Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych Formmed - opinie - Warszawa, Stare Babice, Alergolog, Anestezjolog, Audiolog, Biopsja, Chirurg, Chirurg plastyczny, Chirurg szczękowy, Cytolog, Dermatolog, Diagnostyka laboratoryjna, Dietetyk, Endodonta, Endoskopia, Fizjoterapeuta, Foniatra, Gastroenterolog, Ginekolog, Implantolog, Implantoprotetyka, Laryngolog, Logopeda, Medycyna estetyczna, Onkolog, Ortodonta, Ortopeda, Pediatra, Psychoterapeuta, Pulmonolog, RTG zębów, Stomatolog, Tomografia komputerowa, USG, Wenerolog, Zdrowie i uroda

logo a.jpg

Formmed Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych oferuje usługi w zakresie wysokospecjalistycznych procedur chirurgicznych dotyczących korekt wad i zaburzeń rozwojowych ze szczególnym uwzględnieniem wad twarzy i czaszki, w tym rozszczepu wargi i/lub podniebienia. Wykonujemy również inne operacje z zakresu chirurgii dziecięcej i ogólnej oraz szczękowo-twarzowej takie jak: faryngoplastyka, wędzidełko, spodziectwo, wnętrostwo, stulejka, przepuklina pachwinowa i pępkowa, wycinanie rozległych blizn pooparzeniowych i znamion barwnikowych (tzw. kąpielowych), usunięcie zaburzeń rozwojowych oraz pourazowych i pozapalnych części twarzowej czaszki.

W ramach laryngologii wykonujemy następujące zabiegi: Adenotomia – usunięcie trzeciego migdałka; Adenotonsillotomia – usunięcie trzeciego migdała i przycięcie migdałków podniebiennych; Drenaż uszu; Tonsillektomia – usunięcie migdałków podniebiennych; Tonsillotomia – przycięcie migdałków podniebiennych;
Operacja kieszonki epitympanalnej ucha; Septokonchoplastyka – operacja przegrody nosa + redukcja objętości śluzówki małżowin nosowych.

Dla dorosłych w Formmed wykonywane są zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej:
powiększenie, zmniejszenie, podniesienie piersi;
ginekomastia;
plastyka brzucha, nosa, uszu, powiek;
liposukcja;
lifting

oraz medycyny estetycznej.

Aby zapewnić kompleksową obsługę pacjenta w naszym zespole pracują specjaliści wielu dziedzin medycyny - obok chirurgów przyjmują: ortodonta, stomatolog, implantolog, protetyk, logopeda, pediatra, gastroenterolog, ortopeda, dermatolog, alergolog, foniatra, audiolog, laryngolog, psycholog .

W naszej placówce przeprowadzane są specjalistyczne badania:
tomografia komputerowa części twarzowej czaszki
pantomografia i cefalometria
badania słuchu
diagnostyka fiberoskopowa nosogardła
badania endoskopowe - gastroskopia, kolonoskopia, sigmoidoskopia
USG jamy brzusznej, tarczycy
USB bioderek dziecięcych
USG ortopedyczne
USG Doppler tętnic i żył

Telefon kontaktowy: 

22 827 48 22, 22 350 47 05

Dane adresowe: 

ul. Warszawska 197 D, Babice Nowe 05-082
www.formmed.com.pl

Dni i godziny przyjęć: 

poniedziałek - sobota

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2011-05-28 10:25, Aktualizacja: 2018-01-31 13:15

Ranking lekarzy

Wiecej podobnych lekarzy: Alergolog Warszawa Alergolog Stare Babice Anestezjolog Warszawa Anestezjolog Stare Babice Audiolog Warszawa Audiolog Stare Babice Biopsja Warszawa Biopsja Stare Babice Chirurg Warszawa Chirurg Stare Babice Chirurg plastyczny Warszawa Chirurg plastyczny Stare Babice Chirurg szczękowy Warszawa Chirurg szczękowy Stare Babice Cytolog Warszawa Cytolog Stare Babice Dermatolog Warszawa Dermatolog Stare Babice Diagnostyka laboratoryjna Warszawa Diagnostyka laboratoryjna Stare Babice Dietetyk Warszawa Dietetyk Stare Babice Endodonta Warszawa Endodonta Stare Babice Endoskopia Warszawa Endoskopia Stare Babice Fizjoterapeuta Warszawa Fizjoterapeuta Stare Babice Foniatra Warszawa Foniatra Stare Babice Gastroenterolog Warszawa Gastroenterolog Stare Babice Ginekolog Warszawa Ginekolog Stare Babice Implantolog Warszawa Implantolog Stare Babice Implantoprotetyka Warszawa Implantoprotetyka Stare Babice Laryngolog Warszawa Laryngolog Stare Babice Logopeda Warszawa Logopeda Stare Babice Medycyna estetyczna Warszawa Medycyna estetyczna Stare Babice Onkolog Warszawa Onkolog Stare Babice Ortodonta Warszawa Ortodonta Stare Babice Ortopeda Warszawa Ortopeda Stare Babice Pediatra Warszawa Pediatra Stare Babice Psychoterapeuta Warszawa Psychoterapeuta Stare Babice Pulmonolog Warszawa Pulmonolog Stare Babice RTG zębów Warszawa RTG zębów Stare Babice Stomatolog Warszawa Stomatolog Stare Babice Tomografia komputerowa Warszawa Tomografia komputerowa Stare Babice USG Warszawa USG Stare Babice Wenerolog Warszawa Wenerolog Stare Babice Zdrowie i uroda Warszawa Zdrowie i uroda Stare Babice
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych Formmed

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

Serdeczne podziękowania dla

Serdeczne podziękowania dla pana doktora Szczygielskiego za operację rozszczepu wargi. Naprawdę świetne efekty operacji. Bardzo jesteśmy również wdzięczni pozostałym lekarzom i pielęgniarkom za naprawdę wspaniałą opiekę. I pani Paulinie która prowadziła nas przez to wszystko "za rękę".

Miałam kłopot z

Miałam kłopot z migdałkami u mojego dziecka. Koleżanka poleciła mi Formmed. I już wiem dlaczego. Świetni lekarze - zarówno pan laryngolog jak i pani doktor która znieczulala córkę. Super warunki pobytu, bardzo sympatyczne i naprawdę pomocne panie pielęgniarki. Z czystym sumieniem mogę polecić dalej.

Polecam Klinikę Formmed.

Polecam Klinikę Formmed. Moje dziecko miało operację przycięcia migdałków, wykonaną przez Panią Doktor Frąckiewicz. Wspaniał podejście doo pacjenta. Operacja bardzo dobrze wykonana. Super warunki w klinice. Mozna zostać z dzieckiem na noc.

Pani doktor Przybysz,

Pani doktor Przybysz, świetny stomatolog i protetyk. Leczy bardzo delikatnie i spokojnie. A przy protezie tylko jedna przymiarka i wszystko pasowało. Naprawdę super lekarz.

Wspaniała Pani Profesor

Wspaniała Pani Profesor Dudkiewicz i wspaniała klinika. To dzięki niej nasze dziecko uzyskało szansę na nowe życie, a my uzyskaliśmy spokój po wielu miesiącach poszukiwań lekarzy i walki o zdrowie dziecka. Dziękujemy i nigdy tego nie zapomnimy.

Byłam z dzieckiem na

Byłam z dzieckiem na wizycie u foniatry. Pani doktor poświęciła nam bardzo dużo czasu, więcej niż planowane 30 minut. Na miejscu wykonaliśmy też zlecone badania w trakcie wizyty. Po kuracji zaleconej przez panią doktor objawy choroby u dziecka zniknęły i obyło się bez operacji. Gorąco polecam panią doktor Baczyńska i klinikę Formmed.

Pani prof. Zofia Dudkiewicz

Pani prof. Zofia Dudkiewicz to cudowny i bardzo ciepły lekarz. To profesjonalistka w każdym calu. Już po pierwszym spotkaniu z Panią Profesor człowiek jest pełnym optymizmu i nadziei, spokojnym,pewnym,że wszystko będzie dobrze.Tacy ludzie jak Pani Profesor to dar od Boga, który zdarza się naprawdę rzadko.Cieszę się,że spotkałam Ją na swojej drodze, gdy moje dziecko potrzebowało pomocy.

Gorąco polecam klinikę i

Gorąco polecam klinikę i przychodnię Formmed. Jestem tam pod stałą opieką dermatologa dr Agnieszki Zegadło-Mylik.
Od zawsze miałam tendencję do zmian na skórze i tzw. "pieprzyków". Raz na jakiś czas lekarz sprawdza, czy coś się nie dzieje z nimi. Pani dr od razu wie, które można bezproblemowo usunąć za pomocą lasera i to od razu na wizycie. Po kilku dniach nie ma po nich śladu. Jestem bardzo zadowolona. Polecam.

Korzystamy z usług Formmedu

Korzystamy z usług Formmedu i cieszymy się, że z naszymi dziećmi trafiliśmy do tego miejsca. W tej placówce mieliśmy kontakt z dobrymi specjalistami z zakresu ortodoncji, logopedii, gastrologii i stomatologii. Lekarze Ci zawsze poświęcali nam dużo czasu, cierpliwie wysłuchując i odpowiadając na nasze pytania. Mieliśmy też kontakt z Panią Profesor, która jest wybitnej klasy specjalistą, a jednocześnie bardzo przystępną i sympatyczną osobą. Wszystko jest to na najwyższym poziomie. Placówka jest znakomicie wyposażona, a personel miły i profesjonalny. Polecamy wszystkim.

Do Formmedu trafiliśmy z

Do Formmedu trafiliśmy z polecenia. Nasze dziecko miało rozległe znamię na plecach i aby usunąć je były potrzebne dwa zabiegi. Wszystko odbyło się sprawnie i po znamieniu nie ma dzisiaj śladu. Bez przeszczepów, które jak czytałam często źle się przyjmują. Wspaniała pani profesor zrobiła to po mistrzowsku.

Jesteśmy bardzo zadowoleni

Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu w Formmedzie. Nasze dziecko miało tu wykonywaną operację przeszczepu kości. Wszystko przebiegło sprawnie i z bardzo dobrymi rezultatami. Byliśmy rzeczywiście w najlepszych rękach. Nie było żadnego problemu aby zostac z dzieckiem po operacji na noc. Są na to przygotowani, jest nawet pomieszczenie kuchenne z którego mogą korzystać rodzice.

Chcę tą drogą

Chcę tą drogą podziękować Pani Profesor oraz całemu zespołowi szpitala za operacje i opiekę nad naszym maluchem. Już pierwszy raz dzwoniąc otrzymaliśmy od recepcji dużo wyjaśnień i informacji. Po operacji można było zostać przy dziecku, porozmawiać o operacji z Panią Dudkiewicz i doktorem który asystował przy operacji (chyba doktor Surowiec). Rano pielęgniarka - pani Basia wyjaśniła jak dalej opiewać się maluchem i odpowiedziała na dziesiątki moich pytań. Bardzo dziękuję.

Tylko Formmed. To nie

Tylko Formmed. To nie ogromny szpital gdzie jesteś jednym z wielu. Czujesz że naprawdę wszystkim zależy aby było jak najlepiej. Zaczęło się od operacji chirurgicznej naszego dziecka (drugiej, pierwsz była w innym szpitalu) a teraz korzystamy z logopedy i ortodonty. Super. Naprawdę prawdziwy 21 wiek.

Gorąco polecam korzystanie

Gorąco polecam korzystanie z usług tego szpitala. Powiedziano nam że jest tylko jedna osoba w Polsce która może zrobić taką operację. I tak trafiliśmy do Pani Profesor Dudkiewicz. Operacja okazała sie byc nieco bardziej skomplikowana niz wstepnie sie wydawało ale udało sie wszystko. Dzisiaj z perspektywy 2 miesięcy od operacji wiem że w inne ręce nie chciałbym żeby moje dziecko trafiło. Cięcie zrobione perfekcyjnie i szwy prawie niewidoczne. Pani Profesor jak i Pani anestezjolog (Pani Joana, nazwiska niestety nie pamietam) mają dobroczynny i uspokajający wpływ na rodziców.

Prawdziwy szpital na miarę

Prawdziwy szpital na miarę 21 wieku. W pełni profesjonalna obsługa. Z uśmiechem i cierpliwością wyjaśniają wszystko - nie tylko lekarze ale i miłe panie w recepcji. I pani profesor która poświęciła nam pół godziny po operacji i kolejne 20 minut przy wypisywaniu dziecka następnego dnia.

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania