OtroLingwa/Dr n. med. Maria Mituś-Kenig - opinie - Kraków, Ortodonta

OrtoLingwa to w skrócie cztery gabinety wyspecjalizowane w leczeniu ortodontycznym na terenie Krakowa. Każdy pacjent może liczyć tu na w pełni profesjonalne podejście i indywidualne metody leczenia. Cały zespół aktywnie uczestniczy w konferencjach naukowych, kursach i licznych szkoleniach, a co więcej - wszyscy specjaliści są członkami m.in.: Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego (PTO), Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego (PTS), European Orthodontic Society (EOS) oraz World Federation of Orthodontists (WFO).

Telefon kontaktowy: 

+48 509 585 595

Dane adresowe: 

Specjalistyczne Centrum Ortodoncji
Dr n. med. Maria Mituś-Kenig
Specjalista ortodonta

ul. Grzegórzecka 49/2
31-532 Kraków

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2016-08-18 11:56, Aktualizacja: 2016-08-18 12:06

Ranking lekarzy

Wiecej podobnych lekarzy: Ortodonta Kraków
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o OtroLingwa/Dr n. med. Maria Mituś-Kenig

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Nie polecam tego gabinetu!

Nie polecam tego gabinetu! Leczenie prowadzą asystentki ortodontyczne i jest problem z terminami wizyt kontrolnych. Dr. Maria Mituś telefonicznie konsultuje pacjentów. Porażka.

Polecam gabinet panii Marii

Polecam gabinet panii Marii Mitus Kening, gdyż jest to miejsce profesjonalnego leczenia. Pomimo, mam kilka uwag: podczas pierwszej wizyty konsultacyjnej pani Maria nie wspomina, ze leczenie może odbywać się u jej współpracownicy. To mnie bardzo zaskoczyło, gdyż liczyłam na leczenie u samej panii Marii i dlatego zdecydowaam się na ten gabinet. Tymczasem Panii Maria konsultuje moje leczenie, a widziałam ją jeden raz w ciagu roku. Plusem jest brak forsowania wyrywania zebów na rzecz strippingu-pionowego szlifowania zębów. Omineło mnie wyrywanie zebów, ale w przypadku strippingu jestem tu bardzo sceptycznie nastawiona, gdyż jest to stała interwencja w strukture zęba. Czy ktoś może podzielić się swoimi doświadczeniami w sprawie strippingu? Jeśli ktokolwiek zdecyduje sie na leczenie, nalezy dokładnie wypytać o koszty leczenia, formę leczenia, co bedzie dokładnie robione, jak długo. Tutaj wychodza małe rozbieżności w czasie.

Oczywiście leczenie

Oczywiście leczenie przebiega bez zarzutu.

Mogę polecić dr M. Mituś

Mogę polecić dr M. Mituś jeśli ktoś szuka dobrego i stosunkowo taniego ortodonty w Krakowie, z naciskiem na aparaty lingwalne (czyli niewidoczne, mocowane po wewnętrznej stronie zębów). Pani doktor nie forsuje usuwania zdrowych zębów przed leczeniem (wielu ortodontów wymusza wyrywanie zdrowych zębów, a nie zawsze jest to przecież konieczne). Pani doktor oferuje tez zniżki dla studentów i uczniów.

Polecam gabinet dr Marii

Polecam gabinet dr Marii Mituś. Pani doktor jest bardzo uprzejmą osoba zarówno w stosunku do reszty personelu jak i pacjentów. Leczenie przebiega bez zarzutu, na plus również stały, dobry kontakt.

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania