Psycholog Irena Maślankowska - opinie - Opole, Psychoterapeuta

Jestem specjalistą psychoterapeutą, psychologiem klinicznym II stopnia specjalizacji o bardzo dużym doświadczeniu zawodowym i długim stażu pracy.
Byłam współtwórcą Oddziału Dziennego w WSZNP w Opolu gdzie prowadziłam
psychoterapię grupową i indywidualną nerwic przez wiele lat.

Ponadto byłam też współtwórcą Poradni Rodzinnej i Małżeńskiej zajmując się głównie
terapią małżeńską i rodzinną.

Równolegle prowadziłam Poradnię Odwykową w RAŚ.Za całokształt pracy zostałam odznaczona przez Prezydenta RP Brązowym Krzyżem Zasługi.Aktualnie zajmuję się psychoterapią indywidualną, małżeńską,
rodzinną a także poradnictwem i diagnostyką kliniczną

Telefon kontaktowy: 

774439615

Dane adresowe: 

ul. Luboszycka 11

Opole, 45-215, opolskie

774439615

www.psycholog-opole-maslankowska.pl

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2015-01-12 11:47, Aktualizacja: 2015-01-12 11:47

Ranking lekarzy

Wiecej podobnych lekarzy: Psychoterapeuta Opole
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Psycholog Irena Maślankowska

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Najlepszy psycholog w

Najlepszy psycholog w Opolu.
Cieszę sie, że wybrałam właśnie panią Irenę.
Uratowała moje małżeństwo.
Jest konkretna, bardzo pomocna i życzliwa.
100% zaangażowana w terapią.
Jestem zadowolona

Pani dr Irena, bardzo mi

Pani dr Irena, bardzo mi pomogła kiedy kompletnie się załamałem po stracie pracy. Myślałem, że juz sie nie podniose, jednak Pani Maślankowska pokazała mi te jaśniejsze strony życia i dzięki niej wychodzę na prostą :)

Dzięki Pani Irenie powoli

Dzięki Pani Irenie powoli wychodze z ciężkiej depresji. Jest jedynym lekarzem, któremu udało mi się pomóc a byłem już wcześniej u kilku. Bardzo dobry specjalista w dziedzinie psychologii w mojej ocenie.

Dzięki pani doktor

Dzięki pani doktor Maślankowskiej wychodzę z depresji. Byłam na skraju załamania, rodzina wręcz zmusiła mnie na terapię. Teraz wiem, że było to jedyne wyjście. Dzięki Pani Irenie moje życie stopniowo wraca do normy.Jeszcze nie widziałam specjalisty o tak ciepłym podejściu do pacjenta, jak Pani doktor.

Dzięki Pani doktor

Dzięki Pani doktor Maślankowskiej moje życie wraca do normy. Po ciężkim rozstaniu z mężem potrzebowałam pomocy. Choć z początku byłam sceptycznie nastawiona, ale się przemogłam. Terapię pani doktor dobrała indywidualnie do mojej osoby. Pani Irena jest taka ciepłą osobą, że człowiek z chęcią się otwiera i opowiada o tym co go trapi. jestem naprawdę zadowolona z terapii, która wraca mi chęci do życia. Jeśli ktoś kiedyś będzie potrzebował specjalisty to życzę my by spotkał na swojej drodze kogoś takiego jak pani doktor Irena

Z depresją się

Z depresją się pożegnałem, dzięki pani psycholog, za co jestem niezmiernie wdzięczny.

Chodzę raz w miesiącu, aby

Chodzę raz w miesiącu, aby pozbyć się trudnych myśli dnia codziennego. Ogromna higiena psychiczna i stałe wsparcie motywacyjne. Polecam panią Irenę, bo rozumie człowieka w jego najgłębszym wydaniu :)

Miałam w nowej szkole

Miałam w nowej szkole problemy z adaptacją przez rówieśników. Rodzice wysłali mnie na terapię, aby podnieść nieco pewność siebie i uzmysłowić sobie własną wartość. Opłaciło się :)

Uzależniłam się od leków

Uzależniłam się od leków przeciwbólowych, stopniowo przez wiele miesięcy. Doszłam do momentu, w którym brałam lek, co kilka minut. Do tej pory trudno mi w to uwierzyć. Udało mi się wyjść cało z opresji, dzięki wsparciu psychologicznemu.

Mocno utyłem na trudnych

Mocno utyłem na trudnych studiach technicznych i miałem myśli samobójcze tuż po wyjściu z uczelni – trudny rynek pracy, niepewność w związku, itp. Pani Irena wykazała się dużym zrozumieniem moich kłopotów. Ćwiczenia i rozmowy z nią pomogły mi zmienić negatywne nawyki.

Z mężem zgłosiłam się

Z mężem zgłosiłam się na terapię małżeńską. Nie chcieliśmy się rozwodzić ze względu na małe dziecko (niczego przecież nieświadome). Bardzo sceptycznie podchodziłam do terapii, przynajmniej na początku. Ćwiczenia, duże zrozumienie problemów, dobra i dyskretna relacja pozwoliły mi się w końcu otworzyć.

Wyrzucili mnie z pracy przez

Wyrzucili mnie z pracy przez nerwicę i ogólną niechęć do ludzi. To był znak, żeby zgłosić się na terapię do pani Ireny. Po czterech miesiącach odzyskałem zaufanie dawnego szefa, przekonałem go do powrotu i teraz nawet współpracownicy zapraszają mnie na spotkania towarzyskie. Wszystko, dzięki pani psycholog!

Nakładam w pracy wiele

Nakładam w pracy wiele masek (duża korporacja) i gdzieś w tej pogoni za pieniądzem zatraciłem siebie i własne małżeństwo. Wizyta u pani psycholog była najtrudniejszą w moim życiu, ale i najbardziej opłacalną.

Pokazała mi co muszę

Pokazała mi co muszę przepracować, aby zerwać z dotychczasowym życiem człowieka uzależnionego i po około roku prowadzę lepsze życie, bez poprzedniego towarzystwa, które sprowadziło mnie na złą drogę.

Aktywna, przyjemna,

Aktywna, przyjemna, współczująca psycholog.

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania