Zdzisława Szłapka-Głogowska - opinie - Poznań, Ginekolog, Położnictwo

Gabinet Ginekologiczny
lek. med. ginekolog położnik Zdzisława Szłapka-Głogowska

Telefon kontaktowy: 

0 61 852 97 85

Dane adresowe: 

61-841, Poznań, pl. Kolegiacki 12a
woj. wielkopolskie

Dni i godziny przyjęć: 

na telefon

Uprawnienia tego lekarza możesz sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy
Gabinet utworzony: 2008-08-13 15:38, Aktualizacja: 2008-08-13 15:38

Ranking lekarzy

Wiecej podobnych lekarzy: Ginekolog Poznań Położnictwo Poznań
Jeśli chcesz aby, z opisu tego gabinetu, zniknęła sekcja podobne gabinety, to Wyróżnij gabinet

Opinie o Zdzisława Szłapka-Głogowska

Zniknęła Twoja opinia? Jeśli się zarejestrujesz, to dowiesz się dlaczego tak się stało...

NIE POLECAM! To była

NIE POLECAM! To była najgorsza wizyta ginekologiczna w moim życiu. Po pierwsze badanie było bardzo bolesne. Pierwszy raz w życiu zdarzyło mi się, żeby podczas badania ciekły mi z oczu łzy z bólu. Czułam się, jakby Pani doktor chciała mnie ukarać za to, że nie jestem zamężna, a nie jestem również dziewicą. Doktor miała problem z obsługą aparatury do USG i musiała czytać instrukcję podczas gdy ja byłam na krześle gotowa do badania. To było okropne przeżycie. Nie otrzymałam żadnej porady, żadnej wskazówki. Jeżeli chodzi o antykoncepcje to nie ma szans. Mówiłam Pani doktor, że w pracy jestem narażona na odczynnik chemiczne, które mogą deformować płód jeżeli zajdę w ciąże, na co Pani doktor powiedziała : CZAS ZMIENIĆ PRACE! Mam nadzieję, że emerytura tej Pani jest blisko. NIE POLECAM!

Pani doktor zmarnowała mój

Pani doktor zmarnowała mój czas i nerwy (na szczęście tylko to). Jest to osoba, która ma bardzo konserwatywny stosunek do swojego zawodu: nie zapytała mnie nawet czy współżyję tylko czy jestem zamężna! Ponadto, gdy powiedziałam jej, że biorę tabletki antykoncepcyjne była oburzona (co najmniej jakbym powiedziała, że chcę mieć aborcję) i powiedziała, że mam sobie znaleźć innego lekarza, bo ona tabletek nie wypisuje. Odprowadziła mnie do recepcji i powiedziała do recepcjonistki (która była już chyba wtajemniczona): Pani znajdzie innego lekarza. Od tego momentu nawet uprzejma recepcjonistka przestała być tak uprzejma (zajmowała się mną w przerwie między mówieniem do innej klientki). W życiu nie spotkałam się z czymś takim: skandal.

Ja również byłam u Pani

Ja również byłam u Pani dr i diagnoza niestety była trafiona. Dzięki niej, wiem już na czym stoję i jaka jest przyczyna problemów z zajściem w ciążę.

Jedna wielka masakra. Byłam

Jedna wielka masakra. Byłam w gabinecie w NZOZ Konsyliarz. Kobieta niekompetentna. Po jej diagnozie od razu poszłam do dwóch innych lekarzy, którzy uśmiali się po pachy z tego co powiedziała mi Pani dr Szłapka. Nie polecam.

Napisz opinię

  • Dozwolone tagi HTML: <strong> <cite> <i> <b> <ul> <li>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

CAPTCHA
Pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zapobiec spamowi.
Image CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka (wielkość liter ma znaczenie).

Konto użytkownika

Aby się zalogować przejdź na stronę: Strona logowania