie polecam Panią

Zdecydowanie polecam Panią Marlenę. Jest bardzo dobrym psychoterapeutą.
Nie bardzo rozumiem, dlaczego ktoś kto nigdy nie był u niej w gabinecie, traci swój cenny czas na chodzenie po internecie i wypisywaniu na róznych forach negatywnych opinii. Lekarz terapeuta, mógły pewnie zdiagnozować tę przypadłość.

Panią Marlenę poleciła mi

Panią Marlenę poleciła mi serdeczna przyjaciółka, która po spotkaniach z Nią odzyskała pewność siebie i dawno utracone poczucie własnej wartości. Zaczęła z wiarą i bez lęku odkrywać nowe strony swojego życia, nowe, ukryte do tej pory potencjały. Rzeczywiście widząc zachodzącą w niej zmianę, postanowiłam sama skorzystać z pomocy Pani Marleny i muszę przyznać że choć terapia trwa niedługo bo zaledwie 3 miesiące widzę ogromne postępy i nadzieje na przyszłość. Dziękuję Pani Marlenie za jej fachowość, serdeczne podejście i zaufanie. Doświadczam przełomu w swoim życiu i nabiera ono dla mnie nowej jakości, nowego koloru. Wdzięczna za pomoc - pacjentka

Świetna psychoterapeutka,

Świetna psychoterapeutka, uczciwa i uprzejma. Wyrozumiała od pierwszych wizyt, nie ponaglała mnie i nie irytowała się, kiedy trudno było mi zacząć. Później zawsze czułam, że słucha tego co mówię, nie pozwalała powtarzać utartych schematów, tylko pomagała z nich wyjść i szukać rozwiązania i zrozumienia siebie samej. Bardzo dużo zmieniło się u mnie na dobre w czasie terapii. Cieszę się że trafiłam do Pani Marleny.

Od lat cierpiałam na

Od lat cierpiałam na zaburzenia lękowe. Napady paniki utrudniały mi życie, nie mogłam chodzić do pracy, dużych sklepów,na pocztę czy do banku. Ciągle bałam się moich napadów lęku i paniki. Leki pomagały niewiele. W końcu zdecydowałam się na terapię nie mając wielkiej nadziei na zmianę. Ale już po kilku spotkaniach, gdzie nauczyłam się jak sobie w takich sytuacjach radzić i zrozumiałam co mi jest, przestałam się bać. I od tej pory było już tylko lepiej. Terapia jakis czas trwała ale było coraz lepiej. Obecnie mogę chodzić wszędzie gdzie chcę i od dłuższego czasu nawet nie muszę już brać leków. Jestem bardzo zadowolona z efektów terapii. Bardzo dziękuję i polecam.

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania